Přihlas se
Úvod Všechny články Partnerství Cestuj, bav se a splň BUSHMAN výzvu

Dream Race: Cestuj, bav se a splň BUSHMAN výzvu

Objevuj Českou republiku s rodinou nebo přáteli a zapoj se do největší cestovatelské soutěže v zemi. Při Dream Race na tebe čeká i BUSHMAN výzva se třemi cestovatelskými úkoly.
Když to letos kvůli koronaviru nejde tak snadno za exotikou, tak to půjde doma v Česku. Respektive po Česku. A že se při cestování po tuzemských zajímavostech v přírodě i ve městech zaručeně pobavíš, a navíc při tom můžeš vyhrát 200 zajímavých cen, ti zaručí největší cestovatelská hra v České republice Dream Race.
Stojí za ní parta nadšenců, která miluje cestování, pohyb a hry všeho druhu a nechtěla celé léto sedět doma a čekat, co nám po pandemii dovolí: „Letos v létě asi nebudeme cestovat do dalekých destinací za mořem a relaxem na plážích, nebudeme objevovat vzdálené kouty zeměkoule či sportovat na jiném kontinentu. Proč ale nevyužít situace a neobjevit více krás naší země? A aby to byla větší zábava, vymysleli jsme na letošní léto největší hru napříč celou Českou republikou.“
Hra je určená pro jednotlivce i týmy, soutěžit můžeš s kamarády nebo s rodinou, 200 úkolů tě zavede na více i méně známá místa a tvoje putování ti opepří spoustou zábavy i poučení. Řada úkolů je vhodná i pro děti, zapojit můžeš i babičku s dědou, užiješ si, ať vyrazíš pěšky nebo radši na kole. Stačí se zaregistrovat na stránkách Dreamrace.cz a vyrazit.
BUSHMAN jako značka pořádného oblečení pro lidi, kteří milují svobodu a cestování, u toho nemůže chybět. Na vítězné týmy ve třech kategoriích čekají vouchery na oblečení a doplňky BUSHMAN v hodnotě 1000, 1500 a 2000 korun, v rámci 200 úkolů pořadatelé připravili i BUSHMAN výzvu se třemi cestovatelskými úkoly – pokud je splníš, můžeš s celým týmem vyhrát tričko BUSHMAN s potiskem Dream Race a BUSHMAN slamák Straw Hat.


 

BUSHMAN výzva: 3 turistické okruhy

BUSHMAN výzva tě zavede do Pálavy, Jeseníků a Boubína. A my ti nabízíme malou ochutnávku toho, co na tebe čeká…
  • Pálava: Trasa vede kolem Pálavy, nejprve po modré na Dívčí hrady a pak zpět přes Děvín po červené až do Klentnice. Provede tě i naučná stezka Děvín a první úkol tohoto okruhu, při kterém budeš muset zjistit jméno zajímavého ptáka, který žije na pálavských vrších, tě čeká u naučné tabule číslo 10. 
  • Boubín: Na této trase prozkoumáš nejstarší české velikány. Vede po naučné stezce kolem ohraničeného Boubínského pralesa a mimo jiné se během ní budeš fotit u Boubínského jezírka, dozvíš se, co jsou chůdové kořeny nebo jak poznáš na stromě rakovinu. A zaposlouchat se do ptačího koncertu také nebude k zahození...
  • Jeseníky: Okruh v Jeseníkách tě zavede k přečerpávací stanici Dlouhé stráně i do Kouteckého lesa, kde tě „U dvou ježibab“ čeká fotografický úkol.
Všechny podrobnosti o hře najdeš na webu hry Dreamrace.cz. Držíme palce a přejeme ti spoustu nových zážitků a dobrodružství!
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?