• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Jsi v BUSHMAN Clubu? Máme pro tebe výhodné dárky ke tvému nákupu. Je čas ušetřit!
Úvod ŽENY Bundy a vesty
bunda Daneli cream
Vyrobeno ze 100% bavlny, Dobrá prodyšnost, Lehký kepr, gramáž 155 g/m², Podšívka, Řasený límec se stahováním, Stahování v pase, Nakládané kapsy s patkou, Vnitřní nakládaná kapsa, Rozparek na zadním díle, Nášivka na rukávu, YKK zip, Silně enzymaticky opráno
Vyber variantu
  • cream
  • S
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
1 599 Kč
3 199 Kč
ušetříš 1 600 Kč

Popis bunda Daneli cream

Lehká bunda BUSHMAN DANELI vás během procházky za chladnějšího večera spolehlivě zahřeje díky kvalitnímu přírodnímu materiálu a především podšívce, která vás před chladem ochrání. Zahřeje vás ale také pocit, který získáte z nošení stylové a velmi elegantní bundy. Jako v mnoha jiných případech, i zde sází BUSHMAN na jednoduchost kombinovanou s kvalitním provedením. Jak praktickou, tak dekorativní funkci plní řasený límec se stahováním. Možnost stažení oděvu najdete také v pase. Na zadním díle pak dodává bundě na stylu rozparek. Zajímavý dekorativní prvek se také nachází na levém rukávu a to v podobě nášivky s obrázkem stromu a nápisem BUSHMAN EXPEDITION OUTFITTERS.   

Bunda BUSHMAN DANELI je vyrobená ze stoprocentní bavlny. Materiál je lehký kepr s gramáží 155 g/m².

Dvě velké nakládané kapsy s patkou na spodní části předního dílu patří mezi výrazné přednosti bundy BUSHMAN DANELI, doplněny jsou navíc ještě vnitřní nakládanou kapsou. Mezi „základní výbavu“ bundy patří také nárameníky.  

Bunda BUSHMAN DANELI se neobejde bez kvalitního zipu, což je beze zbytku splněno zipem YKK s velmi dlouhou životností. Mezi dekorativní prvky bundy BUSHMAN DANELI patří vedle nášivky na rukávu také výšivka na zadním sedle a etiketa na patce kapsy. Bunda byla po výrobě enzymaticky oprána, což jí zajistilo větší měkkost materiálu a příjemnost na omak.

Materiál:

  • 100% bavlna
  • Lehký kepr, gramáž 155 g/m²

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?