• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Velká letní soutěž BUSHMAN je tu! Hrajeme o 200 cen v celkové hodnotě víc než 250 000 korun. Jdeš do toho s námi?
Úvod ŽENY Dámské kalhoty
kalhoty Saga cream
Materiál 55 % bavlna a 45 % len, Prodyšné a savé, Stahování v pase a délce nohavic, Klínové kapsy s ozdobným prošitím, Výšivka u přední kapsy, YKK zip, Změkčeno praním se silikonem
Vyber variantu
  • cream
  • 36P
  • 38
  • 40
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
699 Kč
1 999 Kč
ušetříš 1 300 Kč

Popis kalhoty Saga cream

Kalhoty BUSHMAN SAGA jsou typické volnočasové kalhoty se vším všudy, tedy především s důrazem na vaše pohodlí, ať už jste kdekoliv a děláte cokoliv. Tomu je podřízen téměř každý aspekt a detail těchto kalhot, počínaje stahováním v pase a v délce nohavic, použitým materiálem, který je směsí bavlny a lnu nebo opráním a změkčením díky praní se silikonem. Jednoduše řečeno, kalhoty BUSHMAN SAGA jsou vyrobeny pro vaše pohodlí. Zajímavý střih a design myslí ale také na to, abyste se v těchto kalhotách cítili krásné a stylové.     

Volnočasové kalhoty BUSHMAN SAGA jsou vyrobené z materiálu, který se z 55 % skládá z bavlny a z 45 % ze lnu. Přírodní vlákno je prodyšné a savé. Kalhoty BUSHMAN SAGA mají dvě klínové kapsy s dekorativním prošitím, na zadní části jsou pak místo kapes umístěny dekorativní lišty. Stejně jako u většiny výrobků BUSHMAN, ani u kalhot SAGA nechybí vysoce kvalitní zip YKK, který se může pochlubit velmi dlouhou životností. Z dekorativních prvků vynikají výšivka u přední kapsy a etiketa nad zadní lištou.

Kalhoty byly po výrobě ošetřeny praním se silikonem, což jim dodalo větší měkkost, autentický vzhled a patinu švů.

Materiál:

  • 55 % bavlna, 45 % len

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Najdeš v kategoriích
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?