Přihlas se
Úvod BUSHMAN Club

BUSHMAN CLUB


Je čas stát se skutečným bushmanem!

 

Proč právě teď?

Dostaneš od nás 200 korun na první objednávku nad 1000 Kč.
Registruj se zde, na e-mail ti pošleme jednorázový unikátní kód.
 „Vážím si všech 80 000 bushmanů.“

Jindřich Melichar, zakladatel projektu BUSHMAN

 

Hlavní myšlenku BUSHMAN Clubu nejlépe vyjadřuje volná interpretace filozofie svobody, respektu, úcty k tradičním hodnotám a svobodného rozhodování. Jdeš do toho s námi?
 

BUSHMAN Club je otevřený každému, kdo chce vyjádřit pozitivní vztah k přírodě, k lidem, k tradičním hodnotám a chce sdílet názory, hodnoty a filozofii značky BUSHMAN.
BUSHMAN Club má čtyřstupňovou strukturu: postupem do vyšší úrovně získáš vyšší slevy a další benefity.
BUSHMAN Club je poděkováním a vyjádřením úcty k našim věrným zákazníkům, protože díky nim jsme tu už 25 let pro tvoje expedice. BUSHMAN Club je tu pro tebe.


4 úrovně členství v BUSHMAN Clubu:

  • REAL BUSHMAN: Kategorie skutečných bushmanů pro ty nejvěrnější. Nabízí nejširší spektrum výhod a benefitů. Jako REAL BUSHMAN získáš kromě jiného slevu 15 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN. Kategorie nabízí i čestné členství.
  • CLASSIC BUSHMAN: Kategorie klasických bushmanů, kteří již dobře znají podstatu projektu BUSHMAN a chtějí postoupit do prestižní úrovně REAL. Jako CLASSIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 10 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • BASIC BUSHMAN: Kategorie základních bushmanů nabízí především aktivní navázání společné komunikace a hlubšího vztahu k projektu BUSHMAN. Jako BASIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 5 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • ADEPT BUSHMAN: Kategorie adeptů na bushmana je předstupněm pro oficiální členství v kategorii BASIC. Seznam se s hodnotami projektu BUSHMAN a začni sbírat body pro čerpání výhod BUSHMAN Clubu.
ODMĚNY ZA NÁKUPY: Od kategorie ADEPT BUSHMAN ti za tvé nákupy oblečení a doplňků BUSHMAN pošleme pravidelně dárek.

 

Podrobné informace o fungování BUSHMAN Clubu:

Registrace
Jak nakupovat on-line se stálou slevou

 

Kontakty

V případě jakýchkoliv nejasností, komplikací či dotazů ohledně fungování BUSHMAN Clubu se na nás obrať prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo zákaznické linky.