Přihlas se
Úvod DOPLŇKY Ostatní doplňky bushman Impregnace 150ml
Doprava zdarma

bushman Impregnace 150ml

S touhle impregnací můžeš být v bavlněném oblečení BUSHMAN v pohodě, i když zaprší. Vhodná na bavlněné bundy, kalhoty, košile, mikiny, trička i kožené boty BUSHMAN.
V úterý 20. 4. u tebe nebo ihned na 5 prodejnách
290 Kč

Popis bushman Impregnace 150ml

Impregnace BUSHMAN NANOPROOF je nanotechnologická vodoodpudivá ochrana na textil Permatex, díky níž se proti vodě ochráníš i v oblečení z přírodních materiálů. Nezanechává žádné skvrny ani nemění vzhled povrchu, přesto doporučujeme u světlých látek otestovat na menší ploše na rubu nebo na místě, které není přímo viditelné.
Použít NANOPROOF můžeš na bundy, kalhoty, mikiny, košile, trička i například kožené boty – nehodí se ale na leštěnou a hladkou kůži. Impregnace odpuzuje vodu, oleje, tuky a krev, ale i špínu a zabraňuje vzniku skvrn a poskytuje zvýšenou ochranu proti oděru.
Aplikace je jednoduchá: na suchý a očištěný povrch nanes ze vzdálenosti 20 až 30 centimetrů pomocí rozprašovače souvislou vrstvu a nech alespoň 30 minut uschnout. Optimální ochranný efekt je dosažen po 24 hodinách. Jak ECOPROOF funguje, se podívej na naše video.
 
Specifikace:

  • 150 ml

Parametry

  • A pro koho?: Unisex
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?