Přihlas se
Úvod Všechny články Inspiruj se Tak trochu jiné pero

Tak trochu jiné pero

Kombinace psací potřeby s jednoduchým prostředkem sebeobrany nabízí i spoustu praktických doplňků. Ideální dárek nejen pro hračičky už nehledej!
image
Co bylo dřív: tužka, nebo kubotan? Pro někoho otázka podstatná, pro nás tak trochu bezpředmětná. Jisté je však jedno: taktické pero oceníš, i když se zrovna každý den neocitáš v situacích, ve kterých může jít o život. TACTICAL PEN BUSHMAN je totiž nenápadná vychytávka nejen pro hračičky a nabízí ti spoustu praktického využití.
Jednak vydrží fakt skoro cokoliv. Tělo taktické tužky BUSHMAN je z lehkého a odolného leteckého hliníku, takže tě nebude tížit v kapse, na pásku ani za výstřihem trička. Ve složeném stavu máš okamžitě po ruce svítilnu i hrot vhodný nejen k proražení skla třeba při havárii v autě – když víš, do kterého citlivého místa na těle ho v sebeobraně zabořit případnému agresorovi, máš skoro vyhráno.
Nad klipem pro zastrčení za pásek najdeš další klip s řezákem na provazy nebo třeba bezpečnostní pásy. Jednoduše pero rozšroubuj ve střední části, a máš vždy po ruce spolehlivou propisku (součástí balení jsou i dvě náhradní tuhy).
A když pero rozšroubuješ ve spodní části? Máš spoustu možností, jak si ho vytunit podle aktuální potřeby. Našroubuj si na něj třeba píšťalku a dej o sobě vědět, když se ztratíš v lese nebo v případě napadení. Nebo si našroubuj křesadlo a máš jistotu, že si v nouzi rozděláš oheň i bez sirek a zapalovače. Nejen modeláři ocení nástavec ve tvaru skalpelu, vhodný pro jemné vyřezávání, nasazovací bity s křížovým a plochým šroubovákem se pak můžou hodit komukoliv kdykoliv.
Splň si svůj sen a vyzkoušej si, jaké to je být v kůži Agenta 007. S taktickým perem TACTICAL PEN si na tebe žádný padouch nepřijde a ani na cestách se nedostaneš do úzkých.
 

Z čeho se TACTICAL PEN skládá:

 

Na počátku byl…

À propos ten kubotan: říká se mu taky yawara, palm-stick či dulo dulo a jedná se o malou, nenápadnou, ale účinnou zbraň pro osobní ochranu. Kolík do ruky totiž nepůsobí fatální ani závažná zranění a jeho použití není nijak omezováno. Používá se od středověku, s jeho moderní podobou přišel Japonec Takajuki Kubota v 60. letech 20. století a určen byl pro policejní složky. Taktická pera možnosti kubotanu dále rozšiřují a nabízejí řadu dalších funkcí.
A názory, že jde jen o výmysl marketérů, aby mohli nabízet zbytečný produkt, bez kterého se neobejdeš? Může být, ale kdo by takovému kousku odolal…


 

Jak rozděláš oheň křesadlem?