Přihlas se
Úvod BUSHMAN zdražuje!

BUSHMAN zdražuje! Fakt?

Je to tak, i v roce 2020 to bude jízda. V souladu s rčením „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci“, jsme i my přistoupili k logickému kroku: zdražujeme. S příchodem nového roku si tak připlatíš nejen za nájemné, energie nebo vodu, ale i za pravé boty BUSHMAN.
Když BUSHMAN vytváří oblečení a doplňky, dělá to pořádně. A když zdražuje – tak taky pořádně. Proto jsme pravé boty BUSHMAN zdražili o 90 %.
A to není všechno. Protože víme, že po Vánocích čekáš na slevy, ani u nás nepřijdeš zkrátka. Protože když BUSHMAN zlevňuje, tak pořádně. Všechny levé boty BUSHMAN máš proto zadarmo. Fakt!

Legenda i pro opravdu náročné expedice. Boty EXPEDITION II v pánských i dámských velikostech jsou určené nejen pro profesionální cestovatele.
Původní cena: 2 990 Kč
Cena po zdražení:
Pravá bota: 2 840,5 Kč / Levá bota: zdarma


Chelsea, perka, štiblety. Pánské boty ROVER odkazují k téměř dvousetleté tradici a vracejí se k australským kořenům.
Původní cena: 3 190 Kč
Cena po zdražení:
Pravá bota: 3 030,5 Kč / Levá bota: zdarma


Teče ti do bot? Tak to nemáš outdoorové boty RANGER. Zkus je, a tvůj lehký krok ani v tom nejhorším počasí neztěžkne.
Původní cena: 2 690 Kč
Cena po zdražení:
Pravá bota: 2 555,5 Kč / Levá bota: zdarma

Zbláznili jsme se? Určitě. Protože víme, že nejen boty dělají člověka, a protože si vážíme tvého zájmu o pořádné oblečení a doplňky BUSHMAN, snížili jsme pro tebe ceny u mnoha našich produktů až o 50 %. Pokud si chceš vybírat z toho nejlepšího, co ti tvůj nejdražší BUSHMAN nabízí, neváhej – je čas ušetřit!

Akce platí od 26. 12. 2019 do 1. 3. 2020. Boty lze zakoupit pouze v páru (tzn. levá plus pravá).