Přihlas se
Úvod Všechny články

Všechny články

 • Poznej nás
  Otevřeně: Proč BUSHMAN není levný
  Občas čteme na sociálních sítích, že to s cenami přeháníme a že stejné věci lze pořídit mnohem levněji. To nepochybně. Žijeme ve svobodné době, každý má právo volby. I my jsme se rozhodli. Chceme vytvářet oblečení, které obstojí i v náročných podmínkách a vyznačuje se vysokým standardem řemeslného zpracování. Proč Bushman nemůže být levný a proč si za cenovou hladinou svých produktů stojíme?
 • Všechny články
  Tomáš Loukota: Vinice dokáže krásně vyčistit hlavu!
  Češi jsou národ pivařů, ale díky lidem, kteří dělají svou práci poctivě a podle tradic, se v posledních letech rozmáhá i fenomén vinařství. V Liběchově, obklopeném malebnou krajinou najdete vinařství, které je přesně takové. Malé, tradiční a s lidmi, kteří do něj vkládají svůj čas, schopnosti i srdce. Tahle schopnost je společná nejen vinařům, ale také bushmanům, proto jsme požádali Tomáše Loukotu, ředitele Vinařství Liběchov, o krátký rozhovor…
 • Inspiruj se
  Výběr dárků od Bushmana
  Ještě pořád tápeš, co komu pod stromeček? S dárky od Bushmana nadělíš radost i poctivý kus práce. Navíc díky nim rozbušíš srdce každého dobrodruha. Anebo to svoje! Radosti přece není nikdy dost...
 • Všechny články
  Šimon Pánek: S kuráží jsem nikdy problém neměl
  Zakladatel organizace Člověk v tísni, člen OF a studentský vůdce Sametové revoluce. Tím vším je Šimon Pánek, charismatický muž, který o svobodě nejen mluví. On svobodou žije.
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima
  Co uděláš, až se zima zeptá? Řekneš jí: "No nazdaaar," protože na ni budeš perfektně připraven! Přinášíme Ti tipy, jak kombinovat oblečení a doplňky BUSHMAN z kolekce podzim/zima 2021/2022. Vyber si pro sebe to nejlepší a neboj se si s jednotlivými kousky trochu pohrát. Totiž... Fantazie, to je, oč tu běží!
 • Všechny články
  Jakub Vágner: Přírodu potřebujeme my, ne ona nás
  Jakub Vágner - rybář, dobrodruh a cestovatel - má plné právo říct, co si myslí o současném vztahu lidí k přírodě. Tráví v ní většinu svého času a, jak sám říká, je pro něj vším. Právě na základě této myšlenky vznikl rozhovor, provázený respektem, pokorou i zkušenostmi člověka, který dlouhá léta ctí zákony přírody.
 • Poznej nás
  Pivo, které pomáhá
  Zakoupením speciální edice čtyř speciálů pivovaru Raven přispěješ na záchranu ďábla medvědovitého na Tasmánii. Z každého prodaného balení putuje 100 korun na program Save the Tasmanian Devil Appeal. K dostání pouze v osmi pražských prodejnách BUSHMAN a v pražské zoo.
 • Partnerství
  Dokud pojede vlak!
  Poslední prázdninový víkend? To je 15. ročník Devils Extreme Race, legendárního závodu v extrémním kajakingu na Čerťácích pod Lipnem. Přijeď podpořit ty nejlepší ridery na divoké vodě, vychutnat si atmosféru Helltrainu a pobavit se při večerní porci pořádné muziky! BUSHMAN bude u toho.
 • Poznej nás
  Pomoz s námi Zoo Hodonín
  Koupí bavlněného trička BUSHMAN s potiskem lva jihoafrického přispěješ 300 korun na obnovu tornádem poničeného areálu hodonínské zoo. Jdeš do toho s námi?
 • Partnerství
  Čtyřicet let „na značkách“
  Má na starosti víc než 43 tisíc kilometrů turistických značených tras a další desítky tisíc kilometrů cyklotras. Do terénu vyráží se skleničkami barev, štětci, šablonou, nůžkami i pilkou. Kilometry už ale Pavel Přílepek nehltá: „Značení je hlavně relax v přírodě, funguje to skvěle.“
 • Inspiruj se
  Barča míří do věčných lovišť
  V kolech má už 130 tisíc kilometrů. Většinu z nich s Danielem a Janou Urbanovými při expedicích v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teď vyráží na poslední štaci. „Barča už se prostě rozpadá a není bezpečná,“ říká Daniel. Příběh téhle cestovatelské dvojice tím ale zdaleka nekončí. Naopak.
 • Partnerství
  Ideální móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mít plnou skříň, a přesto si říkat „nemám co na sebe“, může být znamení, že oblečení neodráží tvoji osobnost. „Mnoho lidí si totiž pořádně neuvědomuje, jaké aktivity a v jakém rozsahu dělají,“ říká ambasadorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?