Přihlas se
Úvod Všechny články BUSHMAN dětem aneb Jak vybrat oblečení pro malé dobrodruhy

BUSHMAN dětem aneb Jak vybrat oblečení pro malé dobrodruhy

Všude lezou, všechno najdou, co neví, to si domyslí, a když nemůžou, přidají! Řeč je o dětech – těch vůbec nejzvídavějších stvořeních, jaké svět zná. A protože BUSHMAN má pro jejich dobrodružné duše velkou slabost, navrhuje i speciální dětské oblečení.
„Jsou to děti, proboha!“ „Stejně to hned zničí.“ „Těm je jedno, v čem chodí.“ Tím začíná – a zdaleka nekončí – výčet argumentů, proč nepřemýšlet nad výběrem dětského oblečení. Proč podporovat tzv. rychlou módu a přimhouřit, případně úplně zavřít oči před pojmy, jako jsou udržitelnost, respekt k přírodě a pohodlí

Ano. Špína, odřená kolena a věčně plná pračka jsou synonymem dětství – vždyť naši širokou bushmaní rodinu tvoří převážně rodiče, a tak o tom víme své. I přesto, anebo právě proto je dobré myslet na jejich pohodlí. Těch aktivit, které neúnavně vykonávají den co den, je tolik, a byť se to nezdá, právě kvalitní a chytře zvolené oblečení jim může jejich barvitou cestu za poznáním výrazně zpříjemnit. 

 

Na co je dobré myslet při výběru dětského oblečení? 

  • Materiál. Jestli něco dokáže vyvést z rovnováhy i to nejotrlejší dítě, jsou to krůpěje potu na zádech, oblečení, které se lepí na kůži, a jeho neustálé upravování. Přírodní materiály, jako jsou 100% bavlna, len nebo třeba bambusová vlákna, přinášejí několik benefitů, které z nich při výběru oblečení „na ven“ i „na doma“ dělají jasnou volbu. Dobře totiž sají pot, rychle schnou, jsou šetrné a příjemné i k citlivé kůži. 
  • Proces výroby. Švy, které se po prvním vyprání „rozjedou“, žmolky a ztráta barev – to jsou záležitosti, na které jsme si tak nějak zvykli. Oblečení je levné, a tak nám není líto jej po chvíli vyměnit za jiné… Jenže tím se roztáčí kolotoč zbytečného utrácení a podporování oděvního průmyslu, který není vůči přírodě a lidem ani trošku fér…. Kvalitní oblečení drží tvar, při správném zacházení (zejména citlivém praní na správně zvolený program) i barvu a stává se tak kouskem na několik sezón. 
  • Z toho vyplývá i vhodně zvolená velikost oblečení. Dětská kolekce BUSHMAN nabízí širokou škálu velikostí, a zejména naše 100% bavlněná trička je možné nosit i několik sezón. Mají klasický rovný střih, tudíž je možné bez obav vybrat o jednu až dvě velikosti více, než dítě běžně nosí.  
  • Nadčasový potisk. Až děti odrostou Elze a Anně nebo Tlapkové patrole, co uděláš? Trendy se zkrátka mění, ale hrdinové zůstávají. Zejména ti ze zvířecí říše. Proto kolekce dětského oblečení necháváme buď bez potisku (kraťasy, mikiny), anebo naopak s výrazným potiskem. Tím se pyšní celá kolekce dětských triček. Potisky jsou do detailu propracované, výrazné a odolné. 

Tričko MARABU II s pandou 
Tričko JERRY IV s chameleonem 
 

Pro opravdové expedičníky 

Kromě bavlněných triček, která díky svému potisku v dětech vyvolávají touhu snít svůj vlastní dobrodružný příběh, má BUSHMAN v nabídce také ikonické klobouky  - ať už ty ručně dělané v jižní Africe, nebo klasické bavlněné kloboučky s pobroušeným povrchem pro větší odolnost. 

Zahřát se mohou ve směsových mikinách s UNI střihem, opatřených většinou klokaní kapsou a funkční stahovací kapucí. 

Hřejivá mikina MACKAY s klokaní kapsou 

Že děti nepotřebují doplňky? Nesmysl! Právě tyhle drobnosti jim vykouzlí opravdu široký úsměv na tváři. Nenech se tedy zmást tím, když je v sekci PRO DĚTI nenajdeš. Schovávají se mezi DOPLŇKY
  • Třeba čelovky, s nimiž mohou bez obav zdolávat bobříky odvahy a vydávat se po boku s dospělými na noční výpravy. 
  • Třeba legendární plecháček BUSHMAN s pirátským motivem, ze kterého bude i obyčejná voda chutnat jako kouzelný nápoj. 
  • Třeba měkká ZEBRA osuška ze 100% bavlny, do které se děti po koupání rády zabalí. 
  • Třeba klasický batoh ZURI , který však zdaleka nepatří jen do školních lavic. 
  • A třeba i taktické pero TACTICAL PEN – mistrovské dílo, které v sobě ukrývá kromě pera i spoustu dalších doplňků (dokonce i křesadlo nebo píšťalku!). 

BUSHMAN ví, čím potěšit objevitelské duše našich nejmenších. Tak se neboj a podpoř je ve všem, co je láká (dobře, tak SKORO ve všem 😉). 

 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?