Přihlas se
Úvod Výměna velikosti a vrácení zboží

Výměna velikosti

 

Chceš mít lhůtu na výměnu trvale 45 dní? Zaregistruj se do našeho BUSHMAN Clubu a čerpej i další výhody.
(Pokud měníš zboží v době, kdy má produkt sníženou cenu, nelze nárokovat doplacení nebo kompenzaci rozdílu.)


Výměna zboží za jinou velikost do 14 dnů od dodání zboží

Pokud chceš vyměnit velikost objednaného oblečení, zašli nám dané zboží zpět přímo na naši adresu Bushman, s. r . o., Městečko 75, 257 22 Čerčany, nebo jej dones do značkové prodejny BUSHMAN. Na formulář, který si můžeš stáhnout zde, prosím uveď zboží, které chceš vyměnit, a také nové zboží (minimálně ve stejné hodnotě), respektive novou velikost. Výměny vyřizujeme zpravidla do týdne od jejich převzetí, nejpozději do 14 dnů.
Výměnu je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí původní objednávky (dle systému sledování zásilek přepravce). Na zboží zaslané k výměně po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.
Zboží, které nám posíláš na výměnu, musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a KOMPLETNÍ. Dbej tedy na to, aby bylo v původním stavu, nezašpiněné, nezmačkané a složené. Jen takto vrácené zboží může dobře posloužit někomu jinému.
Pokud zasíláš zboží na výměnu, náklady na dopravu k nám hradíš ty. Poštovné za první doručení měněného zboží k tobě hradíme my. V případě, že budeš měnit zboží z jedné objednávky opakovaně, budeme ti již poštovné od nás k tobě účtovat.


Vrácení peněz do 14 dnů od dodání zboží

Pokud zboží nesplňuje tvoje očekávání a nevybereš si za něj jinou alternativu (viz postup výše), zašli nám dané zboží zpět na naši adresu Bushman, s. r. o., Městečko 75, 257 22 Čerčany, nebo jej zanes do značkové prodejny BUSHMAN. Na formuláři, který si můžeš stáhnout zde, prosím zaškrtni možnost „Vrácení zboží v lhůtě 14 dnů“ a uveď prosím číslo svého bankovního účtu, kam ti vrátíme peníze. Zboží zašli v originálním balení, dobře zabalené. Přilož fakturu, kterou jsme ti poslali emailem a tento list (vyplněný na druhé straně). Zásilku pošli doporučeně a pojištěnou (ve vlastním zájmu). Zásilku neposílej na dobírku, balíky na dobírku nepřevezmeme. Vrácení peněz proběhne v zákonné lhůtě 14 dní, většinou proplácíme ihned či do týdne.
V souladu s ustanovením § 1829 a násl. občanského zákoníku máš právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (dle systému sledování zásilek České pošty). Zboží musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a KOMPLETNÍ. Na zboží zaslané po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.
Pokud byl součástí objednávky dárek zdarma nebo za 1 Kč, je nutné při vrácení zboží vrátit i tento dárek, jinak ti bude od vracené částky za zboží odečtena aktuální plná cena dárku.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?