Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Divoký Richard pro BUSHMAN

Divoký Richard pro BUSHMAN

Zoo Praha ocenila značku BUSHMAN prestižní cenou Divoký Richard jak za dlouholeté partnerství v dodávkách pracovních uniforem zaměstnancům zoo, tak podporu sbírky „Pomoc pro Austrálii“ a nezištnou pomoc při jarní vlně pandemie.
Divoký Richard. Ocenění z českého křišťálu podle sádrového odlitku skutečné tlapy gorilího samce Richarda vyrobilo tradičně umělecké sklářské studio s dlouholetou tradicí Huňát a syn.
V úterý 1. prosince proběhl v pražské zoo každoroční advent spojený s předáváním prestižních ocenění Richard za významnou podporu a sponzorský počin v uplynulém roce. V kategorii Divoký Richard získala cenu značka BUSHMAN.
„Velice si vážíme spolupráce se společností BUSHMAN nejen v oblasti zajištění zaměstnaneckých uniforem, ale v roce 2020 zejména za jedinečnou podporu sbírky ,Pomoc pro Austrálii‘,“ uvedl ředitel Zoologické zahrady hl. m. Prahy Miroslav Bobek.
V rámci této podpory vydal BUSHMAN limitovanou edici bavlněných triček HELP AUSTRALIA, z každého prodaného trička přitom putuje na konto sbírky 300 korun.
Během předávání Divokého Richarda ředitel pražské zoo zmínil také nezištnou pomoc značky BUSHMAN při zvládání první vlny pandemie letos na jaře. BUSHMAN jednak dodal zoologické zahradě zdarma několik rolí kvalitní bavlněné látky na roušky, a také pro ni, stejně jako pro další obchodní partnery či státní instituce, zajistil dodávku jednorázových roušek a respirátorů FFP2 pouze za náklady (více se dozvíš v blogovém článku pod tímto odkazem).
„Dlouhodobé spolupráce si velmi vážíme, osobně si ale nemyslím, že by se za spáchání dobrého skutku měly dávat odměny. Stačí, když nebude následovat trest,“ komentoval udělení ceny s nadsázkou zakladatel značky BUSHMAN Jindřich Melichar a dodal: „Za cenu samozřejmě děkujeme, hlavně chceme ale poděkovat pražské zoo, jak tuto dobu zvládá a jak funguje na poli ochrany zvířat a rozdávání radosti dětem.“
  • Kompletní záznam akce Advent v Zoo Praha najdeš na YouTube pod tímto odkazem.
  • Více o tom, jak BUSHMAN pomáhal během první vlny pandemie, se dozvíš na našem blogu.

Předávání Divokého Richarda. Na snímku zleva zakladatel značky BUSHMAN Jindřich Melichar, B2B manažer značky BUSHMAN Vlastimil Zajíček, náměstek pražského primátora Petr Hlubuček a ředitel pražské zoo Miroslav Bobek. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?