Přihlas se
Úvod Všechny články

Všechny články

 • Proč BUSHMAN nemůže být levný
  Bavlna neopruzuje: ale zase ne každá…
  Že je bavlna náš svatý grál, už dobře víš. A jestli nevíš, můžeš si o tom přečíst v rubrice Proč BUSHMAN nemůže být levný.
 • Všechny články
  Via ferrata s Radkem Jarošem: dojdi si pro vítězství!
  V rámci oslav čtvrtstoletí s Bushmanem a také díky dlouholeté spolupráci s Radkem Jarošem, legendou českého horolezectví, máš jedinečnou příležitost jít i po jiných než běžně přístupných stezkách. Ukaž, co v tobě je, a dojdi si pro vítězství! Registrace je zdarma, program krásný a celodenní.
 • Poznej nás
  Jak jsme řádili na BUSHMAN DAY
  28. května, BUSHMAN DAY u jezera Katlov. Jestli se těším? Nemůžu dospat. Kolem půlnoci už tedy začínám lehce panikařit… vždyť za 5 hodin vstávám!
 • Všechny články
  BUSHMAN DAY u jezera KATLOV: pro bushmany, bushmanky i bushmaňátka
  Zábava pro malé i velké, Jakub Vágner a Lukáš Langmajer osobně, taky spousta dobrýho jídla, pití, workshopů a večer koncert. Oslav naše 25. výročí, poznej ambasadory BUSHMAN a užij si den, jak se patří! Startujeme 28. května v 9.00 a vstup je pro všechny ZDARMA.
 • Inspiruj se
  Módní inspirace BUSHMAN jaro/léto 2022
  Ať už se chystáš utéct do přírody, toulat se po památkách, nebo procestovat svět, BUSHMAN Tě rád doprovodí. Nová kolekce je v souladu s Tvou svobodnou duší, vysokými nároky na pohodlí i aktuálními trendy. Inspiruj se!
 • Partnerství
  Záchranný program Kukang ve filmu
  Kdo je Tomáš Ouhel, díky našemu blogu dobře víš. Ambasador značky BUSHMAN, ale především ochranář, který úspěšně eliminuje hrozby, jimž čelí řada zvířecích druhů... A v neposlední řadě také součást záchranného programu Kukang, který se podílel na natáčení dokumentární série Netflixu o národních parcích světa.
 • Inspiruj se
  Doplňky BUSHMAN - inspirace jaro/léto 2022
  Zpříjemni si jakoukoli venkovní aktivitu s doplňky od BUSHMANA. Už dávno neplatí, že si je musíš brát jenom na expedice. Bavlněná kšiltovka tě nejen ochrání před sluncem, ale taky skvěle doladí uvolněný outfit na procházku po městě, set osušek snadno vezmeš do jedné ruky a u rybníka máš postaráno o celou rodinu,… a taková placatka, tak ta se hodí úplně všude. Inspiruj se!
 • Proč BUSHMAN nemůže být levný
  Bavlna, náš svatý grál
  Kdo by ji neznal! Vždyť ji používáme dnes a denně, mnohdy i tam, kde si to sami ani neuvědomujeme. Být „jako v bavlnce“ znamená cítit se maximálně komfortně. To ale zdaleka není jediný benefit, který tento materiál přináší. Pojďme si dát bavlník do hledáčku a přiblížit si tuhle nesmírně vzácnou rostlinu, která je pro výrobu oblečení BUSHMAN naprosto stěžejní.
 • Všechny články
  BUSHMAN oslavuje: Pojď ven s Lukášem
  Když se Jindřich Melichar roku 1997 toulal po Austrálii, napadlo ho, jak zásadní je být na takových výpravách v pohodě. Že nosit kvalitní oblečení znamená cítit se svobodně. Potřeba volnosti, pohodlí a oblečení, na které se člověk může spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, vyústila ve vznik značky BUSHMAN. Jsme s Tebou na cestách už 25 let. A uznej, že čtvrtstoletí si žádá pořádnou oslavu.
 • Inspiruj se
  Fotograf Petr Slavík: Silné zážitky se dobře pamatují
  Petr Slavík – fotograf mezinárodního přesahu, který má na svém kontě několik autorských výstav (Ztracený svět, Vzpomínky na Afriku aj.), ocenění i dobročinných aktivit, a dokonce několik knih (Blízká setkání aj.). Jenže Petr není jen fotograf a cestovatel. Je to skvělý vypravěč, decentní rebel, férovej táta… a bushman. Aby ne, když velkou část jeho srdce zabrala právě buš…
 • Proč BUSHMAN nemůže být levný
  Otevřeně: Proč BUSHMAN není levný
  Občas čteme na sociálních sítích, že to s cenami přeháníme a že stejné věci lze pořídit mnohem levněji. To nepochybně. Žijeme ve svobodné době, každý má právo volby. I my jsme se rozhodli. Chceme vytvářet oblečení, které obstojí i v náročných podmínkách a vyznačuje se vysokým standardem řemeslného zpracování. Proč Bushman nemůže být levný a proč si za cenovou hladinou svých produktů stojíme?
 • Všechny články
  Tomáš Loukota: Vinice dokáže krásně vyčistit hlavu!
  Češi jsou národ pivařů, ale díky lidem, kteří dělají svou práci poctivě a podle tradic, se v posledních letech rozmáhá i fenomén vinařství. V Liběchově, obklopeném malebnou krajinou najdete vinařství, které je přesně takové. Malé, tradiční a s lidmi, kteří do něj vkládají svůj čas, schopnosti i srdce. Tahle schopnost je společná nejen vinařům, ale také bushmanům, proto jsme požádali Tomáše Loukotu, ředitele Vinařství Liběchov, o krátký rozhovor…
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?