Přihlas se

opasek Hideway khaki

Opasek HIDEWAY je taktický… a praktický. Uvidíš sám!
Vyber variantu
  • khaki
  • sand
  • 120
  • 150
Dostupnost a datum doručení nejprve vyber velikost
449 Kč
Nebo 426,55 Kč pro členy BUSHMAN Clubu (úrovně Basic -5 %)
Možnosti doručení

Popis opasek Hideway khaki

Taktický opasek HIDEWAY jsme vyrobili z polyesteru. To proto, aby vydržel všechny zatěžkávací zkoušky. Je bytelný i díky kovové přezce, kterou hravě otevřeš jednou rukou. A to není všechno! Na spodní straně opasku najdeš rafinovaně skrytou kapsu na zip, do které s přehledem schováš pár ruliček bankovek. Ať jsou v bezpečí – a ty v pohodě!
 
Specifikace:

  • materiál: odolný polyester
  • přezka: kvalitní kov
  • kapsička na bankovky
  • výšivka BUSHMAN

Parametry

A pro koho: Unisex
Barva: khaki
Kategorie: Opasky

Hodnocení (4)

4.5
Hodnotilo 5 zákazníků
Ověřený zákazník
7. 1. 2023
Vše přesně dle popisu a míry, pásek sednul i do poutek pořízených kalhot což se u jiných výrobců občas nedá ( neprovlečete sponu poutkem), kvalita stejná jako před cca 20ti lety , dodnes mám od Bushmena bundu mikinu, kšiltovku i původní kalhoty, proto zde ověřenou kvalitu kupuji znovu a i cena je příjemná
Ověřený zákazník
24. 10. 2022
Kvalitní
Ověřený zákazník
28. 7. 2022
Kvalitní zpracování a originalita opasku.
Ověřený zákazník
27. 3. 2022
Opasek je pevný, dobře se zapíná, rozepnutí jednou rukou, vše funguje na jedničku. Ale pozor na jednu zásadní věc - taktické opasky tohoto typu (hlavně tedy s tímto druhem přezky) mají schválně jednu stranu přezky volnou, opasek z ní proto jde úplně vyvléct. To proto, aby šel opasek prostrčit poutky v kalhotách, pouzdrem na nůž nebo na zbraň, případně čímkoliv jiným. Spona se pak nasazuje jako poslední a v ní se nastaví požadovaná délka opasku. Tady to ale není možné - opasek má na konci obrubu, která znemožňuje jeho protažení sponou a nedostanete ho tak ani např. do oblíbených kalhot Lincoln. Spona neprojde poutky. Řešení vyžaduje trochu kutilského ducha - obrubu na konci opasku nemilosrdně odstřihnout a nový konec opálit např. zapalovačem, aby se netřepil. Pak půjde spona sundat, opasek provléknete čímkoli a nakonec si zase nasadíte sponu. S trochou šikovnosti to není nijak vidět a opasek se pak dá bez omezení používat. Bez této úpravy je podle mne opasek jen omezeně použitelný. Příště doporučuji podívat se, jak fungují taktické opasky např. pro vojáky.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?