Přihlas se

Dokud pojede vlak!

Poslední prázdninový víkend? To je 15. ročník Devils Extreme Race, legendárního závodu v extrémním kajakingu na Čerťácích pod Lipnem. Přijeď podpořit ty nejlepší ridery na divoké vodě, vychutnat si atmosféru Helltrainu a pobavit se při večerní porci pořádné muziky! BUSHMAN bude u toho.
Po čertech ďábelská podívaná na tebe čeká od 27. do 29. srpna v Loučovicích. Foto: Devils Extreme Race
Říkáš si, co má společného BUSHMAN s divokou vodou, nota bene extrémním kajakingem? My jsme si to říkali taky, dokud jsme nepotkali Míru Kodadu, guru („dělníka“, jak tomu říká on sám) tohoto adrenalinového sportu u nás. Extrémní kajakáři totiž při výpravách za zpěněnou vodou tráví spoustu času v přírodě, často daleko od civilizace, a ty chvíle, které tráví mimo pěnu řek, jsou jako ušité pro pořádné oblečení. A protože BUSHMAN takové oblečení má, slovo dalo slovo a Míra se stal jedním z ambasadorů značky.
Věci od Bushmana používám aktivně dva roky a jsem s nimi maximálně spokojený,“ popisuje Míra a dodává: „Na expedicích oceňuji zejména jejich kvalitu a výdrž, protože jako expediční kajakář mám v lodi prostor jen na omezený počet kousků oblečení. Potřebuji oblečení, které mě po vystoupení z lodi spolehlivě zahřeje a mohu se na něj spolehnout. A přesně takové je oblečení a boty BUSHMAN. Odstíny, na kterých ani po několika dnech expedice není vidět špína, jsou jen bonus. Zároveň mají BUSHMAN věci design, který si hrdě vezmu i do města.
Míra je srdcař s velkou dávkou pokory nejen před vodním živlem, proto tě i letos zveme na legendární závod v extrémním kajakingu Devils Extreme Race, jehož je BUSHMAN již podruhé hrdým partnerem.
Vše se odehrává na Vltavě kolem Loučovic od pátku 27. do neděle 29. srpna, to nejlepší tě čeká v sobotu 28. srpna, kdy jsou na programu samotné závody. Už v pátek se ale budou na místo sjíždět ti nejlepší rideři na divoké vodě z celého světa a večerní zábavu tradičně odstartuje kapela The Closing Date s nejlepším bubeníkem široko daleko Vildou Klepačem. Sobotní koncerty proložené třeba turnajem v páce obstarají kapely Love Gangsters a Los Perdidos.
A jak se dočteš na facebooku, ani letos nebude chybět legendární Helltrain, vlak, který bude od pátku do neděle pendlovat podél závodních tratí na Vltavě pod Lipnem, takže si i ty můžeš užít tři dny pohodového (pokud na to teda máš…) pádlování.
V camp areálu u fotbalového hřiště se navíc můžeš těšit na nejrůznější atrakce, chill-out zónu, pestrou nabídku jídel i letních drinků, v areálu festivalového parku je stanové městečko, parkoviště, sociální zázemí a basement o kapacitě tři tisíce návštěvníků…
Jo, a k tomu Helltrainu: když jsme se letos Míry ptali, jak dlouho ještě bude Devils Extreme Race pořádat, tak odpověděl stručně: „Dokud pojede vlak.“ Tak ať jezdí co nejdéle!  

Devils Extreme Race 2020 – oficiální video

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?