Přihlas se
Úvod DOPLŇKY Klobouky klobouk Hobo khaki

klobouk Hobo khaki

Vychytanou čepici už nehledej. HOBO je spíš lehký a vzdušný klobouk, ale to podstatné spočívá jinde. Spolehlivá ochrana před sluncem, 100% bavlna a praktický pásek nad krempou.
Vyber variantu
  • khaki
  • 58
  • 60
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
599 Kč
Nebo 569,05 Kč pro členy BUSHMAN Clubu (úrovně Basic -5 %)

Popis klobouk Hobo khaki

Klobouk HOBO je čepice s příběhem. Jeho tvar včetně velikosti krempy a pásku vychází z klobouku používaného českou armádou, proto vyhoví i těm nejnáročnějším.
Krempa po celém obvodu ti před sluncem ochrání nejen obličej, ale i uši a krk, navíc ji můžeš díky dvěma drukům z obou stran připnout k hornímu dílu. Obávat se nemusíš ani větru, stáhni šňůrku a klobouk ti ani při jízdě divočinou neuletí.
Pásek nad krempou slouží vojákům k uchycení maskování – chodíš na ryby? Použij ho třeba na třpytky. Ocení ho i nerybář – podrží ti třeba baterku nebo zapalovač, záleží na tvojí fantazii. K tomu všemu přidej materiál ze 100% bavlny, ripstop pro větší odolnost proti mechanickému poškození a rychlé schnutí, obšité odvětrání a jen decentní vyšité logo v barvě klobouku na přední straně – a už si nemusíš lámat hlavu s tím, co si na ni při další výpravě nasadíš.

Parametry

Pro zobrazení parametrů si vyber z velikostí.

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?