Přihlas se
Úvod DOPLŇKY Ostatní doplňky
bushman Impregnace 150ml
S touhle impregnací můžeš být v bavlněném oblečení BUSHMAN v pohodě, i když zaprší. Vhodná na bavlněné bundy, kalhoty, košile, mikiny, trička i kožené boty BUSHMAN.
Ve středu 9. 12. u tebe nebo ihned na 25 prodejnách
290 Kč
Nebo 275,5 Kč pro členy BUSHMAN Clubu

Popis bushman Impregnace 150ml

Impregnace BUSHMAN NANOPROOF je nanotechnologická vodoodpudivá ochrana na textil Permatex, díky níž se proti vodě ochráníš i v oblečení z přírodních materiálů. Nezanechává žádné skvrny ani nemění vzhled povrchu, přesto doporučujeme u světlých látek otestovat na menší ploše na rubu nebo na místě, které není přímo viditelné.
Použít NANOPROOF můžeš na bundy, kalhoty, mikiny, košile, trička i například kožené boty – nehodí se ale na leštěnou a hladkou kůži. Impregnace odpuzuje vodu, oleje, tuky a krev, ale i špínu a zabraňuje vzniku skvrn a poskytuje zvýšenou ochranu proti oděru.
Aplikace je jednoduchá: na suchý a očištěný povrch nanes ze vzdálenosti 20 až 30 centimetrů pomocí rozprašovače souvislou vrstvu a nech alespoň 30 minut uschnout. Optimální ochranný efekt je dosažen po 24 hodinách. Jak ECOPROOF funguje, se podívej na naše video.
 
Specifikace:

  • 150 ml

Parametry

  • A pro koho?: Unisex
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?