Přihlas se
Úvod Všechny články

Všechny články

 • Péče o oblečení BUSHMAN
  Péče o textil aneb Vážně umíme prát?
  Limity materiálů můžeme za pomoci moderních cest o něco posunout, ale u některých – těch přírodních obzvlášť – je vůbec nejlepší cestou je respektovat a snažit se s nimi pracovat v náš prospěch....
 • Partnerství
  Den otevřených lesů: Poznejte les, do kterého se vydáváte na výlet, očima jeho vlastníka
  Ať už plánujete výlet kamkoliv do lesů, míříte k někomu na „návštěvu“. Každý les totiž někomu patří. V sobotu 18. května budete mít na více než čtyřiceti místech v republice možnost poznat lidi, kteří se o lesy starají a hospodaří v nich. Chystá se už 3. ročník akce Den otevřených lesů.
 • Péče o oblečení BUSHMAN
  Úvod do péče o oblečení BUSHMAN
  Proč mi oblečení žmolkovatí? Proč barva není, co bývala? Jsou ti tyto otázky povědomé? Nastuduj si náš seriál o materiálech a správné péči o ně! Bavlna a další přírodní vlákna totiž nejsou polyester. A taky není péče jako péče! Osvoj si naše tipy, jak se správně starat o oblečení BUSHMAN!
 • Inspiruj se
  Módní inspirace jaro/léto 2024
  Zůstaň v pohodě po celý rok díky pohodlnému oblečení! V nové kolekci na tebe čekají třeba trička s parádními motivy, oblíbené košile, kousky ze splývavého modalu, svetry a taky řada doplňků, které tě nenechají ve štychu! Poradíme ti, jak vše správně zkombinovat.
 • Poznej nás
  Lucie Šádková, operátorka zákaznické linky: Proč nosím BUSHMAN?
  Když chceš pracovat na zákaznické lince, musíš se umět správně naladit, hbitě reagovat, mhouřit oči a být nad věcí. Jak to chodí na zákaznické lince u Bushmana?
 • Poznej nás
  Vlasta Zajíček, ředitel oddělení doplňků: Proč nosím BUSHMAN?
  Ředitel doplňků – zní to tak honosně, až by se mohlo zdát, že sedí v kanceláři a na dálku rozhoduje o tom, kterými outdoor doplňky se zásobíš. Kdybys ale přijel do sídla firmy, Vlastu zastihneš jen málokdy. Většinu času tráví na cestách, zkouší doplňky dřív, než schválí jejich výrobu, běhá s telefonem na uchu, a když rozesílá e-maily obchodním partnerům, většinou to dělá v době, kdy celá republika spí… Protože oni mají den.
 • Všechny články
  Jana Lenková, marketingová a obchodní ředitelka: Proč nosím Bushman?
  Myslíš, že být ředitelem čehokoli je nuda? Jana Lenková Tě vyvede z omylu rychlostí blesku :). Když se totiž propojí dobrodružná duše, akční životní styl, nadšení a smysl pro organizaci, nemůže to dopadnout jinak než skvěle...
 • Všechny články
  Lucie Frantlová, marketingová manažerka: Proč nosím „BUSHMAN“?
  „Lucie Frantlová - Bushman - co pro Vás můžu udělat?" Už jsi s tímhle medovým, leč rozhodným hlasem měl tu čest? Pak věz, že patří Lucii; marketingové manažerce BUSHMAN. Lidé mají tendence si z manažerů utahovat. Prý jsou to "jen" plánovači. Tak my tě vyvedeme z omylu. Naše Lucie převážně organizuje, zařizuje, spravuje databázi BUSHMAN Clubu, fotí doplňky na web, mailuje, telefonuje, píše, ale také maká. Je součástí týmu při všech foceních, prodává na veletrzích jako divá, je zkrátka všude tam, kde je potřeba. I proto jí s nadšením přezdíváme "Včelka"...
 • Poznej nás
  Testováno na lidech
  Dobrodruzi, cestovatelé, ochránci přírody, vědci, reportéři, fotografové… Oblékáme známé osobnosti, které s námi sdílejí společné hodnoty. A dělí se s námi o zkušenosti s pořádným oblečením BUSHMAN.
 • Všechny články
  Petr Hulec, CEO: Proč nosím „BUSHMAN“?
  V nové rubrice tě seznámíme s těmi, kdo ve firmě BUSHMAN tvoří pomyslné pilíře. Ty zásadní, pevné, o které se opírají hodnoty bushmanů. A co by to bylo za otvírák, kdyby nepatřil našemu CEO Petru Hulcovi?
 • Všechny články
  Pomáhej s námi aneb BUSHMAN trička s poselstvím
  Pokud nosíš naše oblečení, jistě jsou ti blízké i naše hodnoty. K nim patří i pomoc – obyčejná lidská snaha podpořit ty, kdo to potřebují. Pomáhat je normální – i proto u náš najdeš speciální sekci s nadačními tričky, která jsou nejen krásná a bavlněná, ale nesou v sobě silný příběh i charitativní odkaz.
 • Všechny články
  Kolekce Jakuba Vágnera a jeho nová kniha!
  Jakub Vágner je muž mnoha tváří. Rybář, cestovatel a dobrodruh, spisovatel. Při všech svých činnostech a aktivitách, které jsou tak různorodé, si však zachovává pokoru. Možná proto se mu tolik daří a také proto je jedním z našich nejoblíbenějších ambasadorů. Pojď se s námi podívat na jeho „sumčí“ kolekci a také novou knihu, kterou pokřtí v Praze. A BUSHMAN u toho bude víc než blízko ;).