Přihlas se

Inspiruj se

 • Inspiruj se
  Módní inspirace jaro/léto 2024
  Zůstaň v pohodě po celý rok díky pohodlnému oblečení! V nové kolekci na tebe čekají třeba trička s parádními motivy, oblíbené košile, kousky ze splývavého modalu, svetry a taky řada doplňků, které tě nenechají ve štychu! Poradíme ti, jak vše správně zkombinovat.
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima 2023
  Ať už se chystáš utéct do přírody, toulat se po památkách, nebo procestovat svět, BUSHMAN tě rád doprovodí. Nová kolekce je v souladu s tvou svobodnou duší, vysokými nároky na pohodlí i aktuálními trendy. Inspiruj se!
 • Inspiruj se
  Rybář, zálesák a student Matěj Houška: Podstatou všeho je, aby si každý našel koníček, který ho bude naplňovat
  Když je vám patnáct, máte pocit, že vám svět leží u nohou. Dost možná s vámi také tříská puberta. Chcete dobýt svět, v další vteřině máte chuť zavřít se před ním se sluchátky na uších… Matěj Houška je unikát. Díky své píli, lásce k přírodě, talentu a přirozené lidské pokoře si získává pozornost statisíců lidí napříč sociálními sítěmi i v reálném světě. Tenhle gymnazista je navíc excelentní rybář, dobrodruh, zálesák a vlastně i spisovatel…
 • Inspiruj se
  Módní inspirace jaro/léto 2023
  Ať už se chystáš utéct do přírody, toulat se po památkách, nebo procestovat svět, BUSHMAN Tě rád doprovodí. Nová kolekce je v souladu s Tvou svobodnou duší, vysokými nároky na pohodlí i aktuálními trendy. Inspiruj se!
 • Inspiruj se
  4 dobré důvody, proč nosit svetry BUSHMAN
  Jsou pohodlné, přizpůsobivé, praktické, a především do puntíku plní svůj účel – zahřát, aby ti bylo tak akorát, ale přesto nechat kůži dýchat… Svetry BUSHMAN vyrábíme buď ze 100% bavlny, anebo z chytrých směsových materiálů. Na všechny se teď společně podíváme…
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima 2022
  Tvoříme vlastní styl, a protože jsi s námi v týmu, udáváš trendy úplně stejně jako my! Žádné rychlokvašky, to se rozumí... BUSHMAN trendy jsou totiž navěky ;-). Mrkni se na inspiraci, jak poskládat kousky z aktuální kolekce tak, aby ti bylo dobře, příjemně teplo, a ještě se na tebe zatraceně dobře koukalo!
 • Inspiruj se
  6 tipů, jak vybrat pořádnou bundu
  Ať už vyrážíš na túru, na ryby, nebo na procházku, prvořadé je cítit se pohodlně. Proč? Protože pak je jedno, jaké okolní podmínky panují – může být sychravo, anebo pálit slunce, ty se můžeš s ledovým klidem zaměřit na výkon a sbírat jeden zážitek za druhým. Správná bunda ti k tomu může výrazně pomoct. BUSHMAN ti poradí, jak vybrat tu NEJ. Proč? Protože naše bundy jsou legenda!
 • Inspiruj se
  Fotograf Petr Slavík: Silné zážitky se dobře pamatují
  Petr Slavík – fotograf mezinárodního přesahu, který má na svém kontě několik autorských výstav (Ztracený svět, Vzpomínky na Afriku aj.), ocenění i dobročinných aktivit, a dokonce několik knih (Blízká setkání aj.). Jenže Petr není jen fotograf a cestovatel. Je to skvělý vypravěč, decentní rebel, férovej táta… a bushman. Aby ne, když velkou část jeho srdce zabrala právě buš…
 • Inspiruj se
  Výběr dárků od Bushmana
  Ještě pořád tápeš, co komu pod stromeček? S dárky od Bushmana nadělíš radost i poctivý kus práce. Navíc díky nim rozbušíš srdce každého dobrodruha. Anebo to svoje! Radosti přece není nikdy dost...
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima
  Co uděláš, až se zima zeptá? Řekneš jí: "No nazdaaar," protože na ni budeš perfektně připraven! Přinášíme Ti tipy, jak kombinovat oblečení a doplňky BUSHMAN z kolekce podzim/zima 2021/2022. Vyber si pro sebe to nejlepší a neboj se si s jednotlivými kousky trochu pohrát. Totiž... Fantazie, to je, oč tu běží!
 • Inspiruj se
  Barča míří do věčných lovišť
  V kolech má už 130 tisíc kilometrů. Většinu z nich s Danielem a Janou Urbanovými při expedicích v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teď vyráží na poslední štaci. „Barča už se prostě rozpadá a není bezpečná,“ říká Daniel. Příběh téhle cestovatelské dvojice tím ale zdaleka nekončí. Naopak.
 • Inspiruj se
  Petr Horký: Do života chlapa patří určitý rozměr hrdinství
  Co se režisér a dokumentarista, producent, spisovatel, youtuber a cestovatel Petr Horký naučil při polárních výpravách? Proč odmítá být závislý na své práci a proč je důležité splnit si svůj životní sen? Nebo se o to aspoň pokusit?