Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Takhle šijete roušky. Jste skvělí!

Takhle šijete roušky. Jste skvělí!

Rozdali jsme 2 kilometry bavlněného plátna zdarma na roušky. Posíláte nám fotky prvních ušitých kousků. Děkujeme, že pomáháte.
SOUTĚŽ o 3 trička BUSHMAN
Máš bavlněnou roušku, jakou svět neviděl? Originálně vytuněnou? Rouškou, která pobaví? Chceš vyhrát tričko BUSHMAN dle vlastního výběru? Přidej fotku roušky na náš Facebook k příspěvku pod tímto odkazem.

Upřímně: že o kvalitní bavlněné plátno zdarma na roušky bude zájem, jsme čekali, ale že bude takový, nás dostalo. Během pěti hodin byly 2 kilometry látky rozebrané
Až do vyčerpání všech zásob jsme kompletovali balíčky podle pořadí objednávek, bohužel se nakonec nedostalo na všechny.
Ostatní nám posílají zprávy, že látka dorazila, za což patří velký dík České poště, která materiál na roušky doručuje zdarma. A dostáváme i fotografie roušek z látky BUSHMAN ušitých. Děkujeme za ně, ale hlavně za to, že pomáháte!
 

FOTOGALERIE VAŠICH ROUŠEK
(snímky postupně přidáváme)

„Moc děkuji za perfektní látku, moc si toho vážím... díky vám můžu zas podarovat pár roušek těm, co je potřebují 💞💚“ Baruška

„Děkuji za látku na roušky.“ Jarka

„Dobrý den. Děkuji za zaslání látky na obličejové roušky. Manželka je v plné práci. Krásný den.“ Ambrož

„Díky za látku. Dorazila dnes.“ Lenka G.

„Dobrý den, mnohokrát děkuji za bavlnu a posílám pár fotografií mnou vyrobených roušek. Přeji všem hodně, hodně zdraví.“ Mirka M.

„Dík za matroš – nejsem švadlena, ale už zpracovávám pro Kosova Hora. Velké dík za Kosovku 😷“ Michaela V.

„Díky Bushman Česko za látku, už jsem zkusil šít 😉“ Ladislav

„Děkujeme za látku, jste super 👍👏“ Petra Z.

„Dobrý den. Látka dorazila, moc děkuji, obšila jsem celou svou rodinu. Děkuji.“ Jitka H.

„Z látky Bushman, stylově doplněná tlapičkami :-)“ Martina K.

„Dobrý den, moc děkuji za zaslání látky. Prvních 8 roušek je ušito. Z prostřihů ještě zbylo pár kousíčku na patchwork. Zítra večer bude pokračování. Ještě jednou velké díky.“ Helena M.

„Moc pěkné plátno, které dnes dorazilo, by bylo určitě skvělé krtečkovi na kalhotky, ale roušky jsou z něj taky parádní. Díky moc.“ Marta

„Dobrý den, posílám fotky s dvěma typy roušky. Když už mám vše od Bushman. Moc děkuji za látku. Mějte se hezky a jen tak dál. Váš věrný zákazník. Společně to dáme.“ Petr H.

„Dobrý den, děkuji za kvalitní plátno na roušky, už máme nějaké hotové a jdeme pokračovat. Děkuji, že na nás myslíte ❤️“ Hana S.

„Dobrý den, zasílám Vám fotku babičky a sestry s rouškami. Dnes látka přišla a už šijeme. Děkujeme.“ Anežka

„Moc děkujeme... roušky našity a už je rozdáváme zdarma! ❤️“ Veronika Š.

„Díky moc za látku... tohle je výsledek. Už všechno došlo... nejhorší jsou ty šňůry 😕 Ještě jednou díky, jste fajn.“ Leonka K.

„Dobrý den, děkujeme za hezkou látku a posíláme kytičku a fotky prvních vyrobených roušek! S p☼zdravem z Ostrova.“ Vlaďka a Robert

„Ještě jednou moc děkuji za materiál. Zasílám slíbené foto hotových roušek, skládaných roušek vyšlo přesně 20 ks a mají i kapsu na případný filtr. Z celého srdce děkuji za materiál. Ještě nekončím, nastříhaných tu mám další stovku. Krásnou a pokojnou noc Vám všem.“ Světlana S.

 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?