Přihlas se

Partnerství

 • Partnerství
  Den otevřených lesů: Poznejte les, do kterého se vydáváte na výlet, očima jeho vlastníka
  Ať už plánujete výlet kamkoliv do lesů, míříte k někomu na „návštěvu“. Každý les totiž někomu patří. V sobotu 18. května budete mít na více než čtyřiceti místech v republice možnost poznat lidi, kteří se o lesy starají a hospodaří v nich. Chystá se už 3. ročník akce Den otevřených lesů.
 • Partnerství
  Mirek Kodada: Je důležité znát své limity a zbytečně neriskovat
  Míra Kodada – muž, který miluje divokou vodu natolik, až se stal držitelem českého rekordu v nejvyšším sjetém vodopádu. Přitom začínal na klidných vodách v jihočeské Majdaleně. Na vrcholu své kariéry se být necítí; pádlovat prý člověk může i ve stáří, stačí udržovat se v kondici a nevyjít ze cviku. Míra je akční člověk, pádler, táta na plný úvazek a v neposlední řadě ambasador BUSHMAN. Už více než tři roky pojí své jméno s českou značkou oblečení, vyráběného z přírodních materiálů, a doplňků, které dělají náročné, ale i ty každodenní expedice příjemnějšími….
 • Partnerství
  Na komoru: Radek Jaroš
  První Čech, který zdolal všechny osmitisícovky a nejvyšší vrcholy všech kontinentů. Jeden z nejuznávanějších horolezců světa, dobrodruh, cestovatel a pro kamarády prostě jen "Radeček". V neposlední řadě partner a parťák značky BUSHMAN. Na náš dotazník reagoval jako pravej chlap - bez zbytečných řečí...
 • Partnerství
  Na komoru: Lukáš Langmajer
  Stručně a upřímně. Jak odpověděl náš ambasador Lukáš Langmajer na otázky o dětství a cestování? A jak vnímá spolupráci se značkou BUSHMAN? Čti a dozvíš se!
 • Partnerství
  Martin Šimek pro BUSHMAN: Jediná jistota je změna
  Nevěřili mu, báli se. I on se bál, přesto neustoupil a šel za svým snem. Dnes stojí v čele jedné z nejlepších cestovek. A tady je jeho příběh...
 • Partnerství
  BUSHMAN zavzpomínal na africké léto
  Tradiční africké tance, nezaměnitelná vůně hořké tanzanské čokolády, mimořádná připomínka bohaté africké přírody... tak vypadaly letošní Vzpomínky na Africké léto v ZOO Brno. A BUSHMAN byl u toho!
 • Partnerství
  Záchranný program Kukang ve filmu
  Kdo je Tomáš Ouhel, díky našemu blogu dobře víš. Ambasador značky BUSHMAN, ale především ochranář, který úspěšně eliminuje hrozby, jimž čelí řada zvířecích druhů... A v neposlední řadě také součást záchranného programu Kukang, který se podílel na natáčení dokumentární série Netflixu o národních parcích světa.
 • Partnerství
  Dokud pojede vlak!
  Poslední prázdninový víkend? To je 15. ročník Devils Extreme Race, legendárního závodu v extrémním kajakingu na Čerťácích pod Lipnem. Přijeď podpořit ty nejlepší ridery na divoké vodě, vychutnat si atmosféru Helltrainu a pobavit se při večerní porci pořádné muziky! BUSHMAN bude u toho.
 • Partnerství
  Čtyřicet let „na značkách“
  Má na starosti víc než 43 tisíc kilometrů turistických značených tras a další desítky tisíc kilometrů cyklotras. Do terénu vyráží se skleničkami barev, štětci, šablonou, nůžkami i pilkou. Kilometry už ale Pavel Přílepek nehltá: „Značení je hlavně relax v přírodě, funguje to skvěle.“
 • Inspiruj se
  Barča míří do věčných lovišť
  V kolech má už 130 tisíc kilometrů. Většinu z nich s Danielem a Janou Urbanovými při expedicích v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teď vyráží na poslední štaci. „Barča už se prostě rozpadá a není bezpečná,“ říká Daniel. Příběh téhle cestovatelské dvojice tím ale zdaleka nekončí. Naopak.
 • Partnerství
  Ideální móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mít plnou skříň, a přesto si říkat „nemám co na sebe“, může být znamení, že oblečení neodráží tvoji osobnost. „Mnoho lidí si totiž pořádně neuvědomuje, jaké aktivity a v jakém rozsahu dělají,“ říká ambasadorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Partnerství
  Adamova velká cesta
  Od Gibraltaru po Nordkap. Do konce roku v obytné dodávce s malým synem. „Máme rádi historii, což znamená i návštěvy měst a muzeí, ale také nás baví poznávat přírodu,“ říká novinář a cestovatel Tomáš Málek. Seznam se s rodinným týmem, který právě teď podniká Adamovu velkou cestu…