Přihlas se
Úvod

BUSHMAN CLUB

Je čas stát se skutečným bushmanem!


Proč právě teď?

Dostaneš od nás 200 korun na první objednávku nad 1000 Kč.
Registruj se zde, na e-mail ti pošleme jednorázový unikátní kód.„Vážím si všech 80 000 bushmanů.“

Jindřich Melichar, zakladatel projektu BUSHMAN

 

Hlavní myšlenku BUSHMAN Clubu nejlépe vyjadřuje volná interpretace filozofie svobody, respektu, úcty k tradičním hodnotám a svobodného rozhodování. Jdeš do toho s námi?
 

BUSHMAN Club je otevřený každému, kdo chce vyjádřit pozitivní vztah k přírodě, k lidem, k tradičním hodnotám a chce sdílet názory, hodnoty a filozofii značky BUSHMAN.
BUSHMAN Club má čtyřstupňovou strukturu: postupem do vyšší úrovně získáš vyšší slevy a další benefity.
BUSHMAN Club je poděkováním a vyjádřením úcty k našim věrným zákazníkům, protože díky nim jsme tu už 22 let pro tvoje expedice. BUSHMAN Club je tu pro tebe.


4 úrovně členství v BUSHMAN Clubu:

  • REAL BUSHMAN: Kategorie skutečných bushmanů pro ty nejvěrnější. Nabízí nejširší spektrum výhod a benefitů. Jako REAL BUSHMAN získáš kromě jiného slevu 15 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN. Kategorie nabízí i čestné členství.
  • CLASSIC BUSHMAN: Kategorie klasických bushmanů, kteří již dobře znají podstatu projektu BUSHMAN a chtějí postoupit do prestižní úrovně REAL. Jako CLASSIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 10 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • BASIC BUSHMAN: Kategorie základních bushmanů nabízí především aktivní navázání společné komunikace a hlubšího vztahu k projektu BUSHMAN. Jako BASIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 5 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • ADEPT BUSHMAN: Kategorie adeptů na bushmana je předstupněm pro oficiální členství v kategorii BASIC. Seznam se s hodnotami projektu BUSHMAN a začni sbírat body pro čerpání výhod BUSHMAN Clubu.
ODMĚNY ZA NÁKUPY: Od kategorie BASIC BUSHMAN ti za tvé nákupy oblečení a doplňků BUSHMAN pošleme pravidelně dárek.

 

Podrobné informace o fungování BUSHMAN Clubu:

Registrace
 

Kontakty

V případě jakýchkoliv nejasností, komplikací či dotazů ohledně fungování BUSHMAN Clubu se na nás obrať prostřednictvím e-mailu club@bushman.cz nebo zákaznické linky.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?