Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Lucie Šádková, operátorka zákaznické linky: Proč nosím BUSHMAN?

Lucie Šádková, zákaznická linka: Proč nosím BUSHMAN?

Když chceš pracovat na zákaznické lince, musíš se umět správně naladit, hbitě reagovat, mhouřit oči a být nad věcí. Jak to chodí na zákaznické lince u Bushmana?
Představujeme Lucii Šádkovou, mimo jiné jeden z hlasů zákaznické linky BUSHMAN... 


Co nesmí chybět lidem ze zákaznické linky? 

Trpělivost, nadhled a empatie. Uvědomění si, že zákazník přichází se svým pohledem na věc, se svou zkušeností – to je zásadní. My, kdo jsme na druhé straně „drátu“, víme, řešíme každý den desítky případů, ale zákazník, který nám volá, řeší ten jediný svůj aktuální problém, proto se musíme umět přizpůsobit jeho jazyku, chápat jeho potřeby a pomoci mu najít nejlepší způsob, jak najít optimální řešení. Jednoduše řečeno; musíme umět pomáhat lidem řešit jejich potřeby z jejich úhlu pohledu :-). 

Jak vlastně vypadá takový běžný pracovní den „holek ze zákaznické linky“?

„Furt“ ve střehu. Kromě vypomáhání tam, kde je zrovna potřeba, neustále kontrolujeme, jestli celý proces přípravy objednávek běží, jak má. Vyhledáváme speciální situace, kde je potřeba tomu standardnímu procesu nějak vypomoci, a při tom hlídáme, zda někdo nezavolá s prosbou o pomoc. Vyřizujeme e-maily zákazníků, reagujeme na stížnosti a hledáme příčiny, proč se něco nepovedlo. Tohle je asi nejdůležitější část naší práce, neustále se zlepšovat, aby servis pro zákazníky byl co nejlepší.

O kuriózní hovory bezpochyby není nouze. Přesto – na který skutečně nikdy nezapomeneš? 

Vždycky mě nejvíc potěší, když volá nějaký stařeček nebo stařenka, který neumí s internetem, a chce, abych mu udělala objednávku. Sice tuhle službu neposkytujeme, ale výjimečné případy žádají výjimečná řešení… 😊 Také přijímáme telefonáty od zákazníků, kteří si chtějí „jen tak pokecat“, posloucháme jejich trable i radosti. Jsme rádi, že máme prostor i takové zákazníky  vyslechnout.

Které období v Bushmanu pro tebe bylo nejnáročnější?

Jakékoli, když hrozí, že nedodržíme slovo a nestihneme zboží doručit včas. To je vždycky náročné, protože NAŠE slovo je jako zákon 😉. A čest máme jen jednu. A pak Vánoce. Když se někdo rozhodne, že udělá svým blízkým radost dárkem od nás, je ta zodpovědnost dvojnásobná. A těch lidí není zrovna málo. Takže je to pokaždé trochu fofr, ale ten pocit, když to zvládneme, je hřejivý 😊 


BUSHMAN srdcovky podle Lucky: 

Kalhoty VISTA – díky prostorným bočním kapsám jsou skvělé pro pobyt v přírodě! 

Modalová sukně BECCA– je velmi zajímavá, rozevlátá a hodí se ke každé příležitosti.

Splývavé tričko CINDY – ohromilo mě svou jednoduchostí a zároveň elegancí.

No a potom outdoorové vybavení, které s sebou beru na každou výpravu. Neumím si představit ráno bez TERMOHRNKU s čajem nebo večer bez PŮLLITRU… 😊