• V bushman clubu máš výhodnější ceny a podmínky nákupu
    V bushman clubu máš výhodnější ceny  
Přihlas se
Akce měsíce: opasek HIP nebo FRAZING  pouze za 1 korunu k jakýmkoliv kalhotám nebo kraťasům!
Úvod

Výměna velikosti

Výměna zboží za jinou velikost do 14 dnů od dodání zboží

Pokud chceš vyměnit velikost oblečení, které jsi si objednal, zašli nám dané zboží zpět na naši adresu Bushman.cz, LP Komfort, s.r . o., Městečko 75, 257 22 Čerčany, nebo jej dones do značkové prodejny BUSHMAN. Na formulář, který si můžeš stáhnout zde, prosím uveď zboží, které chceš vyměnit a také nové zboží, resp. novou velikost. Výměny vyřizujeme zpravidla do týdne od jejich převzetí, nejpozději však do 14 dnů.
Výměnu je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží původní objednávky (dle systému sledování zásilek České pošty). Na zboží zaslané k výměně po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.
Zboží, které nám posíláš na výměnu, musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a kompletní. Dbej tedy na to, aby bylo v původním stavu, nezašpiněné, nezmačkané a složené. Jen takto vrácené zboží může dobře posloužit někomu jinému.


Vrácení peněz do 14 dnů od dodání zboží

Pokud zboží nesplňuje tvoje očekávání a nevybral jsi si za něj jinou alternativu (viz postup výše), zašli nám dané zboží zpět na naši adresu Bushman.cz, LP Komfort, s. r. o., Městečko 75, 257 22 Čerčany, nebo zanes do značkové prodejny BUSHMAN. Na formuláři, který si můžeš stáhnout zde, prosím zaškrtni možnost "Vrácení zboží v lhůtě 14 dnů" a uveď prosím číslo Tvého bankovního účtu, kam Ti vrátíme peníze. Zboží zašli v originálním balení, dobře zabalené. Přilož originál faktury a tento list (vyplněný na druhé straně). Pokud vracíš pouze část zboží z faktury, přilož kopii faktury a originál si ponech. Zásilku pošli pojištěnou (ve vlastním zájmu). Neposílej ji doporučeně nebo na dobírku, balíky na dobírku nepřevezmeme. Vrácení proběhne v zákonné lhůtě 14 dní, většinou proplácíme ihned či do týdne.
V souladu s ustanovením § 1829 a násl. občanského zákoníku máš právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (dle systému sledování zásilek České pošty). Zboží musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a kompletní. Na zboží zaslané po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.
 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?