Přihlas se
kalhoty Econfina beige
Materiál 98 % bavlny a 2 % elastanu, Atlasová vazba, gramáž 250 g/m2, Prodyšné a savé, Zadní kapsy s dekorativním prošitím, Přední jeansové kapsy s členěním a malou kapsou na mince, Uzávěrky a nýty na kapsách proti vytržení, Kontrastní prošití, YKK zip, Nášivka na pasovém límci, Speciálně enzymaticky opráno
Vyber variantu
  • beige
  • 36P
  • 38
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
699 Kč
1 999 Kč
ušetříš 1 300 Kč

Popis kalhoty Econfina beige

Kalhoty jeansového střihu BUSHMAN ECONFINA v sobě snoubí praktičnost s elegancí. Praktická stránka je reprezentována utkáním atlasovou vazbou, díky čemuž jsou kalhoty odolné a pevné. Nechybí navíc několik praktických kapes, kontrastní prošití a kvalitní zip. Na druhé straně jeansový střih s vyúženými nohavicemi dodávají kalhotám eleganci, která je od dámy ve společnosti vyžadována. Kalhoty BUSHMAN ECONFINA se tedy neztratí ani při procházce přírodou, při návštěvě nebo pracovní schůzce. 

Kalhoty BUSHMAN ECONFINA jsou vyrobené z materiálu, který se z 98 % skládá z bavlny a obsahuje 2 % příměsi elastanu. Materiál je utkán atlasovou vazbou a je lehce pobroušen na lícní straně. Gramáž materiálu je 250 g/m2. Produktu díky těmto vlastnostem nechybí odolnost a pevnost, zároveň je materiál prodyšný a savý.  

Kalhoty BUSHMAN ECONFINA mají dvě zadní kapsy s dekorativním prošitím a rohy zajištěnými proti vytržení uzávěrkami a nýty, dále pak dvě přední jeansové kapsy s členěním a malou kapsou na mince.

Stejně jako u většiny výrobků BUSHMAN, ani u kalhot ECONFINA nechybí vysoce kvalitní zip YKK, který se může pochlubit velmi dlouhou životností.

Z dekorativních prvků je třeba zmínit nášivku na zadním pasovém límci a etiketu na přední kapse.

Produkt byl po výrobě enzymaticky oprán, což kalhotám zajistilo vyšší měkkost materiálu a příjemnost na omak.

Materiál:

  • 98% bavlna, 2% elastan
  • Atlasová vazba, gramáž 250 g/m2

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?