Přihlas se
Úvod Všechny články

Všechny články

 • Všechny články
  Bushman Materio aneb Z čeho šijeme a proč
  Od počátku značky Bushman byla stěžejním materiálem bavlna. Kvalita i zdroje, zvýšené pozitivní vlastnosti, jako jsou odolnost, savost či měkkost, byly, jsou a nadále budou kontrolovány. Jsme součástí možné změny, a proto chceme vést a inspirovat ostatní svými kroky k čistější a transparentnější výrobě.
 • Soutěž s Bushmanem
  Velká letní soutěž BUSHMAN o 100 cen
  Velká letní soutěž o 100 zážitkových cen a poukázek do Bushmana skončila a výherci byli vylosováni. Informaci o výhře od nás obdrželi a jejich iniciály najdeš u jednotlivých výher. Všem gratulujeme a věříme, že si výhry užijí!
 • Inspiruj se
  Rybář, zálesák a student Matěj Houška: Podstatou všeho je, aby si každý našel koníček, který ho bude naplňovat
  Když je vám patnáct, máte pocit, že vám svět leží u nohou. Dost možná s vámi také tříská puberta. Chcete dobýt svět, v další vteřině máte chuť zavřít se před ním se sluchátky na uších… Matěj Houška je unikát. Díky své píli, lásce k přírodě, talentu a přirozené lidské pokoře si získává pozornost statisíců lidí napříč sociálními sítěmi i v reálném světě. Tenhle gymnazista je navíc excelentní rybář, dobrodruh, zálesák a vlastně i spisovatel…
 • Poznej nás
  Nechali jsme otestovat boty BUSHMAN! Jak to dopadlo?
  Že jsou naše outdoorové boty jako stvořené pro každý terén, dobře víš (obzvlášť, pokud je vlastníš!). Ale protože za člověka mluví činy, nikoli slova, nechali jsme dva naše nejvychytanější typy obuvi – CRUIZER a TRACKER – otestovat!
 • Všechny články
  BUSHMAN dětem aneb Jak vybrat oblečení pro malé dobrodruhy
  Všude lezou, všechno najdou, co neví, to si domyslí, a když nemůžou, přidají! Řeč je o dětech – těch vůbec nejzvídavějších stvořeních, jaké svět zná. A protože BUSHMAN má pro jejich dobrodružné duše velkou slabost, navrhuje i speciální dětské oblečení.
 • Všechny články
  Odvážnému štěstí přeje aneb Jak jsme čistili Sázavu
  Čistá řeka Sázava – tradiční jarní úklid břehů jedné z našich nejmilejších řek, ale také možnost se potkat i jinak než v kanceláři. Být na vzduchu, otestovat naše produkty v rozbláceném terénu, popovídat si a udělat něco pro přírodu. A že za poslední roky dostává pořádně na zadek!
 • Všechny články
  Fotoreportér Roman Němec: Jsem tak trošku fatalista
  Jsou lidé, kteří fotí, a lidé, kteří píší. A potom jsou tu fotožurnalisté - ti svou profesi zasvětili tomu vydávat se do nevšedních situací a podávat o nich zprávy obrazem i příběhem... Fotoreportáže Romana Němce, který se již dvakrát účastnil záchranné mise v Amazonii, kde kromě mačkání spouště pomáhal třeba stavět mobilní nemocnici, jsou niterní, emotivní a upřímné. Přesně jako on sám!
 • Inspiruj se
  Módní inspirace jaro/léto 2023
  Ať už se chystáš utéct do přírody, toulat se po památkách, nebo procestovat svět, BUSHMAN Tě rád doprovodí. Nová kolekce je v souladu s Tvou svobodnou duší, vysokými nároky na pohodlí i aktuálními trendy. Inspiruj se!
 • Všechny články
  Když je stan tvůj druhý domov aneb Ty nejlepší vychytávky na kempování
  Když je stan tvůj druhý domov, filozofie balení věcí se od základů změní. Kempování a bivakování je ideální příležitost, jak stmelovat rodinné i přátelské vztahy, ale také jedinečná šance být na chvíli jen sám se sebou. Příroda léčí, to ví už celé generace bushmanů. Proto pro ně neúnavně navrhujeme stále nové a nové doplňky, s nimiž venku obstojí.
 • Všechny články
  Šťastné manželství není sci-fi aneb Takhle milují bushmani!
  „Ví, že mi stačí, když se bude usmívat a mít mě ráda i ve chvílích, kdy by mě nejradši zabila,“ směje se dvoumetrový Petr, kovaný bushman, když se ho ptám, jaký je jeho recept na šťastné manželství. Podotýkám, že to jeho trvá už 38 let...
 • Inspiruj se
  4 dobré důvody, proč nosit svetry BUSHMAN
  Jsou pohodlné, přizpůsobivé, praktické, a především do puntíku plní svůj účel – zahřát, aby ti bylo tak akorát, ale přesto nechat kůži dýchat… Svetry BUSHMAN vyrábíme buď ze 100% bavlny, anebo z chytrých směsových materiálů. Na všechny se teď společně podíváme…
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima 2022
  Tvoříme vlastní styl, a protože jsi s námi v týmu, udáváš trendy úplně stejně jako my! Žádné rychlokvašky, to se rozumí... BUSHMAN trendy jsou totiž navěky ;-). Mrkni se na inspiraci, jak poskládat kousky z aktuální kolekce tak, aby ti bylo dobře, příjemně teplo, a ještě se na tebe zatraceně dobře koukalo!
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?