Přihlas se
Úvod Všechny články Šťastné manželství není sci-fi aneb Takhle milují bushmani!

Šťastné manželství není sci-fi aneb Takhle milují bushmani!

„Ví, že mi stačí, když se bude usmívat a mít mě ráda i ve chvílích, kdy by mě nejradši zabila,“ směje se dvoumetrový Petr, kovaný bushman, když se ho ptám, jaký je jeho recept na šťastné manželství. Podotýkám, že to jeho trvá už 38 let...
Článků o šťastném manželství je nekonečno, stačí se zeptat strýčka Googla. Návod na to, jak neztratit jiskru. Tipy, jak se učit kompromisu. Důvody, proč to nešlape tak, jak by mělo. Tisíce a tisíce slov, která hezky znějí, ale jen málokdo se jimi v praxi doopravdy řídí. Kdepak se slovíčkařením na lásku! Už naši předkové dobře věděli, že klíčem k úspěchu každého manželství je svoboda. Bushmani to vědí taky. A svobody nikdy nezneužívají… 

 

Dát volnost, ne řetěz 

Chce jít tvůj bushman na ryby? Ať jde! Zatoužila tvá bushmanka vyrazit za dobrodružstvím do města? Beze všeho… Co na tom, že by bylo zrovna teď potřeba opravit schody nebo uvařit nedělní oběd. Ať tak, nebo tak, pamatuj si jedno: vztah spojuje, ale neměl by svazovat. Dát volnost ale znamená zároveň velikou důvěru i notnou dávku zodpovědnosti od toho, kdo ji přijímá. 

TIP: Namísto okovů daruj radši opasek. Pásky BUSHMAN podrží, ale neškrtí! 
 

Pes psa pozná 

Jedno dávné životní moudro praví, že by se žena k muži měla chovat jako k psovi – dát mu nažrat a pustit ho ven. Popravdě… s prázdným žaludkem značně stoupá práh nepříčetnosti nejen mužům, ale i ženám. O bushmanech to platí dvojnásob. Ti totiž rádi výzvy a dobrodružství, zároveň jsou ale požitkáři a dobře vědí, že s prázdným žaludkem je život polovičatý. 

… A neremcej, že během cest není na jídlo čas. I do toho nejobyčejnějšího batohu se ti spolehlivě vejde přenosný vařič STOVE, se kterým vykouzlíš kvalitní pokrm i uprostřed divočiny. 
 

Upustit páru 

Někdy stačí zpomalit. Někdy stačí vypnout. Když ale všechna dosavadní opatření selžou, je načase upustit páru. K tomu jsou jako stvořené veškeré outdoorové aktivity. Vylez na horu a zařvi si jako lev, sbal se na čundr a hledej odpovědi ve hvězdách, jdi si zarybařit, zavři se do dílny, anebo se jen tak chvíli toulej a zůstaň sám se sebou. Návrat bude velkolepý! 

TIP: Jestli hledáš vychytávku pro větší pohodlí při svých útěcích do přírody, sáhni po kanvasové expediční vestě CORNO. Má množství kapes a vodoodpudivou úpravu! 

Vyřádi se v dílně! 
 

Aby byla pohoda… 

… musí být i pohodlí. Umocni společné zážitky oblečením, ve kterém se nepropotíš a můžeš se pořádně rozhýbat. Možná se to zdá jako detail, ale pokazit si společné zážitky neustálým upravováním trička, popotahováním kalhot nebo nošením bundy, která profoukne, je více než snadné. Vhodným oblečením (tím z přírodních materiálů především) znásobíš pohodlí, čímž zajistíš o poznání větší pohodu. Je to jednoduchá rovnice, která FUNGUJE. 

Víš, že… 
… BUSHMAN myslí na páry, které spolu rády ladí? Například k pánské oboustranné bundě AERIAL pořídíš i dámskou variantu, oboustranou parku MERIDA

 

Umění dělat radost 

Jestli jsi srdcem bushman, je nám jasné, že na řezané kytky a čokolády tě moc neužije. A víš co? Nevadí! Když pořádně zabrousíš do e-shopu BUSHMAN, zjistíš, že se to tam drobnými radostmi jenom hemží. Máme jemné maxi šátky a šály, africké ručně dělané náramky, stylové placatky nebo pohár na víno, který se dá lehce rozšroubovat a strčit do kapsy. A bavlněná trička BUSHMAN s originálními potisky i v minimalistických variantách? Tak ta bushmani milují už 25 let. 

Legendární trička BUSHMAN 

 

Jaké hodnoty vyznáváš?

Receptů na šťastné manželství existuje bezpočet a budeme rádi, když přispěješ do naší soukromé „bushmanské“ kuchařky a podělíš s se s námi o ten svůj. Jistě nám dáš ale za pravdu, že víc než cokoli jiného záleží na hodnotách, které vyznáváš. Protože vztah dvou lidí je obvykle velkým odrazem toho, jak dokážou žít i sami se sebou. BUSHMAN hodnoty znáš – jsou jimi respekt, svoboda, pravda, nezávislost a nadhled. Kdo ví, možná kdybychom všichni dokázali tyto atributy života začlenit do svých všedních dní, bylo by všude kolem najednou tolik lásky, že by na to snad ani celý jeden svět nestačil… 
 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?