Přihlas se
Úvod ŽENY Dámská trička a tílka tričko Člověk v tísni W cream

tričko Člověk v tísni W cream

Limitovaná edice triček na podporu aktivit organizace Člověk v tísni. Koupí trička přispěješ 300 korun na její humanitární pomoc a sociální práci a ukážeš svému okolí, že pomáhat je normální.
Vyber variantu
  • cream
  • S
  • M
  • L
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
699 Kč
Nebo 664,05 Kč pro členy BUSHMAN Clubu (úrovně Basic -5 %)

Popis tričko Člověk v tísni W cream

Je to prosté: „Protože pomáhat je normální.“ Jestli si myslíš to samé, co Šimon Pánek, a sdílíš stejné hodnoty jako organizace Člověk v tísni, dej to vědět citátem na tričku BUSHMAN.
Šimon Pánek byl v mládí jednou z vůdčích osobností studentských protirežimních protestů, které přispěly k pádu komunismu v roce 1989. Je spoluzakladatelem a výkonným ředitelem Člověka v tísni, české nevládní neziskové organizace vycházející z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity.
Člověk v tísni po celém světě pomáhá lidem, kteří žijí v oblastech zasažených extrémní chudobou, přírodními katastrofami či ve válečných konfliktech. Věnuje se také obraně lidských práv v zemích s represivními režimy. Působí i v České republice, kde podporuje vzdělávání učitelů, poskytuje školám metodické materiály a zlepšuje situaci rodin, které se potýkají s chudobou či sociálním vyloučením.
BUSHMAN sdílí s Člověkem v tísni stejné hodnoty, proto z každého prodaného trička v této limitované edici pošle organizaci 300 korun. Výtěžek z prodeje triček podpoří práci Člověka v tísni a zlepší životy lidí tam, kde to bude nejvíc potřeba. Umožní například poskytnout profesionální humanitární pomoc v zahraničí nebo dlouhodobou sociální práci v České republice. Jdeš do toho s námi?
Tričko ČLOVĚK V TÍSNI nabízíme i v pánské variantě.
 
Specifikace:

  • 100% bavlna
  • 180 g/m2
  • jednolícní pletenina (single jersey)
  • zatraceně pomáhá

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?