Přihlas se
Úvod Pravidla akcí

Pravidla akcí


Pravidla akcí e-shopu BUSHMAN.cz

 

Štědrá nadílka BUSHMAN – dárkový certifikát k nákupu nad 5000 Kč

Udělej radost sobě nebo svým blízkým! Nakup v období do 24. prosince na e-shopu nebo v kamenných prodejnách Bushman nad 5000 Kč a ke každé objednávce nad 5000 Kč dostaneš dárkový certifikát BUSHMAN v hodnotě 500 Kč jako dárek.

Dárkový certifikát má tištěnou podobu, platnost 12 měsíců a bude Ti zaslán poštou.

Zboží, zakoupené v rámci této akce, lze vyměnit ve speciální prodloužené lhůtě, a to až do 14.1.2024. Členové BUSHMAN Clubu mají možnost využít prodloužené doby výměny zboží ve lhůtě 45 dnů od jeho zakoupení. Zboží lze vrátit v klasické 14denní lhůtě. 

Na zboží, zakoupené v rámci vánoční akce „Certifikát v hodnotě 500 Kč k nákupu nad 5000 Kč“ se vztahují specifické obchodní podmínky. V případě vrácení zboží z objednávky, k níž se vztahoval dárek v podobě dárkového certifikátu, je postup následující:

  • Dojde-li při vrácení zboží ke snížení původní částky (pod 5000 Kč), bude kupujícímu dárkový certifikát zneplatněn. V případě, že byl již dárkový certifikát uplatněn, bude mu vrácená částka, ponížená o 500 Kč (tedy o hodnotu dárkového certifikátu).
  •  Tato pravidla platí pouze pro objednávky nad 5000 Kč, při jejichž vratce (kompletní objednávky nebo její části) dojde ke snížení hodnoty zboží pod 5000 Kč, čímž zaniká i nárok na dárkový certifikát zdarma.

Výjimky nejsou možné z důvodu systémového generování.

 

2 l piva v dárkovém balení za 249 Kč

Jsi pivař nebo máš kolem sebe pivaře? Tak utíkej na prodejnu BUSHMAN, kde na tebe čekají 2 litry parádního zvedáku – limitované edice 13° piva Svijany za 249 Kč. Jak dlouho tam bude, záleží na míře žíznivosti bushmanů. Raději si pospěš ;)!

 

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Na zboží zakoupené v e-shopu BUSHMAN.cz nebo v kamenných prodejnách od 1. 11. 2023 do 24. 12. 2023 se vztahuje prodloužená lhůta na VÝMĚNU zboží. Zboží můžeš až do 14. 1. 2024 přijít vyměnit do prodejny BUSHMAN nebo nám zaslat zpět s vyplněným formulářem. V rámci prodloužené výměny můžeš zboží pouze vyměnit za jiné ve stejné nebo vyšší hodnotě s doplatkem (v případě zaslání s doplatkem na dobírku). Vrácení zboží je pak možné pouze v zákonné lhůtě 14 dnů.

Akce platí na zboží BUSHMAN, zakoupené od 1. 11. do 24. 12. 2023.

 


Ramínko ke každé bundě 

Podporuj s námi udržitelnost! K nákupu jakékoliv bundy BUSHMAN obdržíš navíc dřevěné ramínko - použité, ale stále kvalitní a plně funkční ;). Uznej sám, že poctivý kus dřeva je škoda vyhodit!
 
Nabídka platí od 12.10.2023 do vyčerpání zásob

 

Soutěž s Udržitelným e-shopem

Nakup v období od 8. 11. do 12.12.2023 cokoli na e-shopu BUSHMAN.cz a zaplať online kartou Visa od Komerční banky. S každým nákupem se automaticky zařadíš do slosování o SodaStreamy nebo dárkové karty Decathlon. Nabídka platí pouze pro online nákupy zaplacené platební kartou Visa od KB.
Více informací najdeš a webu Udržitelný e-shop
 
 

Přiveď kamaráda - Časově neomezená akce 

Rozšiřujeme bushmanské kruhy. Zanech nám kontakt na jednoho až tři své kámoše a známé, kteří o nás zatím nevědí a nedostávají od nás nové informace a nabídky. A pokud nám svůj e-mail potvrdí, odměna vás nemine!

K získání unikátní klíčenky stačí vyplnit formulář: https://bushman.cz/privedkamarada/
Zatímco kamarádovi / kamarádům pošleme jako poděkování parádní slevu 500 Kč při nákupu nad 2000 Kč (platí na vše nezlevněné v prodejnách BUSHMAN kromě outletů a i na e-shopu), Ty získáš koženou klíčenku z limitované edice BUSHMAN, ve které se navíc ukrývá malý zázrak: žeton do nákupního vozíku.

Vyčkáváme, jestli kámoš potvrdí svůj e-mail, a pak Ti bleskově posíláme informace ke Tvé odměně. Kontroluj si hromadnou poštu i spamy, e-mail ukrývá unikátní kód, kterým si svou klíčenku pro "fajnšmekry" můžeš vyzvednout - pouze na prodejnách BUSHMAN. 

Za každého relevantního kamaráda získáš jednu klíčenku. Klíčenky vydáváme do vyčerpání zásob.


 


 

 

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?