• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Velká letní soutěž BUSHMAN je tu! Hrajeme o 200 cen v celkové hodnotě víc než 250 000 korun. Jdeš do toho s námi?
bekovka Bushman beige
Chceš klasickou čepici s moderní duší? Stylová, lehká a prodyšná bekovka BUSHMAN ze 100% bavlny s bavlněnou podšívkou je tím, co hledáš. Hodí se jak pro muže, tak pro ženy, které rády experimentují.
Vyber variantu
  • beige
  • khaki
  • 58
  • 60
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
499 Kč
Nebo 474,05 Kč pro členy BUSHMAN Clubu

Popis bekovka Bushman beige

Flat cap, bekovka, prostě plochá čepice s kšiltem má za sebou dlouhou cestu. Nosili ji dělníci v továrnách, stala se nejen součástí automobilové módy, ale taky oblíbenou pokrývkou hlavy na venkově, při honech i na volný čas v přírodě. S ústupem klobouků prorazila jako módní doplněk do města a dávno už se nešije jen z vlny.
Bekovku BUSHMAN jsme vyvinuli jako duck cap s ohledem na praktičnost a pohodlí. Má kompletně překrytý krátký kšilt a netradičně je sešitá z šesti panelů jako baseballka. Díky tomu lépe kopíruje tvar hlavy, díky lehkému bavlněnému plátnu s neklidnou strukturou je prodyšná, tenká bavlněná podšívka navíc spolehlivě odvede případný pot.
Nepoužili jsme žádné kovové detaily, takže je vhodná i pro alergiky, ozdobili jsme ji jen decentní výšivkou loga v barvě bekovky. Na výběr máš dvě velikosti. Už víš, na jakou cestu se s ní vydáš ty?

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?