Přihlas se

Poznej nás

 • Poznej nás
  Lucie Šádková, operátorka zákaznické linky: Proč nosím BUSHMAN?
  Když chceš pracovat na zákaznické lince, musíš se umět správně naladit, hbitě reagovat, mhouřit oči a být nad věcí. Jak to chodí na zákaznické lince u Bushmana?
 • Poznej nás
  Vlasta Zajíček, ředitel oddělení doplňků: Proč nosím BUSHMAN?
  Ředitel doplňků – zní to tak honosně, až by se mohlo zdát, že sedí v kanceláři a na dálku rozhoduje o tom, kterými outdoor doplňky se zásobíš. Kdybys ale přijel do sídla firmy, Vlastu zastihneš jen málokdy. Většinu času tráví na cestách, zkouší doplňky dřív, než schválí jejich výrobu, běhá s telefonem na uchu, a když rozesílá e-maily obchodním partnerům, většinou to dělá v době, kdy celá republika spí… Protože oni mají den.
 • Poznej nás
  Testováno na lidech
  Dobrodruzi, cestovatelé, ochránci přírody, vědci, reportéři, fotografové… Oblékáme známé osobnosti, které s námi sdílejí společné hodnoty. A dělí se s námi o zkušenosti s pořádným oblečením BUSHMAN.
 • Poznej nás
  Nechali jsme otestovat boty BUSHMAN! Jak to dopadlo?
  Že jsou naše outdoorové boty jako stvořené pro každý terén, dobře víš (obzvlášť, pokud je vlastníš!). Ale protože za člověka mluví činy, nikoli slova, nechali jsme dva naše nejvychytanější typy obuvi – CRUIZER a TRACKER – otestovat!
 • Poznej nás
  Jak jsme řádili na BUSHMAN DAY
  28. května, BUSHMAN DAY u jezera Katlov. Jestli se těším? Nemůžu dospat. Kolem půlnoci už tedy začínám lehce panikařit… vždyť za 5 hodin vstávám!
 • Poznej nás
  Pivo, které pomáhá
  Zakoupením speciální edice čtyř speciálů pivovaru Raven přispěješ na záchranu ďábla medvědovitého na Tasmánii. Z každého prodaného balení putuje 100 korun na program Save the Tasmanian Devil Appeal. K dostání pouze v osmi pražských prodejnách BUSHMAN a v pražské zoo.
 • Poznej nás
  Pomoz s námi Zoo Hodonín
  Koupí bavlněného trička BUSHMAN s potiskem lva jihoafrického přispěješ 300 korun na obnovu tornádem poničeného areálu hodonínské zoo. Jdeš do toho s námi?
 • Partnerství
  Ideální móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mít plnou skříň, a přesto si říkat „nemám co na sebe“, může být znamení, že oblečení neodráží tvoji osobnost. „Mnoho lidí si totiž pořádně neuvědomuje, jaké aktivity a v jakém rozsahu dělají,“ říká ambasadorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Inspiruj se
  Petr Horký: Do života chlapa patří určitý rozměr hrdinství
  Co se režisér a dokumentarista, producent, spisovatel, youtuber a cestovatel Petr Horký naučil při polárních výpravách? Proč odmítá být závislý na své práci a proč je důležité splnit si svůj životní sen? Nebo se o to aspoň pokusit?
 • Partnerství
  Tohle je prostě dobrá káva!
  BUSHMAN děkuje za možnost podpořit dobročinný projekt ústeckého Kukang Coffee, které nabízí kávu zdarma zdravotníkům. Je totiž mimo jiné příkladem, kolik vrstev může mít ochrana živočišných druhů před vyhynutím.
 • Poznej nás
  Díky, že s námi pomáháte!
  BUSHMAN na konci roku předal pražské zoo šek na 163 tisíc korun. Dosavadní výtěžek z prodeje triček HELP AUSTRALIA poputuje na sbírku „Pomáháme jim přežít“ určenou na podporu ochrany přírody a ohrožených druhů zvířat v Austrálii.
 • Poznej nás
  Divoký Richard pro BUSHMAN
  Zoo Praha ocenila značku BUSHMAN prestižní cenou Divoký Richard jak za dlouholeté partnerství v dodávkách pracovních uniforem zaměstnancům zoo, tak podporu sbírky „Pomoc pro Austrálii“ a nezištnou pomoc při jarní vlně pandemie.