Přihlas se

tričko Hiram II dark brown

Vyrobeno ze 100% bavlny, Materiál je pobroušená jednolícní pletenina, Léga se zapínáním na tři knoflíky
Momentálně nedostupné
699 Kč
999 Kč
ušetříš 300 Kč

Historie ceny „tričko Hiram II dark brown“ za posledních 30 dnů.

Popis tričko Hiram II dark brown

Čistý design polopropínacím tričkům svědčí. Ne nadarmo patřila už první verze BUSHMAN HIRAM k bestsellerům celé naší cestovatelské kolekce. O vaši přízeň se i tentokrát hlásí vybraný materiál z pobroušené hladké pleteniny, ozdobné prošití i tři solidní kovové knoflíky navrch, které společně utvářejí jednoduchý, ale precizní styl osobitého trička. Speciální enzymatické oprání taky zde zajistilo materiálu odolnost a pohodlí pro vás při nošení i na dotek.

Parametry

Barva: dark brown
Kategorie: Trička
Rukáv: Krátký
Inspiraci hledej v příbězích
V hlavní roli tričko Hiram II dark brown. Přečti si více:
  • Reportáže
    Expedice brambora aneb do Ameriky na brambory
    Brambory byly pro mě vždy pokrm nudný, asi jako knedlík. Tedy pokud se nezměnil ve skupenství haluškové nebo chutné pyré. A tak není divu, že nabídka "hele, pojeď točit brambory" mě nějak zvlášť neoslovila. Tedy až do okamžiku, kdy padlo "v Jižní Americe".
  • Reportáže
    Expedice Indie aneb "tygří speciál" pokračuje
    Cesta, jejímž neskromným cílem je stopování a fotografování jednoho z nejúžasnějších tvorů naší planety - tygra bengálského navazuje na předchozí úspěšné expedice rodinného fotografického tandemu Vladimíra Čecha & Vladimíra Čecha mladšího.