• Buď bushman a měj výhodnější:


    využij výhodnější ceny a podmínky nákupu
Přihlas se
Do kalhot! Přidáme ti opasek. Do 30. 9. 2019 máš k nákupu kalhot BUSHMAN opasek LEVA  za 1 Kč.
Úvod Všechny články Poznej nás

Dobrodružství na všechny čtyři

Bavorské lázeňské městečko Bad Kissingen je proslulé nejen tím, že se zde léčil – a přežil neúspěšný atentát – Otto von Bismarck. Letos byl nedaleký bývalý vojenský prostor již po jedenadvacáté místem, kam zamířilo výrazně přes 50 tisíc milovníků a fandů off-roadů, expedic a dobrodružství na čtyřech kolech.

Tuto událost si BUSHMAN tradičně nemohl nechat ujít a opět se zařadil po bok bezmála čtyř stovek vystavovatelů.
BUSHMAN, to je oblečení a doplňky, které vás podpoří na jakékoliv cestě. Říkáme jim expedice – do města, do lesa, prostě za dobrodružstvím. Jsou to vaše expedice, proto jste pro nás inspirací. Proto se snažíme být vždy tam, kde můžeme nasát atmosféru podobně smýšlejících bushmanů. Lidí, kteří jsou sví, mají své plány a vize a vědí, co k jejich naplnění potřebují.

Proto jsme se vydali i letos do Bad Kissingenu. Do lázeňského městečka v bavorském pohoří Rhön, kde se již 21 let v druhé polovině června koná největší show určená lidem, kteří jsou nám blízcí. Určená vám, bushmanům a bushmankám. A stejně jako v předchozích letech se nám potvrdilo, že našim produktům věříte. Vážíme si vás a chceme být ještě lepší. Lepší pro vás a vaše každodenní expedice. Proto na akcích, jako je Abenteur & Allrad v Bad Kissingenu, potkáte mezi stojany s oblečením a doplňky nebo za kasou zaměstnance BUSHMAN.

Svým produktům věříme a věříme, že jim věříte i vy. Atmosféru letošní show si s našimi Bushmany a Bushmankami můžete vychutnat ve fotoreportáži.

Nestihli jste letos Bad Kissingen? Nevadí, atmosféru si můžete přiblížit i prostřednictvím speciální edice triček BUSHMAN s tematickým potiskem.

Trička ARVIN ze 100% bavlny. Potisk 4X4 není jen symbolem pohonu na všechna čtyři kola. Stejně jako vás čtyřkolka podrží při jízdě i v tom nejnáročnějším terénu, podrží vás oblečení a doplňky BUSHMAN při jakékoli vaší expedici – do města, do lesa, za dobrodružstvím.


 

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?