Přihlas se
Úvod Všechny články Kolekce Jakuba Vágnera a jeho nová kniha!

Kolekce Jakuba Vágnera a jeho nová kniha!

Jakub Vágner je muž mnoha tváří. Rybář, cestovatel a dobrodruh, spisovatel. Při všech svých činnostech a aktivitách, které jsou tak různorodé, si však zachovává pokoru. Možná proto se mu tolik daří a také proto je jedním z našich nejoblíbenějších ambasadorů. Pojď se s námi podívat na jeho „sumčí“ kolekci a také novou knihu, kterou pokřtí v Praze. A BUSHMAN u toho bude víc než blízko ;).
image
Že Jakub Vágner nosí BUSHMAN, ví už i ryby v řece. „Při všem, co dělám, potřebuji hlavně pohodlí a funkčnost. Oblečení Bushman splňuje má očekávání, proto ho rád nosím,“ říká Jakub. A možná právě z toho důvodu spojil své jméno se značkou Bushman a vznikla jedinečná kolekce oblečení VAGNER, kterou seženeš i na našem e-shopu

Čím je specifická? Kromě maximálního komfortu, umocněného chytrými směsovými materiály, také zcela neotřelým designem. Celou kolekcí se totiž prolíná motiv sumčí kůže. Není divu – vždyť právě sumec je Jakubovou srdeční záležitostí a s jeho rybářskou kariérou je neodmyslitelně spjat. Co si budeme povídat – Jakub to se sumci zkrátka umí, o čemž svědčí přímo gigantický úlovek z letošního října; obrovský, téměř 250 cm dlouhý sumec z Orlické přehrady. 

Oblečení z kolekce VAGNER ti zajistí pohodlí nejen při rybaření, ale v podstatě při všech aktivitách, které máš rád. Umožní ti s volností a lehkostí běhat stejně jako chodit náročným terénem, procházet se v přírodě, ale i povalovat se v teple domova 😉. 

 

Co umí chytrý směsový materiál? 

Využívá se především tam, kde je potřeba docílit maximální pevnosti materiálu a zároveň jeho odolnosti. Kde je bavlna, tam je pohodlí, vzdušnost a savost, a s přidáním polyesteru získává oblečení navíc další benefity: menší průtrhovost, stálobarevnost. Také jeho odolnost v potu, praní i na slunci je výtečná!  

 

Kolekce Jakuba Vágnera – co obsahuje?

 
  • Super silnou „TEPLÁKOVKU“, kterou jinde nenajdeš! Mikinu EBRO a kalhoty CANO můžeš koupit i samostatně, ale ruku na srdce: nejlíp jim to sedí dohromady 😉! Oba kousky tvoří ze 35 % bavlna a ze 65 % polyester, tudíž jsou téměř nezničitelné, zároveň i pěkně zahřejí a drží barvu! Motiv sumčí kůže je samozřejmost stejně jako hluboká kapuce u mikiny a klasický střih u kalhot.
 
  • Se stejným motivem pořídíš také 100% bavlněné tričko CUVIER rovného střihu a designově odlišné, přesto s výrazným rybářským motivem je i i pánské tričko ANNIVERSARY
 
  • Prošívaná petrolejová vesta PORT ti bude krýt záda, ať nahazuješ pruty, pouštíš s dětmi draka, anebo chvátáš na nákup. Díky podšívce ochrání před větrem i chladem a díky použitému nylonu je nesmírně snadná její údržba. Výrazný rybářský motiv na zádech je nejen krásný, ale také se pyšní lehce reflexními vlastnostmi. Ty oceníš nejen u vody, ale kdekoli na cestách! 
 
  • V designu Jakuba Vágnera jsou i parádní doplňky: klasická baseballka WANET s tvarovaným štítem a síťkou v zadní části, čepice WASOL s rovným kšiltem a bez síťky, anebo multifunkční petrolejový šátek BANDANA z mikrovlákna, který můžeš využít a nosit na 10 různých způsobů!


… a co bys to byl za rybáře (dobrodruha, cestovatele, milovníka pohodlí), kdybys s sebou neměl pořádný skládací podsedák? SITMAT z kolekce Jakuba Vágnera ti zpříjemní veškeré venkovní aktivity. 

 

Nové výzvy, nová kniha!


Seznam se s novou dětskou knihou s názvem "Jak ryby nedaly Jakubovi spát". Dobrodružný příběh zavede čtenáře do neprobádaných hlubin vod z dětství Jakuba Vágnera. Společně zavzpomínají na léto plné napětí, strastí i radostí. Příběh volně navazuje na knihu „Jak Jakub potkal ryby“ a i tentokrát je plný neopakovatelných zážitků, dobrodružství a lásky k přírodě. 

Akce, zahrnující autogramiádu, přednášku a křest, se bude konat v prodejně BUSHMAN v OC Letňany ve čtvrtek 9. listopadu od 13:30. V 16:30 pak knihu slavnostně pokřtí Jakubův bratr Karel Vágner ml. se synem Brunem


HARMONOGRAM AKCE:

13:30–15:30 Autogramiáda a předprodej v prodejně BUSHMAN
15:30–16:30 Přednáška Jakuba Vágnera „Jak Jakub potkal ryby“
16:30 Slavnostní křest knihy


Přijdeš? My tam budem určitě! ;)