Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Nechali jsme otestovat boty BUSHMAN! Jak to dopadlo?

Nechali jsme otestovat boty BUSHMAN! Jak to dopadlo?

Že jsou naše outdoorové boty jako stvořené pro každý terén, dobře víš (obzvlášť, pokud je vlastníš!). Ale protože za člověka mluví činy, nikoli slova, nechali jsme dva naše nejvychytanější typy obuvi – CRUIZER a TRACKER – otestovat!
Testu jsme je podrobili v oficiálním Institutu pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně. Proč jsme zvolili právě outdoorové kožené polobotky TRACKER a trekové expedičky CURIZER? Protože jsou jednoduše pecka! Oboje jako stvořené pro výlety a túry, a to i ty celodenní. Oboje zároveň také splňují extra vysoký standard zpracování i použitých materiálů. 
  • Expedičky CRUIZER jsou sázka na jistotu, ať se vydáš kamkoli. Pevným a stabilním krokem s nimi přejdeš po kamením, ale i bahnem, sněhem a všude tam, kde je kluzko. Skvěle tlumí boční nárazy i došlap a noha je v nich jako v bavlnce. 
  • Kožené polobotky TRACKER s voděodolnou membránou a gumovou špičkou jsou „na pohodu“, což znamená, že s nimi můžeš vyrazit na výlet, procházku městem nebo do rozblácené zahrady. Nicméně i ony snesou extrémní podmínky – pohodlí Ti zajistí i v kluzkém terénu, plném výmolů. 

Není test jako TEST

Ten náš je schválený EU normou a normy snadno dohledatelné. Celý výsledek z laboratoře si můžeš stáhnout - k botám CRUIZER ZDE, k botám TRACKER ZDE. Oba typy bot stály 80 minut ve vodě a po celou dobu si zachovaly svou vodotěsnost – jinými slovy, voda do nich nepronikla 😉. Testovány byly také na kluzkém nerezovém povrchu a obstály na jedničku. Co to znamená? Že ať v nich budeš běhat po vlhkém kamení, bahně nebo chodníku, nohy zůstanou jako v bavlnce a je také minimální šance, že by Ti s každým krokem podjížděly. 

Expediční boty EXPEDITION II 
Dámské espadrilky PAWS
Pánské plátěnky LOAFERS

Obuv BUSHMAN vyvíjíme tak, aby byla praktická a pohodlná. Aby ses na ni mohl spolehnout, ať už hledáš klasické expedičky, odlehčené verze turistických bot nebo pohodlné sandály na léto, stejně jako se na ně spoléhá celá řada cestovatelů a dobrodruhů, kteří značku BUSHMAN rádi nosí (třeba moderátorka Leny Trčková, fotograf Petr Slavík, herec a tulák Lukáš Langmajer a další). 

Outdoorové sadnály MAFADI 

Bosou nohou raději ne 

Je na Tobě, pro které z našich bot se rozhodneš. Každopádně se do toho pořádně obuj – je čas vyrazit! A pokud se Ti příčí vlézt do nich bosou nohou (což chápeme, protože pořádná túra, to není jako proběhnout se ranní rosou), navleč naše ponožky TREK, s nimiž se můžeš s absolutní důvěrou toulat dlouhé hodiny, ba dokonce dny. Mají speciální složení, které je dělá vysoce odolnými vůči oděru i protržení. Mají také zesílenou patní část a široký, pružný horní lem, což na svých cestách zaručeně oceníš. Stejně nadšený budeš i z prodloužené lýtkové části - klidně je vezmi do tenisek i masivních expediček. 

Ať všechny cesty stojí za to... a návraty jakbysmet! ;-) 

 
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?