Přihlas se
Úvod Všechny články Inspiruj se

Venku je hezky. Máš tričko s potiskem?

Nechceš tričko s potiskem? Vážně ne? Však my tě to tady naučíme! Seznam se s tematickými potisky BUSHMAN Cafe a zvykneš si. Na dotovanou cenu si ale nezvykej!
Máme velice kladný vztah k pití kávy. Vlastně máme rádi celkové kavárenské rádoby intelektuální prostředí, které bývá jinými rádoby intelektuály označováno za buřičské, elitářské, nebo dokonce pražské. Také máme rádi nadsázku a recesi, a proto jsme do limitované edice triček BUSHMAN Cafe zařadili tričko VANĚK.


Proč právě tričko VANĚK? Protože má klasický střih se čtyřmi otvory (na obě ruce, hlavu i trup), praktickou temnou barvu, ale hlavně: je revolučně doplněné o potisk jak vepředu, tak pozor – i vzadu! Tričko je vyrobené ze 100% bavlny, takže v něm můžeš vyrazit na jakoukoliv expedici: do lesa, do práce, na náměstí nebo v doprovodu s partou na pivo.
POZOR: Až do 17. listopadu 2019 nebo do vyprodání zásob nabízíme BUSHMAN tričko VANĚK za mimořádně výhodnou cenu díky dotaci od pražské kavárny!
Pokud potisk na tričku VANĚK není tvůj šálek kávy, můžeš vybírat i z dalších potisků na bavlněných tričkách s krátkým rukávem z limitované edice BUSHMAN Cafe. Je čas vyrazit!


Nikdo ho nikdy neviděl, a přece existuje. Je jako Lochneska, paní Columbová nebo miliardové čínské investice v Česku. Bájný člen pražské kavárny. S BUSHMAN tričkem CAFE splníš tajný sen mnoha lidí…


Neboj se ukázat ostatním, co máš rád! Pokud je to dobrá káva v příjemném prostředí, a pokud se navíc dokážeš dívat na svět s nadhledem, vyraz na svůj příští šálek v pohodlném BUSHMAN tričku CAFE CUP.


Je ti jedno, jestli si dáš šálek kávy nebo čaje, ale není ti jedno s kým? Je ti jedno, že jsi z malé země uprostřed Evropy, ale není ti jedno, s kým se ta země přátelí? V BUSHMAN tričku EAST už nemusíš nikomu nic vysvětlovat.


Sranda musí být, i kdyby na letenky nebylo! Humor je totiž pro cestovatele ten nejlepší spojenec, který odlehčí i ty nejnáročnější expedice. S BUSHMAN tričkem PATIENT bude každému jasné, že s tebou o zábavu není nouze.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíš se sběrem cookies?