• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Úvod MUŽI Trička a tílka
tričko Palmer lagoon
Klasické tričko s krátkým rukávem a tematickým potiskem na zadním a malým potiskem na předním díle. Materiál je jednolícní pletenina hladká - single jersey 180g/m².
Vyber variantu
  • lagoon
  • M
Dostupnost a datum doručení nejprve vyberte velikost
559 Kč
799 Kč
ušetříš 240 Kč

Popis tričko Palmer lagoon

Tričko s krátkým rukávem BUSHMAN PALMER je na jedné straně typickým BUSHMAN produktem, který sází na kvalitu, přírodní materiál a odolnost. Na druhé straně se od ostatních triček z naší stáje odlišuje tím, že typický potisk na předním dílu je v minimalistickém stylu umístěn na hrudi vlevo, velký tematický potisk se pak nachází na zadním dílu trička.
Cestování a dobrodružství je opět hlavním tématem potisku a zavede vás až do daleké Jižní Ameriky, konkrétně do Chile. Na obrázku v přední části trička je nejvýraznější nápis BUSHMAN EXPEDITION OUTFITTERS a hned pod ním LICANCABUR LAKE. Jedná se o kráterové jezero přímo ve vulkánu Licancabur, které je jedním z nejvýše se nacházejících jezer na světě (5 900 metrů nad mořem). Vulkán leží v provincii El Loa na hranicích Chile a Bolívie, jezero nacházející se v jeho kráteru ale patří ještě Chile. Kráterové jezero je známé také tím, že zde v roce 1982 Johan Reinhard, Charles Bursh a další tři potápěči vytvořili neoficiální světový rekord v tzv. ALTITUDE DIVING, tedy potápění se ve vysoké nadmořské výšce. Tento adrenalinový sport je právě také vzpomenut na velkém potisku na zadním dílu trička PALMER.                
Tričko BUSHMAN PALMER je vyrobené z přírodního vlákna, stoprocentní bavlny. Jedná se o jednolícní hladkou pleteninu (tzv. single jersey) s gramáží 180 g/m2. Tričko je díky tomu odolné, ale také prodyšné a savé. Je ideální pro nošení na dalekých výpravách do přírody, ale také pro aktivně trávený čas doma i v práci.
V bočním švu nechybí praporek s logem BUSHMAN.
Materiál:
- 100% bavlna
- Jednolícní hladká pletenina, gramáž 180 g/m2 
 

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?