Přihlas se
Úvod Všechny články BUSHMAN oslavuje: Pojď ven s Lukášem

BUSHMAN oslavuje: Pojď ven s Lukášem

Když se Jindřich Melichar roku 1997 toulal po Austrálii, napadlo ho, jak zásadní je být na takových výpravách v pohodě. Že nosit kvalitní oblečení znamená cítit se svobodně. Potřeba volnosti, pohodlí a oblečení, na které se člověk může spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, vyústila ve vznik značky BUSHMAN. Jsme s Tebou na cestách už 25 let. A uznej, že čtvrtstoletí si žádá pořádnou oslavu.
BUSHMAN má už 25 let! A kde jinde než v srdci přírody by mohl  oslavit své jubileum? Tam se zrodil, tam pramení jeho největší inspirace a tam také nejraději utíkáš Ty, milý bushmane. Pojď s námi oslavit náš příběh – vždyť jsi jeho součástí. Celých 25 let. 

Toulky s BUSHMANEM

V průběhu března až června máš jedinečnou šanci objevovat zapomenuté kouty české krajiny. Připraveny jsou hned čtyři trasyjimiž Tě provede Lukáš Langmajer – herec, ambasador BUSHMAN, a především tulák. S tímhle šerpou se rozhodně neztratíš a z výletu si odneseš nejeden zážitek.

Mrkni na POZVÁNKU přímo od Lukáše. 

Je na Tobě, jakou trasu zvolíš a které datum si vybereš – termínů je celkem 10. Stačí se jednoduše a zdarma zaregistrovat a počkat si na šťastnou kartu. Každého výletu se může zúčastnit 5 dospělých. Vzít s sebou smíš i jedno dítě starší 12 let. Čas srazu je pro všechny trasy stejný: 10:00.

Kam to bude?

  • BRDY: „Po známých i neznámých vrcholech“ (19. března, 12. června) – cca 15 km, vhodné pro zdatnější děti  
Lukáš Langmajer dobře ví, proč má slabost zrovna pro Brdy. Zdejší lesy ukrývají nejedno tajemství a také nejeden vrchol. Právě po nich se společně vydáme. Praha, Paterák, Koruna, Malý Tok,… tahle cesta povede rovnou pěti osmistovkami! Čeká Tě krajina tichá, přitom plná života. Namasíruj svaly, tahle trasa dá zabrat!
Start + cíl: parkoviště před hospodou Nepál (obec Nepomuk u Rožmitálu pod Třemešínem)
 
  • HOSTÝNSKÉ VRCHY: „Do Vrzavých skal alias Po kalíšku“ (2. a 3. dubna) – cca 15 km, trasa středně náročná, vhodná pro zdatnější děti
Na téhle trase budeme sbírat jeden zážitek za druhým: původní osada Na Kopné a Baťův kraj jako na dlani, samoty vprostřed lesů, skála na vrcholu Sýkornice,... Na úvod se posilníme „nápojem bohů severomoravských“ a vedeni Kašavskou naučnou stezkou se dostaneme až na místo dopadu amerického letounu, který tu byl sestřelen v roce 1944. Křížovou cestou se pak vydáme zpět na místo setkání.  
Start + cíl: točna autobusu Kopná
 
  • JIŽNÍ ŠUMAVA: „Po zaniklých obcích“ (7. a 8. května, 18. června) – cca 15 km, vhodné i pro děti, jeden úsek mírně náročný
Kdo by nemiloval hrdou a přitom přívětivou Šumavu! Lukáš Langmajer se právě tady učil lyžovat, tady překročil poprvé hraniční čáru a šel si pro Pepsi Colu, tady sledoval krajinu dětským pohledem. Budeme společně putovat po vesnicích i samotách, chodit zlehka i brodit se potokem a odkryjeme mnoho kapitol života v těchto majestátních horách. Cesta začne na rozcestí nedaleko zpola zaniklé obce Pasečná…
Start + cíl: rozcestí nedaleko obce Pasečná
 
  • JESENÍKY: „Po hradech loupežníků“ (21. a 22. května) – cca 25 km, velmi náročná trasa, nevhodná pro děti
Vydáme se do hor zakulacených, volně i obtížně přístupných. Hor, které ukrývají zlaté stezky a více či méně přístupné zříceniny hradů a hrádků. Z jednoho takového hradu kdysi dávno vyhnala Lukáše silná bouřka a on by se tam rád vrátil. Čeká nás cesta za tajemnými silami Jeseníků, která začne v Rejvízu – nejvýše položené vsi v Českém Slezsku – a povede po okolních vrších.
Start + cíl: Starý Rejvíz, socha Politického vězně

Kromě Lukáše Tě bude doprovázet i BUSHMAN – na každého registrovaného vylosovaného účastníka čeká dárek v podobě multifunkčního šátku BANDANA a zápalek COUNTRY z limitované edice BUSHMAN. Aby Tě cestou nepřepadl hlad, o to se postarají Adventure Menu – poctivé jídlo na cesty – a vydatná proteinová tyčinka SENS. Nezapomeň si vzít pití, protože kdyby nic, tak pitný režim je nutnost!

Přihlásit se na některý z jedinečných výletů můžeš prostřednictvím jednoduchého registračního formuláře. Podmínkou je členství v BUSHMAN Clubu, a pokud ho nemáš, nezoufej – zařídíš si ho zdarma a online během chviličky. Pak už jen počkej na finální slosování a vyhlášení vítězů. Pro každý termín budeme losovat 5 účastníků. 
 
Vyraz za dobrodružstvím, na které nezapomeneš. Pojď ven s BUSHMANEM, pojď ven s Lukášem.

Těšíme se!  
              
 
 
 
 
 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?