Přihlas se

Inspiruj se

 • Inspiruj se
  Módní inspirace BUSHMAN jaro/léto 2022
  Ať už se chystáš utéct do přírody, toulat se po památkách, nebo procestovat svět, BUSHMAN Tě rád doprovodí. Nová kolekce je v souladu s Tvou svobodnou duší, vysokými nároky na pohodlí i aktuálními trendy. Inspiruj se!
 • Inspiruj se
  Doplňky BUSHMAN - inspirace jaro/léto 2022
  Zpříjemni si jakoukoli venkovní aktivitu s doplňky od BUSHMANA. Už dávno neplatí, že si je musíš brát jenom na expedice. Bavlněná kšiltovka tě nejen ochrání před sluncem, ale taky skvěle doladí uvolněný outfit na procházku po městě, set osušek snadno vezmeš do jedné ruky a u rybníka máš postaráno o celou rodinu,… a taková placatka, tak ta se hodí úplně všude. Inspiruj se!
 • Inspiruj se
  Fotograf Petr Slavík: Silné zážitky se dobře pamatují
  Petr Slavík – fotograf mezinárodního přesahu, který má na svém kontě několik autorských výstav (Ztracený svět, Vzpomínky na Afriku aj.), ocenění i dobročinných aktivit, a dokonce několik knih (Blízká setkání aj.). Jenže Petr není jen fotograf a cestovatel. Je to skvělý vypravěč, decentní rebel, férovej táta… a bushman. Aby ne, když velkou část jeho srdce zabrala právě buš…
 • Inspiruj se
  Výběr dárků od Bushmana
  Ještě pořád tápeš, co komu pod stromeček? S dárky od Bushmana nadělíš radost i poctivý kus práce. Navíc díky nim rozbušíš srdce každého dobrodruha. Anebo to svoje! Radosti přece není nikdy dost...
 • Inspiruj se
  Módní inspirace podzim/zima
  Co uděláš, až se zima zeptá? Řekneš jí: "No nazdaaar," protože na ni budeš perfektně připraven! Přinášíme Ti tipy, jak kombinovat oblečení a doplňky BUSHMAN z kolekce podzim/zima 2021/2022. Vyber si pro sebe to nejlepší a neboj se si s jednotlivými kousky trochu pohrát. Totiž... Fantazie, to je, oč tu běží!
 • Inspiruj se
  Barča míří do věčných lovišť
  V kolech má už 130 tisíc kilometrů. Většinu z nich s Danielem a Janou Urbanovými při expedicích v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teď vyráží na poslední štaci. „Barča už se prostě rozpadá a není bezpečná,“ říká Daniel. Příběh téhle cestovatelské dvojice tím ale zdaleka nekončí. Naopak.
 • Inspiruj se
  Petr Horký: Do života chlapa patří určitý rozměr hrdinství
  Co se režisér a dokumentarista, producent, spisovatel, youtuber a cestovatel Petr Horký naučil při polárních výpravách? Proč odmítá být závislý na své práci a proč je důležité splnit si svůj životní sen? Nebo se o to aspoň pokusit?
 • Inspiruj se
  Módní inspirace na jaro a léto 2021
  Buď v pohodě celý den. Připravili jsme pro tebe tipy, jak kombinovat oblečení a doplňky BUSHMAN. Vyber si to nejlepší pro sebe nebo své blízké na letošní jaro a léto, protože to sedí!
 • Inspiruj se
  Nech se hýčkat lyocelem
  Získává se z dřevní hmoty ekologicky šetrným způsobem a oblečení z něj je lehké, příjemné, v létě chladivé a v zimě zahřeje. Objev s námi jeho tajemství a vyber si ten pravý BUSHMAN kousek z lyocelu na sebe.
 • Inspiruj se
  Nenech si ujít výstavu Sluneční králové
  Vydej se do stínu pyramid. Mezi staroegyptskými poklady v Národním muzeu najdeš i předměty, které muzeum získalo jako československý podíl na nálezech učiněných expedicí Univerzity Karlovy v Abúsíru.
 • Reportáže z cest
  Hadrák nadvakrát
  „Je to trochu klukovská vášeň, prvního hadráka jsem si na mámině mašině ušil celého sám,“ říká majitel farmy, pivovaru i muzea Martin Novák.
 • Inspiruj se
  Trhneš, ale neroztrhneš
  Říká se mu ripstop a ne nadarmo byl tenhle druh tkaniny vyvinutý za války. Oblečení z ripstopu je prostě odolné a lehké zároveň. I proto ho najdeš na spoustě kousků pořádného oblečení BUSHMAN.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?
#}