Přihlas se
Úvod MUŽI Pánské kalhoty
kalhoty Bastrop light grey
Jeansový střih, středně těžký bavlněný materiál, prodyšnost a odolnost vůči zátěži – to vše splňují kalhoty BUSHMAN BASTROP. Prodloužená délka je samozřejmostí.
Vyber variantu
  • light grey
  • 32
  • 32P
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
999 Kč
1 899 Kč
ušetříš 900 Kč

Popis kalhoty Bastrop light grey

Kalhoty BUSHMAN BASTROP patří do kategorie jeansových kalhot. V době, kdy oblečení BUSHMAN již není určeno výhradně a pouze na dobrodružné a daleké cesty či do terénu, ale nosí jej manažeři, podnikatelé a mnoho dalších lidí do práce či ve volném čase, jsou naprosto ideální. Také u jeansových kalhot BUSHMAN BASTROP jsme pamatovali na to, aby byly především odolné a pohodlné.
Aby byly opravdu odolné, vyrobili jsme je ze 100% bavlny ze středně těžkého materiálu v atlasové vazbě. Ta dodává povrchu kalhot lesklejší vzhled a „hedvábný“ omak.
Kalhoty BUSHMAN BASTROP mají dvě přední kapsy a hodinovou kapsu efektivně přichycené nýty, což má svůj praktický i designový účel – jsou odolné vůči vytržení. Dvě zadní nakládané kapsy jsou opatřeny ozdobným prošitím včetně tvaru loga BUSHMAN. Zadní díl je dekorativně členěn.
U zipů BUSHMAN v drtivé většině sází na značkové YKK zipy, které jsou známé dlouhou životností. To samé platí pro kalhoty BUSHMAN BASTROP. Pro muže vyšší postavy je nabízíme také s prodlouženou délkou.
Kalhoty byly po výrobě ještě ošetřeny silným enzymatickým opráním, což vede k větší měkkosti materiálu na omak i autentickému vzhledu s charakteristickou patinou švů.

Materiál:

  • 100% bavlna
  • Středně těžký materiál s atlasovou vazbou
  • Ošetřeno silným enzymatickým opráním

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?