• Buď bushman a měj výhodnější
  využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se

Limitovaná nabídka! Využij aktuální akce a kup si promo set BUSHMAN ponožek TREK se slevou 37 %. Platí do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Úvod

Všechny články

 • Inspiruj se
  BUSHMAN vzdává hold legendám
  Jawa, Tatra, Favorit nebo hadraplán? Limitovaná edice triček BUSHMAN s potiskem. Který si vybereš?
 • Partnerství
  Tomáš Ouhel: Přežít, ale neškodit
  Úspěšný ochranář, kterému se daří eliminovat hrozby, jimž čelí některé zvířecí druhy, říká s pokorou: „Měli bychom se k přírodě chovat tak, jak bychom si přáli, aby se ona chovala k nám.“
 • Inspiruj se
  EXPEDITION II: Mám proti válce boty…
  Terén byl obtížný a já musela občas i vyfunět před skupinku rychle pochodujících vojáků, abych je stihla vyfotografovat. Odřu si v nich lak na nehty… dodnes se tomu musím smát.
 • Partnerství
  Lenka Klicperová: Jsem žena činu a dobrodružka
  BUSHMAN – Pro tvoje expedice. Seznam se s tváří kampaně na kolekci podzim–zima 2019/2020: „Nejvíc jsem asi tvrdohlavá, až umanutá, a když někam chci, nedám pokoj, dokud se tam nedostanu.“
 • Inspiruj se
  Len, milovaný i zavrhovaný
  Tkaniny ze lnu jsou prověřené a oblíbené – jak dobou, tak především tím, že lněné oděvy se drží po staletí na výsluní jako součást dámských i pánských šatníků.
 • Inspiruj se
  Cestujte pohodlně i v horkých letních dnech
  Pro každého cestovatele je důležité nejen mít naplánovaný cíl cesty, ale stejně tak i mít na sobě správné oblečení.
 • Poznej nás
  Dobrodružství na všechny čtyři
  Bavorské lázeňské městečko Bad Kissingen je proslulé nejen tím, že se zde léčil – a přežil neúspěšný atentát – Otto von Bismarck. Letos byl nedaleký bývalý vojenský prostor již po jedenadvacáté místem, kam zamířilo výrazně přes 50 tisíc milovníků a fandů off-roadů, expedic a dobrodružství na čtyřech kolech.
 • Reportáže z cest
  Expedice Porto Korado: Na mopedech proti větru
  O cestě, která začala v Zaječicích u Pyšel. O chlapech, kteří se nebojí. O strojích, do kterých by to jeden neřekl. O expedici, která zdaleka neskončila…
 • Inspiruj se
  Bavlna nebo organická bavlna? Rozdíl, který pocítíte!
  Bavlna, ta klasická konvenční, jak ji známe dnes ze světa téměř všude kolem nás, je poslední roky nejvíce kontroverzní plodinou vůbec. Používáme ji všichni, dnes a denně, mnohdy na produktech, kde si to sami ani neuvědomujeme.
 • Reportáže z cest
  Kruger National Park - když k vám přijdou...
  Nestačíte se divit. Teprve druhé zvíře poté, co jste projeli bránou parku. První byl pěkný sloní samec s nádhernými kly. A teď vám vedle auta leží parta strakatých psů.
 • Poznej nás
  BUSHMAN uklízí Česko!
  V rámci firemního teambuildingu jsme se zapojili, i my zaměstnanci firmy BUSHMAN, do úklidu okolí Pyšel i blízkosti centrály. Oslavili jsme tak Den Země.
 • Reportáže z cest
  Bulharsko není jen moře
  Letos nás děti přesvědčily, abychom vyrazili na společnou dovolenou do Bulharska. K mému překvapení se shodly, že chtějí ale spíš do hor než k moři. Měl jsem radost, že chtějí do hor, ale i tak jsem jejich nadšení úplně nesdílel. Ukázalo se, že neprávem.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?