• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
OTEVŘENO! Od pondělí 11. 5. máme znovu otevřené všechny prodejny. Přijď si vyzkoušet novinky BUSHMAN, těšíme se na tebe. A opět platí: osobní odběr na prodejnách máš zdarma.
tričko Grenby snake
Vyrobeno ze 100% bavlny , Jednolícní hladká pletenina, gramáž 220 g/m2, Velmi dobrá savost a prodyšnost, Pruhovaný vzor, Potisk na předním díle, Nášivka na rukávu
Vyber variantu
  • snake
  • M
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
499 Kč
799 Kč
ušetříš 300 Kč

Popis tričko Grenby snake

Tričko s krátkým rukávem BUSHMAN GRENBY je na první pohled výrazné díky svému pruhovanému vzoru, který mu dodává lehce formálnější styl. Tričko je tak vhodné i pro běžný pracovní den, například v kanceláři. Svým kvalitním provedením a odolným materiálem ale určitě nezklame ani při fyzické práci nebo výpravách do terénu. Vedle pruhovaného vzoru je pak tričko GRENBY ozdobeno několika decentně umístěnými logy značky BUSHMAN.        

Tričko BUSHMAN GRENBY je vyrobené ze stoprocentní bavlny. Jedná se o přírodní vlákno, jednolícní hladkou pleteninu s gramáží 220 g/m2. Právě vysoká gramáž je zárukou vysoké odolnosti trička, které je ale zároveň díky přírodnímu materiálu dobře prodyšné a savé.

Logo BUSHMAN naleznete na tričku GRENBY hned několikrát. Na levé straně předního dílu je tričko ozdobeno potiskem BUSHMAN, v bočním švu nechybí praporek s logem a na levém rukávu se pak nachází malá nášivka, opět s logem značky.

Materiál:

  • 100% bavlna
  • Jednolícní hladká pletenina, gramáž 220 g/m2

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?