• Buď bushman a měj výhodnější
  využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Velká letní soutěž BUSHMAN je tu! Hrajeme o 200 cen v celkové hodnotě víc než 250 000 korun. Jdeš do toho s námi?
Úvod Všechny články Inspiruj se

Pánská zimní bunda Bancroft: do města i do přírody

Potřebujete vybočit z davu a zároveň si dopřát skutečnou kvalitu? Potom by vaší pozornosti neměla uniknout zimní bunda BUSHMAN BANCROFT.

Nabízí veškeré praktické prvky, které jsou u oděvů značky BUSHMAN již samozřejmostí, a zároveň je vyrobena ve stylovém "motorkářském" designu.

Pokud potřebujete praktickou zimní bundu a zároveň nechcete vypadat jako sněhová koule, neměla by vaší pozornosti uniknout pánská zimní bunda BUSHMAN BANCROFT. Její přednosti oceníte jak při procházce přírodou, tak při tahu městem. V obou případech můžete využít bohaté množství kapes a záhybů, které dělají z BANCROFTu praktického společníka do jakékoliv situace. Zároveň je velmi odolná, takže vás nezaskočí jakákoliv nepřízeň počasí.
  https://www.bushman.cz/get.php?id=2820

Osobitý vzhled bundy zajišťuje materiál, ze kterého je vyrobena. Stoprocentní bavlna (přírodní vlákno) je v tomto případě enzymaticky oprána, tak aby byla příjemná na omak a získala svůj autentický vzhled. Těžký materiál vás navíc maximálně chrání před chladem. Do zimy je bunda vybavena ještě teplými náplety na vnitřním límci a rukávech.

https://www.bushman.cz/get.php?id=2821

Kromě osobitého designu je ovšem bunda BANCROFT především praktická. Nabízí svému majiteli propracovaný systém kapes a záhybů. V horní části se tak nacházejí dvě nakládané náprsní kapsy a speciální náprsní kapsa na zdrhovadlo. V dolní části bundy jsou potom další dvě nakládané kapsy, doplněné o dva průhmaty na zahřátí rukou. Uvnitř bundy jsou ještě dvě originálně řešené vnitřní kapsy.

Zimní bundy svým majitelům často nedovolí volnější pohyb. To se ovšem netýká bundy BANCROFT, která disponuje loketními záhyby. Díky nim jsou rukávy volně pohyblivé. Bunda se tak hodí i pro náročnější procházky.
https://www.bushman.cz/get.php?id=2824

Přednosti pánské zimní bundy BUSHMAN BANCROFT ve zkratce:

 • Náplet na rukávu a vnitřním límci

 • Dvě nakládané náprsní kapsy

 • Speciální náprsní kapsa na zdrhovadlo

 • Dolní nakládané kapsy s průhmaty

 • Dvě vnitřní kapsy

 • Loketí záhyby

 • Nášivka na předním díle

 • Kontrastní uzávěrky

 • YKK zip

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?