Přihlas se
Úvod Všechny články Soutěž s Bushmanem Májová soutěž BUSHMAN a Hykro

Májová soutěž BUSHMAN a Hykro

Nakupuj v květnu pohodové oblečení a doplňky BUSHMAN a hraj o obytňáky na víkend zdarma a exkluzivní vouchery v hodnotě 2000 korun na produkty BUSHMAN. Jdeš do toho?
image
Říká se, že na prvního máje půda úrodná je. A my přidáváme: po celý máj s Bushmanem hraj! S prvním květnem totiž začala Májová soutěž BUSHMAN a Hykro o 3x obytňák na víkend zdarma a 7x exkluzivní voucher v hodnotě 2000 korun na pohodové oblečení a doplňky BUSHMAN. A pozor: garantovanou májovou výhru ve výši 2x 555 korun (1x voucher do BUSHMAN.cz a 1x voucher do Hykro.cz) měl jistou každý účastník!
Soutěž skončila a výherce už jsme vylosovali. Informaci o výhře od nás obdrželi telefonicky nebo e-mailem, jejich iniciály najdeš u jednotlivých výher nížeVšem gratulujeme!
 

Pravidla soutěže

Májová soutěž BUSHMAN a Hykro

 
Doba konání soutěže: 1. 5. 2021 od 0:00:01 hodin až 31. 5. 2021 do 23:59:59 hodin.
Podmínky vstupu do soutěže (musejí být splněny obě najednou): 
 • Nákup v e-shopu BUSHMAN.cz (dále jen „e-shop“) nebo v kterékoliv značkové kamenné prodejně BUSHMAN (dále jen „prodejna“) v době konání soutěže.
 • Registrace výše uvedeného nákupu prostřednictvím on-line formuláře ZDE.
Způsob výběru výherců:
 • Vyhrát jednu z hlavních cen můžeš za každý nákup v e-shopu nebo v prodejně, který v době konání soutěže zaregistruješ.
 • Čím více nákupů v e-shopu nebo v prodejnách v době konání soutěže provedeš a zaregistruješ, tím vyšší máš pravděpodobnost výhry.
 • Po každé registraci nákupu získáváš garantovanou májovou výhru ve výši 2x 555 korun (1x voucher do BUSHMAN.cz a 1x voucher do Hykro.cz; podrobnosti se dozvíš níže a v potvrzení, které se objeví po vyplnění registračního on-line formuláře).
 • Výherci hlavních cen budou vylosováni nejpozději do 15. června 2021 ze všech nákupů, které byly v době konání soutěže provedeny a zaregistrovány, a budou losováni od výhry v pořadí prvním po výhru v pořadí desátém. Losování proběhne za účasti tří osob a bude z něj pořízen oficiální losovací protokol.
Způsob vyhlášení výherců a distribuce výher:
 • Každého výherce budeme nejpozději do 10 dní po uskutečnění losování kontaktovat e-mailem, případně telefonicky, a domluvíme s ním předání výhry.
 • Výhry budou předány elektronicky, případně poštou.
 

Hlavní ceny:

1. cena: Pronájem obytného auta dle vlastního výběru na víkend od společnosti Hykro – Libor K.
Podrobnosti o pronájmu: víkendem se rozumí pátek až pondělí v období září až říjen 2021, nabídka obytných vozů se bude odvíjet od volných termínů a již platných rezervací.
Podmínka: Minimální věk 21 let a složení vratné kauce ve výši 25 000 Kč.
Společnost Hykro působí na českém trhu více než 20 let a nabízí koupi a pronájem obytných vozů a přívěsů, kompletní opravy a servis a více než 4000 položek v e-shopu, kde nabízí kompletní vybaveni pro obytné vozy a obytné přívěsy. Více se dozvíš na hykro.cz.
 
2. cena: Pronájem obytného auta Carado A464 na víkend od společnosti Hykro – Jana J.
Podrobnosti o pronájmu: víkendem se rozumí pátek až pondělí v období září až říjen 2021, nabídka se bude odvíjet od volných termínů a již platných rezervací.
Podmínka: Minimální věk 21 let a složení vratné kauce ve výši 25 000 Kč.
 
3. cena: Pronájem obytného auta Carado Vlow 601 na víkend od společnosti Hykro – Josef H.
Podrobnosti o pronájmu: víkendem se rozumí pátek až pondělí v období září až říjen 2021, nabídka se bude odvíjet od volných termínů a již platných rezervací.
Podmínka: Minimální věk 21 let a složení vratné kauce ve výši 25 000 Kč.
 
4.–10. cena: Exkluzivní voucher BUSHMAN v hodnotě 2000 korun – Vladimír H., Mojmír K., Zdeněk S., Milan K., Pavel N., Jitka P., Antonín K.
V případě výhry obdržíš dárkový poukaz v hodnotě 2000 korun, který lze uplatnit buď v e-shopu BUSHMAN.cz, nebo v kamenných prodejnách BUSHMAN. Dárkový poukaz je třeba vyčerpat v plné výši a platí na vše, i na zlevněné zboží. Hodnota poukazu bude odečtena z ceny nákupu po odečtení všech slev, které ti náležejí, včetně slevy dle tvé úrovně v BUSHMAN Clubu.
 

Garantovaná cena

Májová výhra 2x 555 korun
Za každý registrovaný nákup dle pravidel soutěže získáš kód na slevu 555 korun na nákup nad 3000 korun na www.BUSHMAN.cz a kód na slevu 555 korun na nákup nad 3000 korun na www.hykro.cz.
Slevový kód májové výhry lze uplatnit od 1. 6. do 30. 6. 2021.
 

Obecná ustanovení:
 1. Pořadatelem soutěže je Bushman, s. r. o., IČ: 25618601, se sídlem: Lazarská 5/1719, 110 00 Praha 1.
 2. Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže.
 3. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher. Výhry, které se v rámci soutěže nepodaří přidělit konkrétnímu výherci, propadají ve prospěch pořadatele soutěže.
 4. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoli změnit a upravit pravidla této soutěže, případně soutěž zrušit bez jakékoliv náhrady, přerušit či odložit nebo prodloužit dobu konání soutěže.
 5. Případné dotazy mohou soutěžící zasílat na adresu [email protected].
 6. Tato pravidla mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních materiálech v souvislosti se soutěží, avšak tato pravidla jsou považována v rámci soutěže za jediná závazná, úplná a konečná.
Tato podrobná platná pravidla ve svém plném znění jsou po celou dobu konání soutěže zveřejněna v elektronické podobě na internetové stránce www.BUSHMAN.cz.