Přihlas se
Úvod B2B – pro firmy

B2B – speciální zakázky pro firmy

 
  • Líbí se vám značka BUSHMAN? Rádi vaši firmu oblečeme.  
  • Hledáte kvalitní dárky pro své obchodní partnery? Určitě si vyberete.
  • Máte zájem o atraktivní benefity pro své zaměstnance? I v tomto případě se domluvíme.
Je to snadné, stačí kontaktovat naše B2B oddělení, a my vám ušijeme nabídku na míru.

Kontaktní osoba pro ČR: Ing. Libuše Zajíčková, MBA
e-mail: [email protected]
tel.: +420 773 031 212

Kontaktní osoba pro zahraničí: Michaela Vondrová
e-mail: [email protected]
tel.: +420 771 276 480


Naši partneři, které oblékáme:

AGRA GROUP a.s.

"Se zajištěním firemního oblečení jsme spokojeni. Vyhovuje
nám nejen z pohledu kvality, a po estetické stránce, ale i proto, že naši zaměstnanci v něm pracují často v jednom dni jak venku v přírodě, tak v kancelářských prostorách. Zajištění našich požadavků, dodání zboží včetně komunikace probíhalo perfektně."
 

Ing. Pavel Dráb, manager prodeje
 
"Důvěra a spokojenost s oblečením Bushman."
 
Ing. Zdeněk Cilc, ekonomický náměstek
Max event s.r.o.
 
"S firmou Bushman spolupracuje naše agentura již několik let a společně vyrábíme pro zahraniční obchodní partnery Plzeňského Prazdroje na míru šité Bushman výrobky. Všichni klienti, jak čeští, tak zahraniční, si firmu Bushman a její výrobky velmi oblíbili pro jejich kvalitu a design a také background fakt, že firma je česká a pečlivě si vybírá své subdodavatele a materiály tak, aby odpovídal finální produkt ekologickým a humanitním standardům. Navíc se s obchodním týmem Bushmanu dá vždycky a na všem pohodlně a mile domluvit!
Moc děkuji za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů do dalších (společných) let "
 
Helena Šnebergrová, event manager
 
Klub českých turistů
 
"Oblečení od firmy Bushman s motivy turistického značení znamenalo pro Klub českých turistů krok do světa nových a neotřelých nápadů, které reflektují současné módní trendy  v outdoorovém oblečení."

Bc. Zbyněk Báča, manažer ecommerce
BIO SYSTÉM spol. s r.o.
 
"Značka Bushman přinesla do našeho života kombinaci komfortu, kvality a dlouhé životnosti svých produktů. Zákazníkem jsme již více než 15 let, oblečení a doplňky jsou naší neoddělitelnou součástí v pracovním i osobním životě."
 
Jana Formánková, jednatelka

Inovatika

"Bushman dělá radost oblečením a doplňky nám i našim zákazníkům už řadu let :). Za ten čas nás o správnosti volby přesvědčila kvalita produktů, vstřícné ceny a spolehlivost."
 
Pavel Kocourek, Jednatel
Piranha Film

S Bushmanama spolupracuji s různými pauzami snad už dvacet let. Byli u toho, když jsme začali cestovat, a my jsme zase u toho, jak z nich vyrostla silná mezinárodní značka, brand, který pro spoustu chlapů a ženských už dneska znamená kus osobní identity, projev přístupu ke světu. Proto mi letos udělalo radost, že jsme točili (pokud se nepletu) první televizní reklamu této firmy, a že se to povedlo! Moc si vážím toho, že v roce 2020 v době nouze o kovidové roušky nejen že dokázali zorganizovat celé nákladní letadlo s velikou zásilkou tehdy nedostatkového (a a často předraženého) materiálu,  ale navíc že to předali potřebným čistě jen a pouze za nákladovou cenu - a přitom si v době kdy byly všechny jejich obchody mohli pěkně namastit kapsu (jako mnozí jiní) a neudělali to! To mají jednou provždy vepsané do příběhu firmy a mimo jiné i proto si tohle oblečení vždycky oblékám rád a s tou partou spolupracuji s úctou a rád.

Petr Horký, režisér
 
Zoo Praha
 
ZOO Jihlava
 
"Bushman oblečení je velice kvalitní a odzkoušeli jsme ho nejen u zvířat, ale také v Africe. Jedná se nejen o funkční ale také o reprezentativní oblečení, ve kterém se snoubí elegance s praktičností."
 
Simona Kubičková, vedoucí marketingového odd.
Zoo a botanická zahrada Plzeň
 
"S firmou Bushman máme velice dobrou spolupráci. Jejich kvalitní oblečení splňuje náročné funkční požadavky při pracovních činnostech našich zaměstnanců a zároveň důstojně reprezentuje Zoo před návštěvníky. Rovněž zasluhuje pochvalu objednávkový systém, kdy velice rychle dochází k objednání, případné úpravě oblečení dle požadavků jednotlivých zaměstnanců až k samotné dodávce do Zoo. Děkuji firmě BUSHMAN a jsem velice rád, že právě ona je vybraným dodavatelem pracovního oblečení Zoologické a botanické zahrady města Plzně."
 
Ing. Radek Martinec, provozní náměstek ZOO Plzeň
PRO – DOMA
 
"Výborná spolupráce. Milé a ochotné jednání jak ve vztahu k přímým zákazníkům tak i B2B."
 
Tereza Hájková, specialista marketingu
 
   
Experti na problematiku wildlife crime z Univerzity Karlovy, Centra environmentálních forenzních věd
 
"Oblečení Bushman už léta nosíme při odborné práci v terénu, na odchytech a kontrolách zvířat i při různých zásazích. 
Je pevné a přitom pohodlné, pro práci se zvířaty se skvěle hodí. Náš tým už košile Bushman bere skoro jako wildlife uniformu."
  
 
Pavla Říhová
Bayer ČR a SK
 
"Se spoluprací s firmou Bushman jsme velmi spokojeni, vždy nám nabídne skvělé řešení a kvalitní materiály."
 
Klára Malíková, Marketing Operations Specialist
Turisticko – tábornický oddíl Nibowaka
 
"Jsme brněnský turisticko-tábornický oddíl Nibowaka. S dětmi podnikáme výpravy do přírody a hledali jsme vhodné a reprezentativní oblečení pro naše členy. S Vaší značkou máme výborné zkušenosti a Vaše košile nám nyní slouží jako oddílový kroj. Pozitivně vnímáme váš přístup k zákazníkovi a možnost individuálního výběru zboží."
 
členové oddílu Nibowaka
WPC - WOODPLASTIC a.s.
 
"Společnost Bushman můžeme jen doporučit. Pravidelně si objednáváme firemní trička, u kterých si můžeme vybrat barvu a zaslat svůj vlastní potisk, s kterým si poradí. Materiál je vysoce kvalitní, příjemný a vydrží i náročné podmínky při montáži našich teras."

 
Eliška Sladovníková, marketing
 

„Se společností BUSHMAN spolupracujeme již více jak 10let. Za tuto dobu nám pod rukami prošlo mnoho výrobků společnosti BUSHMAN a jsme rádi za každou novou objednávku. Protože víme, že budeme brandovat kvalitní výrobky, které i mnozí z nás rádi používají a doporučují ostatním."
 
Jaroslav Opriš ml., Obchodní a marketingový ředitel
 
"S Bushmanem jsme navázali spolupráci v létě 2021. U návštěvníků jsou jejich trička velmi oblíbená a perfektně doplnili sortiment muzejního obchůdku s dárkovými předměty. 
Musím říct, že jsem nečekala, že vyprodám všechna dětská trička za jednu sezónu a opravdu minulý týden zmizelo poslední a pánské JAWY jsou taky všechny fuč :)
 "
 
Blanka, manažerka
 
"Na svých výpravách potřebuji spolehlivé oblečení, které musí vydržet všechny výkyvy i extrémy počasí – ať už je to v africké poušti, v amazonském pralese nebo daleko na severu. Proto preferuji oblečení od firmy Bushman. Je výhradně z přírodních materiálů a takřka nezničitelné."
 
Jindřich H. Böhm, cestovatel, fotograf a potápěč
Střední, základní škola a dětský domov Zábřeh

BUSHMAN nám moc pomáhá. Oblečení využíváme pro děti z dětského domova v Zábřehu a ve Štítech, stejně zboží mohou využít vychovatelé.

PhDr. Martin Žahourek, vedoucí dětských domovů

Česká společnost ornitologická

"V České společnosti ornitologické jsme moc rádi začali spolupráci s firmou Bushman. Hodnoty Bushman a ČSO se v mnohém shodují. ČSO usiluje o svět, kde žijí lidé a ptáci v harmonii, kde lidé s pokorou obdivují přírodu a snaží se jí porozumět. Bushman má v čele hodnot respekt k Zemi, přírodě a lidem a podporuje ochranu ohrožených druhů v daleké cizině i doma v Česku. Oceňujeme, že firma Bushman využívá především přírodní materiály a má nastavené procesy tak, aby při výrobě nezůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu a aby bylo možné výrobky na konci jejich cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat." 

Lucie Hošková, Zástupkyně ředitele, Česká společnost ornitologická
 
 
Další významní partneři
a další...
Ceníme si této spolupráce, která je zároveň důkazem kvality a šíře klasických i nejnovějších kolekcí značky BUSHMAN.