Přihlas se
Úvod DOPLŇKY Dílna a hobby nůž Camo yellow

nůž Camo yellow

Kapesní nůž pro opravdové chlapy. Ocelový BUSHMAN nůž CAMO se hodí i pro nejnáročnější expedice.
Vyber variantu
  • yellow
  • UNI
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
479 Kč
690 Kč
ušetříš 211 Kč

Popis nůž Camo yellow

Jestli ti nějaký nůž může zachránit život, pak je to kapesní BUSHMAN nůž CAMO. Už svojí hmotností dává tušit, že není pro třasořitky. Je celokovový, vyrobený z nerezové oceli 420, takže je extrémně odolný proti rezavění i ve slané vodě. Čepel dlouhá 10, 5 centimetru je do třetiny zoubkovaná, přeříznout lano nebo bezpečnostní pásy v autě tak zvládneš rychle a jednoduše (díky masivnímu tělu s ním v případě potřeby rozbiješ i sklo u okýnka). Výrazný design rukojeti se žluto-černou kamufláží doplňuje přezka, díky které nůž pohodlně připneš na opasek nebo na kapsu. Pro rychlou manipulaci jednou rukou slouží sidelock – zavírání a otvírání nože pomocí háčků na čepeli a zobáčku na zadní části. Je na tobě, kam s BUSHMAN nožem CAMO vyrazíš.

  • Materiál: nerezová ocel 420
  • Délka čepele: 10,5 cm
  • Délka celkem: 22,5 cm
  • Hmotnost: 269 g

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Hodnocení (6)

4.9
Hodnotilo 10 zákazníků
Ověřený zákazník
26. 7. 2022
Asi se sem dostal omylem
Ověřený zákazník
9. 7. 2022
Spokojen bez komentáře
Ověřený zákazník
30. 3. 2022
řeže
Ověřený zákazník
4. 2. 2022
Koupil jsem jako dárek, a samozřejmě i pro sebe, nedalo se odolat, takové nástroje na trhu takřka nejsou, a když už, jsou to obvykle rozviklané plechové atrapy. Tento nožík je malinký, ale opravdu pevný, na kvalitě materiálu se nešetřilo, nemá žádné vůle. Napoprvé se mi zdálo, že stabilita po otevření není dostatečná, ostří mělo tendenci se uvolňovat, ale stačilo jen pojistkou otevření zafixovat (lehce na ni zatlačit), a bylo jasno. Teď funguje perfektně. Více takových drobných nezbytností prosím..:-)
Ověřený zákazník
7. 12. 2021
Zakoupeno jako vánoční dárek, pro syna , tak snad bude spokojen.
Ověřený zákazník
4. 2. 2021
Bude z něho skvělý kamarád na toulky po Vysočině , jenž mám tento rok v plánu. ... Nůž je překvapivě těžký, ale dobře se drží , takže ona váha není na škodu. Funguje krásně.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?