Přihlas se
Úvod Všechny články Via ferrata s Radkem Jarošem: dojdi si pro vítězství!

Via ferrata s Radkem Jarošem: dojdi si pro vítězství!

V rámci oslav čtvrtstoletí s Bushmanem a také díky dlouholeté spolupráci s Radkem Jarošem, legendou českého horolezectví, máš jedinečnou příležitost jít i po jiných než běžně přístupných stezkách. Ukaž, co v tobě je, a dojdi si pro vítězství! Registrace je zdarma, program krásný a celodenní.
Radek Jaroš je nejúspěšnější český himalájský profi horolezec, který vrcholy zdolává zásadně bez použití kyslíkového přístroje a pomoci výškových nosičů. Roku 2014 zdolal poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 – čímž se zapsal do síně slávy světového horolezectví. Jako jediný Čech a 15. člověk na světe tímto způsobem získal Korunu Himaláje. Co to znamená? Že dokázal pokořit čtrnáct nejvyšších hor naší planety, přesahujících svou výškou 8000 metrů… A teď by kus pořádného dobrodružství rád zažil i s partou bushmanů. 

Tenhle chlápek ví, co dělá, co říká a "kam leze". A naučí to i tebe! Namasíruj svaly, zdarma se registruj a absolvuj svou vlastní ferratu. Je jedno, jestli jsi začátečník nebo zkušený lezec, prostě seber odvahu a pořádně do toho šlápni!

KDY A KDE: 

29. nebo 30. července. Vyber si jeden z dvou termínů, sbal pití, pohodlné oblečení a pár drobných a těš se na několik podobně naladěných bláznů, Radka Jaroše v čele a andělsky krásnou Vysočinu, konkrétně Bystřici nad Pernštejnem. Ferratový set je fajn bonus, ale není nutný – na místě je půjčovna, kde seženeš všechno včetně helmy. 

•    Sraz je v 10:00, místo včas upřesníme. 
•    Maximální počet lidí ve skupince: 6
•    Určeno pro dospělé a děti nad 12 let (za děti nesou zodpovědnost rodiče). 
•    Jídlo zajišťuje Adventure menu – osvědčený parťák, který tě o hladu rozhodně nenechá – a na svačinku budou nachystány výživné proteinové SENS tyčinky
•    Pití si s sebou vezmi

Malý vzkaz od Radka: „Půjdeme tudy, kudy jsi zaručeně ještě nešel. Pohodlí pro nohy je na prvním místě, na to nezapomínej. Ideální jsou pohorky, stačí nízké, ale zvládnout se to dá i v jiné pevné obuvi. Podmínkou je dobrý zdravotní stav. Jasně, že o holi nebo s rukou v sádře se na ferratu asi dobrovolně nevydáš. Ale zdráv a při síle být musíš, přes to nejede vlak.“ 

CO KDYŽ POČASÍ NEBUDE NA NAŠÍ STRANĚ? 

Víš jak… příroda se neptá! V případě opravdu nepříznivého počasí (ferratu je však možné absolvovat téměř za každého počasí, pozn. Radka 😉) se společně vydáte na túru. Vysočina je krásný kraj s perfektní rozhlednou Kramolín a Vírskou přehradou v dosahu. 

V průběhu – ať už ferraty, anebo procházky – čeká celou skupinku i posezení (oběd, pivo – to je na tobě) v naprosto výjimečném Forest Resort

Zažij zatraceně opravdové dobrodružství! Zkrátka vyplň registrační formulář, a pokud tě vylosujeme, vezmi diář a piš si: 29. nebo 30. července 2022, Bystřice pod Pernštejnem! S sebou pití, dobrou obuv, a ještě lepší náladu. 

P.S.: … a cokoli BUSHMAN, pokud máš 😉. Protože když budeš celý den v pohodlí a pohodě, zážitek z ferraty tím ještě víc umocníš! 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?