Přihlas se
Úvod Náš příběh

Náš příběh

„Když jsem zakládal projekt BUSHMAN, chtěl jsem vytvořit něco obyčejně přirozeného, a přitom pořádného. Pro lidi s životním názorem, který nás spojuje.“

Jindřich Melichar

Nápad na vytvoření projektu BUSHMAN se zrodil v Austrálii v roce 1997. Jindřich měl v té době zrovna delší toulavé období a uvědomil si, že kromě spolehlivého vybavení potřebuje na svých cestách i kvalitní a pohodlné oblečení. Na základě svých zkušeností a zkušeností lidí, které na různých místech světa poznal, vytvořil vlastní kolekci oděvů a doplňků značky BUSHMAN.
Od té doby uplynulo hodně vody. Dnes společnost vlastnící mezinárodní ochrannou známku BUSHMAN sídlí v srdci Evropy a provozuje sítě vlastních prodejen nebo obchodních zastoupeních v řadě zemí Evropy, Asie a Afriky.

Filozofie značky BUSHMAN

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

 

Bushman Expedition Outfitters

Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a hlavně tě musejí na tvých cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností.

 

Respect for Nature

Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujeme životní prostředí. Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů je možné na konci jejich cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat.

 

Inspirace v cestování

Od roku 1997 se věnujeme vývoji a výrobě outdoorového a volnočasového oblečení. Protože sami rádi cestujeme a milujeme dobrodružství, víme, co lidé na svých cestách potřebují. Vytvořili jsme již více než třicet unikátních kolekcí oděvů a doplňků, které ve svém důsledku předznamenaly i styl oblékání BUSHMAN. V našem oblečení můžeš chodit po horách, projít pralesem nebo pouští, ale klidně se v něm vydej jen do džungle velkoměsta nebo se psem na louku v sousedství. Po vyprání se budeš ve stejných věcech cítit pohodlně a příjemně kdekoliv v civilizaci. A stále budeš mít styl.

 

Back to Our Origins

Každý rok vytváříme dvě nové kolekce oděvů a doplňků, pro teplé a chladné období. Jednotlivé výrobky se snažíme upravovat a inovovat tak, aby splňovaly požadavky a nároky moderní doby. Přesto základ kolekce vždy tvoří osvědčené produkty, jejichž funkčnost a spolehlivost prověřila dlouhá doba. Netvoříme oblečení na jednu sezonu, nepodléháme módním výkyvům, snažíme se jít svojí cestou.

 

Follow Your Instinct

Občas se může stát, že pro správné rozhodnutí v životě nebo kdekoliv na cestách máme málo informací. V takových situacích není od věci spolehnout se na vlastní instinkt. Je to jeden z mála okamžiků, kdy se maximálně přiblížíme přírodním zákonům. Pokud ti oblečení a doplňky BUSHMAN v takových situacích pomohou obstát, budeme potěšeni.

 

Je čas vyrazit!