Přihlas se
Úvod Výměna velikosti a vrácení zboží

Výměna velikosti

Jak ve 14denní lhůtě vyměnit/vrátit zboží, zakoupené přes e-shop?*

* 14denní lhůta se týká výhradně objednávek přes internet. 
 

Máš BUSHMAN kousek, objednaný přes e-shop, a nesedí ti? Potřebuješ ho vyměit nebo vrátit? Žádný problém. Na úvod několik obecných rad, jak postupovat při vrácení zboží, zakoupeného přes e-shop: 

  • Zboží můžeš vyměnit/vrátit přímo odesláním k nám na centrálu, anebo zajdi do některé z 27 značkových kamenných prodejen Bushman: potřebuješ-li vyměnit velikost nebo barvu a na prodejně je vícero kusů, mohou Ti zboží vyměnit přímo tam. V opačném případě Tě odkážou na centrálu a vysvětlí Ti celý postup výměny/vrácení zboží ;). 
* Pokud kupuješ zboží přes internet a chceš se vyhnout výměně/vrácení, zvol v objendávce možnost "Osobní odběr na prodejně". Tam si oblečení pohodlně vyzkoušíš a hned uvidíš, jestli ti sedne. 
  • Pokud chceš měnit zboží za stejnou velikost, případně.   jinou barvu, rádi Ti vyhovíme. Bude-li zboží na prodejně, výměna proběhne ihned na místě.
  • Pokud zboží na prodejně nebude, anebo žádáš výměnu za jiné než zakoupené zboží, pomůžeme Ti s celým procesem výměny a odesláním k nám na centrálu (pokud jej neodešleš sám).

A jak vlastně celý proces vypadá?

Výměna zboží do 14 dnů od dodání/ zakoupení zboží

Pokud chceš vyměnit velikost objednaného oblečení, dones jej do některé z 26 značkových prodejen (viz „obecné rady“), anebo jej zašli přímo na centrálu na adresu: Bushman, s. r. o., Benešovská 75
257 22 Nespeky - Městečko.

Nezapomeň na formulář, který si můžeš stáhnout zde. Do něj označ zboží, které chceš vyměnit, a také nové zboží (minimálně ve stejné hodnotě), případně novou velikost.
Výměny vyřizujeme obvykle do týdne od jejich převzetí, nejpozději však do 14 dnů.
Výměnu je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí původní objednávky. Na zboží zaslané k výměně po této lhůtě nebude brán zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady. Zboží musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ, NEPRANÉ, SLOŽENÉ a KOMPLETNÍ. 
Pokud zasíláš zboží na výměnu, náklady na dopravu k nám hradíš ty. Poštovné za první doručení měněného zboží k tobě hradíme pro změnu my. V případě, že budeš měnit zboží z jedné objednávky opakovaně, budeme ti již další poštovné od nás směrem k tobě účtovat.

Vrácení peněz do 14 dnů od dodání zboží

Pokud zboží nesplňuje tvá očekávání a nevybereš si za něj jinou alternativu, zašli nám ho zpět na adresu: Bushman, s. r. o., Benešovská 75, 257 22 Nespeky - Městečko nebo jej zanes do značkové prodejny BUSHMAN (viz „obecné rady“).
V případě, že budeš zboží vracet poštou, přilož k němu vyplněný formulář, který najdeš zde. Zaškrtni možnost: „Vrácení zboží v lhůtě 14 dnů“ a uveď číslo svého bankovního účtu, kam Ti vrátíme peníze. Zboží zašli v originálním balení, NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ, NEPRANÉ, SLOŽENÉ a KOMPLETNÍ. Přilož fakturu, kterou jsme Ti poslali e-mailem, a tento list (vyplněný na druhé straně). Zásilku pošli doporučeně a pojištěnou (ve vlastním zájmu). Zásilku neposílej na dobírku, balíky na dobírku nepřevezmeme.
Vrácení peněz proběhne v zákonné lhůtě 14 dní, většinou proplácíme ihned či do týdne. V souladu s ustanovením § 1829 a násl. občanského zákoníku máš právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (dle systému sledování zásilek České pošty). Na zboží zaslané po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.
Pokud byl součástí objednávky dárek zdarma nebo za 1 Kč, je nutné při vrácení zboží vrátit i tento dárek, jinak Ti bude od vracené částky za zboží odečtena aktuální plná cena dárku.

Chceš mít lhůtu na VÝMĚNU trvale 45 dní? Zaregistruj se do našeho BUSHMAN Clubu a čerpej i další výhody.
(Pokud měníš zboží v době, kdy má produkt sníženou cenu, nelze nárokovat doplacení nebo kompenzaci rozdílu.)

 
Je to snazší, než si myslíš.
Tvůj BUSHMAN