Přihlas se
Úvod Osobní odběr na prodejnách

Osobní odběr na prodejnách

NOVĚ: Výdejní místa pro objednávky z e-shopu:

Běžný nákup v prodejnách aktuálně není z důvodu nařízení Vlády ČR možný, nově si ale můžeš svoji objednávku z e-shopu BUSHMAN.cz vyzvednout osobně již v pěti výdejních místech v prodejnách BUSHMAN: v Brně v NC Královo Pole a v Galerii Vaňkovka, v olomoucké Galerii Šantovka a v Praze v OC Metropole Zličín a v Lazarské ulici.
S ohledem na tvé zdraví i zdraví našich zaměstnanců dodržujeme přísná hygienická opatření a žádáme i tebe o respektování veškerých nařízení a zásad bezpečného nákupu.
  • Výdejní místa jsou otevřena pravidelně od pondělí do neděle v čase 10–18 hodin
  • Výdejní místo Praha Lazarská otevřena pravidelně od pondělí do pátku v čase 10-18 hodin.
  • Pozor: v rámci výdejních míst není aktuálně možné zkoušení oděvů a obuvi, výměna ani reklamace zboží. Možné je pouze vyzvednutí a vrácení zboží objednaného přes e-shop BUSHMAN.cz.
  • Preferujeme bezkontaktní platby.
Jakmile bude ukončeno nařízení o zákazu maloobchodního prodeje, rádi tě opět uvidíme ve všech našich prodejnách. Přejeme ti pevné zdraví!

Máš na e-shopu vybráno a chceš si svoje nové vybavení na cestu vyzvednout  v kamenné prodejně? Využij nabídku doručení zboží na prodejnu BUSHMAN a možnost osobního odběru zdarma.

Tvoje objednávka bude připravena do 1–2 pracovních dnů od expedice zásilky na zvolené značkové prodejně BUSHMAN v České republice. O doručení zboží tě budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailem.

Zboží ti na prodejně rezervujeme po dobu 5 dnů. Pokud budeš potřebovat víc času, neváhej se domluvit s našimi kolegy na  zákaznické lince. Rádi to pro tebe uděláme.
  • Osobní odběr na prodejně BUSHMAN si vybereš přímo ve své objednávce.
  • Více informací o dopravě a platbě najdeš zde.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?