Přihlas se
Úvod Všechny články Poznej nás Vydáváme ŽEBROTOPISY. Okamžitý výnos 25 %

Vydáváme ŽEBROTOPISY. Okamžitý výnos 25 %

Díky péči státu jsme nyní nuceni vydat obdobu dluhopisů, jimiž umožňujeme za 800, 1600 nebo 2400 korun českých realizovat 25% výnos při nákupu v našem e-shopu BUSHMAN.cz.
image

Vážený spoluobčane,

tato země opět nevzkvétá. Vláda z důvodu ochrany našeho zdraví před nákazou covid-19 zavedla řadu restriktivních opatření a zákazů, jako například nemožnost vykonávat svoji činnost nebo povolání řadě živnostníků a firem.
Minimální ochota spravedlivě a co nejrychleji kompenzovat takto vzniklé škody (ne zisk!), oddalované a nelogické uvolňování mnohdy nesmyslných zákazů, v našem případě provozu všech našich obchodů v jinak otevřených nákupních centrech, přivádí mnoho subjektů na hranu osobních nebo firemních bankrotů.
Díky této péči státu jsme nyní nuceni vydat obdobu dluhopisů, které jsme se rozhodli pro dobrotu nazvat ŽEBROTOPIS „Vládo, díky“. Umožňujeme jimi za 800, 1600 nebo 2400 korun českých realizovat 25% výnos při nákupu v našem internetovém obchodě BUSHMAN.cz. Elektronický ŽEBROTOPIS můžeš zakoupit pouze prostřednictvím našeho e-shopu, a to do doby otevření všech našich prodejen. Uplatnit ho můžeš kdykoliv až do 31. 12. 2020 opět pouze prostřednictvím našeho e-shopu.
Tímto si Tě dovoluji požádat, pokud máš značku BUSHMAN rád nebo ráda a je Ti blízká naše filozofie: investuj do ŽEBROTOPISŮ, nakupuj u nás naše produkty a sdílej možnost investovat do ŽEBROTOPISŮ BUSHMAN se svými přáteli. Tvoje investice právě teď nám pomůže tuto nelehkou dobu přežít.
My se zatím budeme dál snažit pomáhat druhým, co nám naše síly a hlas dovolí. Třeba i v tom, aby stát neházel potřebné, živnostníky ani malé a střední firmy přes palubu.
Tvojí případné pomoci a podpory si velmi vážím a děkuji Ti za ni. Těším se na shledání při znovuotevření prodejen a věřím, že naše nabídka a sortiment Ti udělají radost.
S úctou,
Jindřich Melichar, spoluobčan a zakladatel značky BUSHMAN
 

ŽEBROTOPISY „Vládo, díky“

ŽEBROTOPIS BUSHMAN
ve jmenovité hodnotě 1000 Kč.

Pořizovací cena: 800 Kč
Výnos: 25 %
(započítán ve jmenovité hodnotě ŽEBROTOPISU)
Ten chci!
 
ŽEBROTOPIS BUSHMAN
ve jmenovité hodnotě 2000 Kč.

Pořizovací cena: 1600 Kč
Výnos: 25 %
(započítán ve jmenovité hodnotě ŽEBROTOPISU)
Ten chci!
 
ŽEBROTOPIS BUSHMAN
ve jmenovité hodnotě 3000 Kč.

Pořizovací cena: 2400 Kč
Výnos: 25 %
(započítán ve jmenovité hodnotě ŽEBROTOPISU)
Ten chci!