• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Vybav se nejen na cesty a ušetři! Nyní můžeš nakoupit pohodlné oblečení BUSHMAN se slevou až -40 %.
Úvod Všechny články Poznej nás

Díky, že pomáháte!

Nabídli jsme všem, kdo šijí roušky pro sebe a své okolí, 2 kilometry bavlněného plátna zdarma. Během pár hodin bylo rozebrané. Držte se!
Česko šije roušky. A protože lidem dochází materiál, rozhodli jsme se, že všem, kdo šijí pro své okolí a snaží se pomáhat, pomůžeme. Nabídli jsme 2 kilometry kvalitního bavlněného plátna, které jsme měli v rezervách na vývoj: 1 x 1,5 metru zdarma.
Čekali jsme, že zájem bude veliký, ale že bude takový, nás zaskočilo. Během necelých pěti hodin jsme museli nabídku zastavit. Látka prostě došla.
Kromě bezmála dvou tisíc balíčků jsme dosud zdarma poskytli role bavlny mimo jiné liberecké nemocnici, pražské zoo, Českému červenému kříži v Praze 1, Městskému úřadu Pyšely, zájemcům v okolí naší centrály v Městečku i našim zaměstnancům, kteří se svými přáteli ve volném čase šili roušky pro ostatní.

Po vyhlášení akce nám volali z pražského magistrátu, že potřebují látku. Dovezli jsme jim pět rolí. Distribuci zajišťuje oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 1. Kromě příjmu podomácky ušitých roušek a výdeje materiálu pro zájemce přijímá rovněž dobrovolníky pro další formy pomoci potřebným.

Doma vyrobené roušky z naší látky díky nim putovaly do pražské zoo, Ústavu hematologie a krevní transfuze v Praze, Hospice Dobrého pastýře v Čerčanech, porodnice v benešovské nemocnici, pražské Polikliniky Mazurská, obyvatelům Pyšel, Zaječic a Kovářovic a na mnohá další místa.

Více než 100 roušek z látky BUSHMAN putovalo díky holkám ze Zaječic do pražské zoo.

A také už dostáváme zprávy o tom, že balíčky na roušky díky České poště opravdu dostáváte. A posíláte i fotky roušek z látky BUSHMAN ušité. Jste skvělí, děkujeme vám všem za podporu!
Vážíme si všech, kdo v této době pomáhají ostatním. A je nám upřímně líto, že nemůžeme vyhovět všem žádostem o látku. Věříme, že všichni, na které se látka zdarma nedostala, pochopí, že děláme, co můžeme.
Děkujeme, že pomáháte! Společně to zvládneme.
Tým BUSHMAN
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?