• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se

Limitovaná nabídka! Využij aktuální akce a kup si promo set BUSHMAN ponožek TREK se slevou 37 %. Platí do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Úvod

BUSHMAN CLUB

„Vážím si všech 80 000 bushmanů.“

Jindřich Melichar, zakladatel projektu BUSHMAN

 

Hlavní myšlenku BUSHMAN Clubu nejlépe vyjadřuje volná interpretace filozofie svobody, respektu, úcty k tradičním hodnotám a svobodného rozhodování. Jdeš do toho s námi?
 

BUSHMAN Club je otevřený každému, kdo chce vyjádřit pozitivní vztah k přírodě, k lidem, k tradičním hodnotám a chce sdílet názory, hodnoty a filozofii značky BUSHMAN.
BUSHMAN Club má čtyřstupňovou strukturu: postupem do vyšší úrovně získáš vyšší slevy a další benefity.
BUSHMAN Club je poděkováním a vyjádřením úcty k naším věrným zákazníkům, protože díky nim jsme tu už 22 let pro tvoje expedice. BUSHMAN Club je tu pro tebe.

Je čas stát se skutečným bushmanem!

 

4 úrovně členství v BUSHMAN Clubu:

  • REAL BUSHMAN: Kategorie skutečných bushmanů pro ty nejvěrnější. Nabízí nejširší spektrum výhod a benefitů. Jako REAL BUSHMAN získáš kromě jiného slevu 15% na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN. Kategorie nabízí i čestné členství.
  • CLASSIC BUSHMAN: Kategorie klasických bushmanů, kteří již dobře znají podstatu projektu BUSHMAN a chtějí postoupit do prestižní úrovně REAL. Jako CLASSIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 10 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • BASIC BUSHMAN: Kategorie základních bushmanů nabízí především aktivní navázání společné komunikace a hlubšího vztahu k projektu BUSHMAN. Jako BASIC BUSHMAN získáš mimo jiné slevu 5 % na všechny nákupy v rámci sítě značkových prodejen BUSHMAN a v e-shopu BUSHMAN.
  • ADEPT BUSHMAN: Kategorie adeptů na bushmana je předstupněm pro oficiální členství v kategorii BASIC. Seznam se s hodnotami projektu BUSHMAN a začni sbírat body pro čerpání výhod BUSHMAN Clubu.
ODMĚNY ZA NÁKUPY: Od kategorie BASIC BUSHMAN ti za tvé nákupy oblečení a doplňků BUSHMAN pošleme pravidelně dárek.

 

Podrobné informace o fungování BUSHMAN Clubu:

Úrovně členství a jejich výhody
Podmínky členství

Registrace
 

Kontakty

V případě jakýchkoliv nejasností, komplikací či dotazů ohledně fungování BUSHMAN Clubu se na nás obrať prostřednictvím e-mailu club@bushman.cz nebo zákaznické linky.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?