Přihlas se
Úvod Všechny články

Všechny články

 • Inspiruj se
  4 dobré důvody, proč nosit svetry BUSHMAN
  Jsou pohodlné, přizpůsobivé, praktické, a především do puntíku plní svůj účel – zahřát, aby ti bylo tak akorát, ale přesto nechat kůži dýchat… Svetry BUSHMAN vyrábíme buď ze 100% bavlny, anebo z chytrých směsových materiálů. Na všechny se teď společně podíváme…
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima 2022
  Tvoříme vlastní styl, a protože jsi s námi v týmu, udáváš trendy úplně stejně jako my! Žádné rychlokvašky, to se rozumí... BUSHMAN trendy jsou totiž navěky ;-). Mrkni se na inspiraci, jak poskládat kousky z aktuální kolekce tak, aby ti bylo dobře, příjemně teplo, a ještě se na tebe zatraceně dobře koukalo!
 • Partnerství
  Mirek Kodada: Je důležité znát své limity a zbytečně neriskovat
  Míra Kodada – muž, který miluje divokou vodu natolik, až se stal držitelem českého rekordu v nejvyšším sjetém vodopádu. Přitom začínal na klidných vodách v jihočeské Majdaleně. Na vrcholu své kariéry se být necítí; pádlovat prý člověk může i ve stáří, stačí udržovat se v kondici a nevyjít ze cviku. Míra je akční člověk, pádler, táta na plný úvazek a v neposlední řadě ambasador BUSHMAN. Už více než tři roky pojí své jméno s českou značkou oblečení, vyráběného z přírodních materiálů, a doplňků, které dělají náročné, ale i ty každodenní expedice příjemnějšími….
 • Všechny články
  Poznej rozdíl: hledáš bundu na turistiku, do města nebo na expedici?
  Bunda se v nadcházejících sezónách stane bezpochyby nejdůležitější částí outfitu. V některých případech po ní saháme celoročně – třeba na horách, kde se počasí rádo mění z minuty na minutu. Správná bunda ochrání před deštěm, větrem i zimou. Ale která že je ta správná? Pojďme se podívat na základní typy bund a říct si něco o jejich výhodách.
 • Všechny články
  Zažij ZOO jinak: s Bushmanem a průvodci
  BUSHMAN Ti kryje (nejen) záda už 25 let a je načase přidat další akci. Pojď s námi do ZOO a poznej ji tak, jako ještě nikdy. Čeká na Tebe komentovaná prohlídka pod taktovkou ochránců zvířat Tomáše Ouhela a Františka Příbrského a taky dárek od Bushmana!
 • Partnerství
  Na komoru: Radek Jaroš
  První Čech, který zdolal všechny osmitisícovky a nejvyšší vrcholy všech kontinentů. Jeden z nejuznávanějších horolezců světa, dobrodruh, cestovatel a pro kamarády prostě jen "Radeček". V neposlední řadě partner a parťák značky BUSHMAN. Na náš dotazník reagoval jako pravej chlap - bez zbytečných řečí...
 • Reportáže z cest
  Tým Kukang znovu boduje
  Pytláctví je jednou z hlavních příčin ztráty živočišných druhů. Právě proti nelegálnímu lovu a obchodu s divokými zvířaty bojuje záchranný program Kukang na severu ostrova Sumatra. V rámci spolupráce s místními komunitami zaměstnal dva bývalé pytláky outloňů a luskounů. Proč? Čti a dozvíš se!
 • Inspiruj se
  6 tipů, jak vybrat pořádnou bundu
  Ať už vyrážíš na túru, na ryby, nebo na procházku, prvořadé je cítit se pohodlně. Proč? Protože pak je jedno, jaké okolní podmínky panují – může být sychravo, anebo pálit slunce, ty se můžeš s ledovým klidem zaměřit na výkon a sbírat jeden zážitek za druhým. Správná bunda ti k tomu může výrazně pomoct. BUSHMAN ti poradí, jak vybrat tu NEJ. Proč? Protože naše bundy jsou legenda!
 • Partnerství
  Na komoru: Lukáš Langmajer
  Stručně a upřímně. Jak odpověděl náš ambasador Lukáš Langmajer na otázky o dětství a cestování? A jak vnímá spolupráci se značkou BUSHMAN? Čti a dozvíš se!
 • Partnerství
  Martin Šimek pro BUSHMAN: Jediná jistota je změna
  Nevěřili mu, báli se. I on se bál, přesto neustoupil a šel za svým snem. Dnes stojí v čele jedné z nejlepších cestovek. A tady je jeho příběh...
 • Partnerství
  BUSHMAN zavzpomínal na africké léto
  Tradiční africké tance, nezaměnitelná vůně hořké tanzanské čokolády, mimořádná připomínka bohaté africké přírody... tak vypadaly letošní Vzpomínky na Africké léto v ZOO Brno. A BUSHMAN byl u toho!
 • Proč BUSHMAN nemůže být levný
  Bavlna neopruzuje: ale zase ne každá…
  Že je bavlna náš svatý grál, už dobře víš. A jestli nevíš, můžeš si o tom přečíst v rubrice Proč BUSHMAN nemůže být levný.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?