Přihlas se
Úvod Všechny články Soutěž s Bushmanem Velká letní soutěž BUSHMAN

Velká letní soutěž BUSHMAN

Nakupuj v červenci a srpnu pohodové produkty BUSHMAN a hraj o obytňák pro 4 na týden zdarma a oblečení BUSHMAN od hlavy až k patě. Celkem na tebe čeká 200 cen v celkové hodnotě víc než 250 tisíc korun. Jdeš do toho?
Léto s pohodovým oblečením a doplňky BUSHMAN ještě nikdy nebylo tak napínavé! Na to letošní jsme totiž pro tebe připravili Velkou letní soutěž o 200 cen v celkové hodnotě víc než 250 tisíc korun.
Soutěž je za námi a výherce už jsme vylosovali. Informaci o výhře od nás obdrželi telefonicky nebo e-mailem, jejich iniciály najdeš u jednotlivých výher. Všem gratulujeme a věříme, že si výhry užijí! (Pravidla soutěže najdeš pod seznamem.)
 •  
Ceny (pro detailní popis výhry klikni na odkaz):
 • 1. cena: pronájem velkého obytného auta pro 4 osoby od společnosti Hykro a oblečení BUSHMAN od hlavy k patě (celková hodnota výhry: 50 000 Kč) – Soňa Š.
 • 2. cena: pronájem malého obytného auta od společnosti Hykro a oblečení BUSHMAN (celková hodnota výhry: 12 000 Kč) – Pavlína Š.
 • 3.–4. cena: ošetřovatel na den pro dva v Safari Parku Dvůr Králové (hodnota výhry: 8100 Kč) – Aleš S., Hana H.
 • 5.–24. cena: ubytování pro dva na 3 dny a 2 noci v Hotelu Hromovka s luxusní snídaní (hodnota výhry: 3560 Kč) – Jan N., Petra K., Pavel B., Petr B., Lukáš S., Kateřina B., Veronika Š., Ilona V., Romana T., Vlastimil K., Josef K., Václav V., Barbora T., Marek Š., Jan B., Patrick S., Jaroslav E., Ida H., František V., David P.
 • 25.–30. cena: voucher na nákup v e-shopu BUSHMAN (hodnota výhry: 3000 Kč) – Josef K., Petr Š., Blanka M., Martin P., Roman K., Vlastimil B.
 • 31.–40. cena: poukázka na elektronické knihy od e-shopu Palmknihy.cz (hodnota výhry: 1000 Kč) – Kamil Š., Prokop A., David R., Rudolf A., Martin F., Stanislav B., Judita K., Zdenka T., Miloslav H., Vladimir S.
 • 41.–90. cena: roční předplatné časopisu National Geographic (hodnota výhry: 929 Kč) – Ondřej V., Martin D., Tereza C., Hana S., Radek Z., Vlastimil K., Pavel D., Jiří K., Petr M., Jan S., Alžběta K., Kateřina P., Cyril M., Alice H., Libor V., Tomáš B., Tomáš C., Martin G., Zdeněk P., David L., Dagmar M., Petr Š., Tomáš C., Alena V., Martin M., Roman K., Radovan Š., Pavel Š., Kristýna K., Karel Š., Pavel V., Ivo P., Martina Š., Jiří V., Jan K., Vladimír K., Leo T., Jiří A., Martin H., Petr J., Jan P., Milan K., Jakub B., Helena K., Radek G., Josef C., Rostislav A., Jiří H., Ivan M., Daniela V.
 • 91.–200. cena: BUSHMAN slamák STRAW HAT z rýžové slámy (hodnota výhry: 299 Kč) – Jaroslava S., Jaroslav T., Jana M., Jolana S., Luděk P., Lenka B., Dagmar S., Tomáš S., Jan F., Petr L., Marian M., Pavlína D., Miroslav V., Zdeněk Š., Daniel J., Robert L., Uwe S., Radek T., Milan J., Martin C., Pavel K., Ludmila M., Daniel M., Miroslava Č., Jiří T., Marcela N., Petr Č., Radovan M., Lenka P., Zdeněk B., Roman S., Miroslav Č., Jiří K., David V., Stanislav S., Zbyněk J., Petr K., Pavel K., Josef H., Alexandra H., Lubomír K., Veronika F., Jan B., Pavel D., Vlastimil M., Miroslav N., Olga B., Jiří K., Věra K., Zdeněk K., Marcel P., Dagmar S., Jiří Z., Petr S., Jana Č., Ladislav F., Žaneta J., Lenka Š., Dana P., Ladislav V., Petr Š., Antonín H., Michaela H., Jakub Z., Bohuslava K., Iva U., Jan P., Marcel V., Jiří T., Michal Z., Jindra N., Jakub P., Milan H., Lubomír T., Roman V., František K., Martin L., Jiří D., Tomáš K., Petr D., Eva N., Libuše K., Josef H., Otto H., Filip D., Dana F., Ladislav V., Jiří J., Jiří D., Jan B., Jaroslav H., Petr M., Petr S., Zdena Z., Stanislav K., Jaroslav B., Jiří T., Tomáš B., David M., Ladislav H., Kule Z., Timotej U., Lukáš H., Jiří K., Jiří Č., Roman K., Alena L., Sára H., Antonín T., Petr M.

Obecná ustanovení:
 1. Pořadatelem soutěže je LP Komfort, s. r. o., IČ: 25618601, se sídlem: Lazarská 5/1719, 110 00 Praha 1.
 2. Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže.
 3. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher. Výhry, které se v rámci soutěže nepodaří přidělit konkrétnímu výherci, propadají ve prospěch pořadatele soutěže.
 4. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoli změnit a upravit pravidla této soutěže, případně soutěž zrušit bez jakékoliv náhrady, přerušit či odložit nebo prodloužit dobu konání soutěže.
 5. Případné dotazy mohou soutěžící zasílat na adresu soutez@bushman.cz.
 6. Tato pravidla mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních materiálech v souvislosti se soutěží, avšak tato pravidla jsou považována v rámci soutěže za jediná závazná, úplná a konečná.
Tato podrobná platná pravidla ve svém plném znění jsou po celou dobu konání soutěže zveřejněna v elektronické podobě na internetové stránce www.BUSHMAN.cz.

 

Podrobný popis výher

1. cena
Pronájem obytného vozu pro 4 osoby s kempingovým vybavením (stůl a židle, plynové lahve) v celkové hodnotě 30 000 korun a oblečení BUSHMAN v hodnotě 20 000 korun
Voucher  BUSHMAN platí do 31. 12. 2020 a lze ho uplatnit v e-shopu BUSHMAN.cz a v prodejnách BUSHMAN při nákupu zboží dle vlastního výběru v minimální hodnotě 20 001 korun.
Voucher na pronájem obytňáku platí po dobu 12 měsíců, společnost Hykro si vyhrazuje právo na finální datum pronájmu. Minimální věk 21 let a složení vratné kauce ve výši 25 000 Kč.
Společnost Hykro působí na českém trhu více než 20 let a nabízí koupi a pronájem obytných vozů a přívěsů, kompletní opravy a servis a více než 4000 položek v e-shopu, kde nabízí kompletní vybaveni pro obytné vozy a obytné přívěsy.
Více se dozvíš na hykro.cz.
 
2. cena:
Pronájem obytného vozu pro 2 osoby s kempingovým vybavením (stůl a židle, plynové lahve) v celkové hodnotě 7000 korun a oblečení BUSHMAN v hodnotě 5000 korun
Voucher  BUSHMAN platí do 31. 12. 2020 a lze ho uplatnit v e-shopu BUSHMAN.cz a v prodejnách BUSHMAN při nákupu zboží dle vlastního výběru v minimální hodnotě 5001 korun.
Voucher na pronájem obytňáku platí po dobu 12 měsíců, společnost Hykro si vyhrazuje právo na finální datum pronájmu. Minimální věk 21 let a složení vratné kauce ve výši 25 000 Kč.
Společnost Hykro působí na českém trhu více než 20 let a nabízí koupi a pronájem obytných vozů a přívěsů, kompletní opravy a servis a více než 4000 položek v e-shopu, kde nabízí kompletní vybaveni pro obytné vozy a obytné přívěsy.
Více se dozvíš na hykro.cz.
 
3.–4. cena:
Ošetřovatel na den pro dva v Safari Parku Dvůr Králové v hodnotě 8100 korun
Voucher je platný rok od vydání. Rezervaci je možné vytvořit i poslední den platnosti. Příklad: vystavení voucheru 10. 9. 2020, rezervace vytvořena 9. 9. 2021 na 15. 10. 2021 – je v pořádku (zarezervovaný termín musí být do 31. 12. 2021)
Toužili jste se někdy dostat k exotickým zvířatům opravdu blízko a zkusit si, jaké to je o ně pečovat? Teď jste tomu blízko! Staňte se na jeden den ošetřovatelem zvířat v Safari Parku Dvůr Králové! Díky tomuto programu poznáte jedinečnou atmosféru zákulisí zoologické zahrady a každodenní život exotických zvířat.
Těšit se můžete na ošetřování vybraného zvířete, návštěvu zákulisí jednoho pavilonu s průvodcem, oběd v Restaurantu Lemur, certifikát o absolvování zážitku a stylové tričko na památku. V safari parku navíc můžete zůstat i po skončení programu.
Upozornění: k šelmám a k nosorožcům může z provozních důvodů vždy jen jeden ošetřovatel na den, proto si výherci-páry budou muset vybrat z ostatních možností. Detailní pravidla zážitku včetně možností volby zvířat najdeš na stránkách safaripark.cz.
 
5.–24. cena:
Ubytování v hodnotě 3560 korun pro dvě osoby na tři dny a dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně, 4x luxusní snídaně, 4x luxusní přípitek k večeři
Výhru lze uplatnit do 25. 10. 2020 nebo dle domluvy.
Legendární horský hotel Hromovka leží uprostřed přírody, obklopený lesy, 1,5 km od centra města. Jedná se o známý „domov umělců, skladatelů a známých osobností“. Restaurace nabízí prvotřídní kuchyni podávanou na pravém cibulákovém porcelánu, k dispozici je nejlépe vybavený bar v České republice se 450 nápoji. Používáme zásadně nápojové sklo prvotřídní kvality dovezené z celého světa.
Majitelé jsou cestovatelé, po 42 zemích Afriky procestovali vlastním autem 203 000 km a v tomto vozidle spali 603 nocí. Speciální vůz je výjimečně zpět v Česku – budete ho moci vidět na vlastní oči.
Více informací najdeš na stránkách www.hromovka.cz.
 
25.–30. cena:
Dárkový voucher v hodnotě 3000 korun na oblečení a doplňky BUSHMAN
Voucher platí do 31. 12. 2020 a lze ho uplatnit v e-shopu BUSHMAN.cz při nákupu zboží dle vlastního výběru v minimální hodnotě 3001 korun.
 
31.–40. cena:
Poukázka na elektronické knihy od e-shopu Palmknihy.cz v hodnotě 1000 korun
Poukázka je platná do 31. 12. 2020.
Jsme českou e-knižní jedničkou a naše mise je jasná: provádět čtenářky a čtenáře světem digitálního čtení, ukazovat všem, jak skvělé je číst si kdykoli, kdekoli, ve čtečce, v mobilu, očima i ušima.
E-knihy jsme začali propagovat už v roce 1999. Můžete si tedy být jisti, že vám dobře poradíme. Najdete u nás e-knihy, audioknihy, bestsellery, novinky, slevy i naše osobní doporučení.
Více se dozvíš na www.palmknihy.cz.
 
41.–90. cena:
Roční předplatné časopisu National Geographic v hodnotě 929 korun
Exkluzivní měsíčník National Geographic přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Jeho historie sahá až do roku 1888, kdy byla ve Washingtonu, D.C., založena National Geographic Society, jejímž hlavním posláním bylo šířit zeměpisné poznání a podporovat vědecké projekty.
Více se dozvíš na www.national-geographic.cz.
 
91.–200. cena:
BUSHMAN slamák STRAW HAT z rýžové slámy v hodnotě 299 korun
Není klobouk jako klobouk, slamák je prostě klasika. Kamkoliv se vydáš, BUSHMAN slamák STRAW HAT ochrání tvou mysl před sluncem. Je lehký, vypletený z rýžové slámy, spolehlivě větrá a po vnitřním obvodě má měkkou stuhu pro pohodlné nošení. Díky gumičce pod stuhou si navíc můžeš snadno přizpůsobit vnitřní obvod klobouku tak, aby ti padnul jako ulitý. A když si budeš chtít něco strčit za klobouk, použij poutko na vnější stuze s potiskem BUSHMAN.

 

Jak se soutěžilo?

Stačilo být členem BUSHMAN Clubu nebo mít v našem e-shopu BUSHMAN.cz registraci. Všechny tvoje nákupy během července a srpna se sčítaly a s každou utracenou tisícikorunou se tvoje možnost získat jednu z výher zvyšovala.

Pravidla soutěže

Velká letní soutěž BUSHMAN

Doba konání soutěže: 1. 7. 2020 (od 0:00:01 hodin) – 31. 8. 2020 (do 23:59:59 hodin).
Podmínky vstupu do soutěže (musejí být splněny obě najednou): 
 • Nákup v e-shopu BUSHMAN.cz (dále jen „e-shop“) nebo v kterékoliv značkové kamenné prodejně BUSHMAN (dále jen „prodejna“) v době konání soutěže.
 • Platná registrace do e-shopu nebo registrace do BUSHMAN Clubu (registrovat se můžeš na webu BUSHMAN.cz nebo v prodejně; pokud již registraci máš, novou nepotřebuješ).
Způsob výběru výherců:
 • Vyhrát může každá tisícikoruna česká, kterou v době konání soutěže v e-shopu nebo v prodejně utratíš (v e-shopu po přihlášení do svého účtu, v prodejně po nahlášení svého osobního čísla).
 • Čím vyšší nákupy v e-shopu nebo v prodejnách v době konání soutěže provedeš, tím vyšší máš pravděpodobnost výhry.
 • Nákupy se ti sčítají za celou dobu konání soutěže, bez ohledu na to, zda byl nákup proveden v e-shopu nebo prodejně: když v prodejně utratíš 699 Kč a v e-shopu 3599 Kč, tvoje celková bilance bude 4298 Kč, tedy čtyři tisícikoruny – v osudí proto budeš 4x.
 • Výherci budou vylosováni nejpozději do 30. září 2020 ze všech „tisícikorun“, které byly v době konání soutěže utraceny, a budou losováni od výhry v pořadí prvním po výhru v pořadí dvoustém. Losování proběhne za účasti tří osob a bude z něj pořízen oficiální losovací protokol.
Způsob vyhlášení výherců a distribuce výher:
 • Každého výherce budeme nejpozději do 10 dní po uskutečnění losování kontaktovat e-mailem a domluvíme s ním předání výhry.
 • Většina výher bude předána elektronicky, případně poštou, nebo budou k vyzvednutí ve značkových prodejnách BUSHMAN (jejich seznam najdeš zde).
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?