• Buď bushman a měj výhodnější
    využij výhodnější  ceny a podmínky nákupu
Přihlas se

Limitovaná nabídka! Využij aktuální akce a kup si promo set BUSHMAN ponožek TREK se slevou 37 %. Platí do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Úvod Všechny články Poznej nás

BUSHMAN uklízí Česko!

V rámci firemního teambuildingu jsme se zapojili, i my zaměstnanci firmy BUSHMAN, do úklidu okolí Pyšel i blízkosti centrály. Oslavili jsme tak Den Země.

Naší filozofií je pozitivní vztah k přírodě. Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujeme životní prostředí, kde žijeme, co je kolem nás...
Nejen proto se připojujeme k celorepublikové úklidové akci. Na duben připradá také Den Země, přinášíme krátké připomenutí tohoto celosvětově významného data. My jsme jej oslavili společným "úklidovým" teambuildingem.

Den Země nás spojuje, připomíná, čeho si musíme vážit, co ochraňovat a o co pečovat.

Den Země je celosvětová oslava věnovaná na počest naší planetě Zemi. Každoročně připadá na 22. dubna. Více než miliarda lidí ze 190 států světa si v tento den připomíná ekologické problémy a následky, které má chování člověka na přírodu a ekosystémy.

Teď velmi krátce a obecně něco z historie. Dá se říci, že první Den Země byl oslaven v San Franciscu již v roce 1970 z iniciativy amerického senátora, dalších politiků a studentů. Dále pak nabýval na intenzitě a známosti. Od roku 1990 se k nim následně připojil celý svět, a tím se stal mezinárodním dnem a vlastně i ekologickým svátkem.

Největší význam Dne Země lze jistě spatřovat v tom, že umožňuje i té nejmenší organizaci, i jednomu jedinému jednotlivci se zapojit a přispět tak v celosvětovém kontextu k péči a ochraně o životní prostředí. Každoročně tak můžeme vidět spoustu drobných i větších akcí, do kterých se zapojují samosprávy, školy, organizace, firmy i samotní jedinci. Sbírají odpadky, pořádají sbírky a věnují úsilí ochraně přírody.

Různé zdroje, různé informace… jedno je však jisté, Den Země nás spojuje, připomíná, čeho si musíme vážit, co ochraňovat a o co pečovat, jinou planetu totiž nemáme.

BUSHMAN pomáhá!

V rámci firemního teambuildingu jsme se zapojili, i my zaměstnanci firmy BUSHMAN, do úklidu okolí Pyšel i blízkosti centrály. Oslavili jsme tak Den Země.

Ukliďme svět, ukliďme Česko, je dobrovolnický projekt s cílem uklidit nepořádek a černé skládky. Tým Bushman proto v pátek 5.4.2019 v určené lokalitě blízko centrály posbíral vše, co tam nepatřilo. Odnesli jsme asi 650 kg odpadu, většinou směsný odpad, velké množství PET lahví i 11 pneumatik.

Děkujeme městu Pyšely, které nám pomohlo se svozem odpadu.
 

Bushman uklízí Česko

 

Bushman uklízí Česko

 

Bushman uklízí Česko

 

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?