Přihlas se
Úvod Všechny články Pomáhej s námi aneb BUSHMAN trička s poselstvím

Pomáhej s námi aneb BUSHMAN trička s poselstvím

Pokud nosíš naše oblečení, jistě jsou ti blízké i naše hodnoty. K nim patří i pomoc – obyčejná lidská snaha podpořit ty, kdo to potřebují. Pomáhat je normální – i proto u náš najdeš speciální sekci s nadačními tričky, která jsou nejen krásná a bavlněná, ale nesou v sobě silný příběh i charitativní odkaz.
BUSHMAN má své zásady, názory a samozřejmě také uznává svobodu těchto názorů. Čas od času sami rádi vyjádříme, jak to vlastně vidíme, a to nejen pomocí limitovaných edicí našich triček (např. kolekce Made in Czechoslovakia nebo Energie), ale také jedinečnými charitativními tričky.

Nejnovějším kouskem do sbírky je tričko DEMOKRACIE, které jsme připravili ve spolupráci s nadací OSF. To abychom měli více na očích fakt, že demokracii si musíme hýčkat, strážit a nedopustit, aby nám ji kdokoliv vzal. Že demokracie není jen o tom říkat, co se nám zachce, ale nese s sebou i obrovskou dávku zodpovědnosti a svědomitosti. Jedno je ale jisté: demokracie z módy nevyjde a naše tričko také ne! Obléknout ho můžeš třeba u příležitosti 17. listopadu, ale vlastně i kdykoli jindy, když budeš mít potřebu vyjádřit se.

Tričko SÝČEK zase upozorňuje na problém ohrožených ptačích druhů. Populace sýčka obecného v ČR je kriticky ohrožená, odhaduje se, že se v České republice pohybuje méně než 100 žijících párů! Věříme, že toto tričko osloví každého. Předlohou potisku byla fotografie letícího sýčka od fotografa Jiřího Hornka. „Rádi pomáháme tam, kde to má smysl,“  říká naše B2B manažerka Míša a my jí jednomyslně dáváme zapravdu (ne nadarmo máme ve znaku heslo: RESPECT 4 NATURE). Stejným způsobem, a sice koupí trička LUSKOUN, můžeš podpořit tým našeho ambasadora Tomáše Ouhela, který rozkrývá sítě pašeráků vzácných luskounů, s nimiž je neeticky zacházeno především v mylném domnění, že jejich šupiny mají léčivou moc.

Víceletou spolupráci s nadací Člověk v tísni, který dělá veškerou tu tíseň ohroženým lidem snesitelnější, jsme letos podpořili novou sérií triček s návrhy našeho grafika Roberta. Trička pro pomoc Ukrajině doplnila i nová trička, jimiž můžeš podpořit i další aktivity Člověka v tísni. Hlavní myšlenku Šimona Pánka (spoluzakladatele této organizace): „Protože pomáhat je normální,“ najdeš doslovně i na jednom z motivů.

Nezapomeň, že koupí všech těchto triček přispíváš částkou 300 Kč na vybraný projekt. Odměnou tobě i nám bude nejen krásný a originální kousek v šatníku, ale především dobrý pocit. Protože není nic bohulibějšího než radost, kterou můžeš šířit dál...

Pomáhej s námi! 

Tým BUSHMAN 
 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?