Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Pivo, které pomáhá

Pivo, které pomáhá

Zakoupením speciální edice čtyř speciálů pivovaru Raven přispěješ na záchranu ďábla medvědovitého na Tasmánii. Z každého prodaného balení putuje 100 korun na program Save the Tasmanian Devil Appeal. K dostání pouze v osmi pražských prodejnách BUSHMAN a v pražské zoo.
Pivo dělá hezká těla, říkává se s nadsázkou. A taky může pomáhat, a to bez nadsázky. Ďáblovo pivo tohle umí: exkluzivní balení čtyř speciálů od pivovaru Raven pomáhá při záchraně ďábla medvědovitého na Tasmánii. Z každého prodaného čtyřpacku totiž putuje 100 korun na program Save the Tasmanian Devil Appeal, a zejména na vývoj vakcíny proti rakovině tváře, kterou „tasmánský čert“ ve volné přírodě trpí.
Limitovanou edici piv zakoupíš pouze v Zoo Praha a v osmi pražských prodejnách BUSHMAN za 495 korun. Piva pro tasmánské čerty uvařil v Plzni australský sládek Filip Miller.


Jaká piva tě čekají?

Aniseed: silné pivo ve stylu India Pale Ale s tasmánským chmelem Enigma. Připrav se na chmelovou nálož s vůní malin a rybízu!
Laurel: stout pro nejtmavšího z čertů vařený s praženými slady a tasmánským chmelem Ella. Ač je pivo tmavé a krémové, nejde o žádný slaďák!
Sumac: lehké svrchně kvašené pivo vařené z tasmánského chmele Vic Secret. Ten dává pivu tropickou chuť i aroma a příjemnou vyšší hořkost.
Nutmeg: skvěle pitelné pivo německého střihu vařené s oblíbeným tasmánským chmelem Galaxy. Aroma je lehce po citrusech a broskvích.


Ve kterých prodejnách BUSHMAN Ďábelské pivo koupíš?

Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?